Strona 1 z 1

Problem z trenażerem

PostNapisane: 16-12-2017, 15:56
przez supermario
Może ktoś z Was miał problem z trenażerem(podstawowy model Elite Mag Force) ...a właściwie z linką, która jest przy przełączniku oporu i ciągnie się do podstawy trenażera...ta linka zrobiła sie dziwnie luźna i wychodzi przy przekręcaniu manetką zarówno z przełącznika jak i przy rolce..zmiana stopnia oporu nic nie daje bo jest tylko jeden-bardzo ciężki:)rozkręciłem te cześci ale szczerze mówiąc nie mam pomysłu co dalej bo nic nie pomaga..wszelkie kombinacje z naciągnieciem itp. nie zdaje egzaminu..ogólnie to opór sie ustawił na bardzo ciężki, że ledwo idzię korbą przekrecić:)i nie ma szans tego zmienić:)
ciekaw jestem czy czeka mnie wymiana trenażera czy da sie to naprawić w jakimś serwisie?bo samemu nie mam pomysłu...może ktoś pomoże??

Re: Problem z trenażerem

PostNapisane: 16-12-2017, 18:42
przez baq
Sprawdzales, czy koncowka linki nie wypadla z mocowania przy samej manetce?

Re: Problem z trenażerem

PostNapisane: 16-12-2017, 21:29
przez supermario
Kuba..wszystko rozkręciłem tzn. całą manetkę i przy rolce to samo..ułozyłem, skręciłem i dalej lipa..właśnie przy zmianie oporu manetką końcówka linki wypada..myślałem, że tak jak przy rowerze można naciągnąc tę linkę i bedzie gitara...ale słabo to wyszło...jutro już jestem gotowy jechać do Deca coś kupić bo jak tu trenować?:(

Re: Problem z trenażerem

PostNapisane: 16-12-2017, 23:46
przez baq
Jeżeli linka wypada, a trenażer jest na gwarancji, to dawaj z tematem do producenta/dystrybutora :)
A w razie czego może jakieś domowe metody na stałe przymocowanie jej do manetki?

Re: Problem z trenażerem

PostNapisane: 17-12-2017, 19:29
przez hadwao
Druga opcja to podbic waty :)
A tak serior to jesli nie masz juz gwarancji to pewnie w rowerowym Ci naprawia.

Re: Problem z trenażerem

PostNapisane: 18-12-2017, 12:18
przez supermario
Dzięki za rady:)idą święta więc jest okazja żeby pod choinka się coś znalazło:)
p.s. Marcin do ogarniętego rowerowego mam 40km..teraz przed świętami bez szans na taki wypad:(będę kombinował już po Nowym Roku:)

Re: Problem z trenażerem

PostNapisane: 18-12-2017, 13:03
przez MateuszP
supermario napisał(a):p.s. Marcin do ogarniętego rowerowego mam 40km..teraz przed świętami bez szans na taki wypad:(będę kombinował już po Nowym Roku:)


Znam ten ból :( po części to motywuje by samemu ogarniać większość sprawe rowerowych, ale z drugiej strony zawsze chce zrobić coś "za dobrze" i wychodzi na minus.