kalendarz triathlon

noosa tri czy nike streak? ew. coś innego (?)

Wszyscy jesteśmy "sprzęciarzami". Pochwal się swoim ekwipunkiem lub podyskutuj na temat rynkowych nowości.

Re: noosa tri czy nike streak? ew. coś innego (?)

Postprzez Czeskom » 09-12-2017, 08:44

Ale czad!
Korci takie cięcie butów, chyba spróbuje na starych nimbusach
Dzieki za linka!
Czeskom

Postprzez kajet » 09-12-2017, 09:06

Czeskom napisał(a):Ale czad!
Korci takie cięcie butów, chyba spróbuje na starych nimbusach
Dzieki za linka!
Miłej zimy!
"People tend to break and don't want the pain anymore. He ([Sanders]) just seems to fucking enjoy it" - S. Kienle
https://enduhub.com/pl/kajet/
kajet

Postprzez Czeskom » 10-12-2017, 01:27

kajet napisał(a):Dzieki za linka!
Miłej zimy![/quote]

Znajomy kumpla prowadzi takie cuś:
http://dexshell.pl/
Może to jakieś rozwiązanie..
Czeskom

Postprzez Czeskom » 15-12-2017, 16:45

lehoo napisał(a):Mam Nike Streak 6 Flyknit i są to dla mnie najlepsze buty jakie miałem. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia. Biegam w nich maratony (następny z niecałe dwa tygodnie) i uważam, że są świetne. Są bardzo lekkie, "szybkie", mała ale wystarczającą amortyzacja.

Wielkie dziękuję lehoo! Dzięki Twojej wypowiedzi w ogóle dowiedziałem się o istnieniu flyknitów, są genialne!
Leciutkie, dynamiczne, ale jakaś tam amortyzacja jest, a nawet sprężystość. W sklepiebiegacza sprzedawca dał mi do ręki tą poduszkę, która jest w środku. Faktycznie, jak ścisnąłem palcami - zauważalnie odbiła.
Najważniejsze dla mnie, że faktycznie dopasowują się do stopy, ale jednocześnie trzymają. Jak kiedyś przymierzyłem jakieś adaśki typu skarpeta z podeszwą to noga latała jak chciała..
Tutaj cholewka mocno oplata podbicie i duży paluch nie uderza w przód buta, tak jak miałem w innych mierzonych startówkach; po prostu świetnie się trzyma. W newralgicznych miejscach są wzmocnienia. Na pewno budowa dużo delikatniejsza; rozsuwające się "nici" mogą łatwo być rozerwane jak coś między nie wejdzie, nie polecam w teren. Coś czuję, że też będą to najlepsze buty jakie miałem :)

Jedyny minus w kontekście tri, to chyba wolniejsze ubieranie; nie ma pętelek, cholewka cienka więc nie chwyta się łatwo.
Na szybko przetestowałem, że najszybciej złapać pod kostkami, język jest wszyty więc go nie wciągniemy.

Mam nadzieję, że pomogą mi w 2018r. powiedzieć "Witaj 18stko" :) (... z przodu na 5km :)
Czeskom

Postprzez lehoo » 16-12-2017, 11:04

Fajnie że mogłem pomóc. Życzę powodzenia w osiągnięciu celu.
lehoo

Postprzez Czeskom » 16-12-2017, 16:12

Dzieki!
Czeskom

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt