kalendarz triathlon

woreczek żółciowy - usunięcie

Wszyscy jesteśmy "sprzęciarzami". Pochwal się swoim ekwipunkiem lub podyskutuj na temat rynkowych nowości.

woreczek żółciowy - usunięcie

Postprzez Blade » 12-11-2018, 11:05

Czy ktoś z was miał usywany woreczek żółciowy,
i czy może napisać po ilu dniach od operacji wrócił do treningów w każdej z dyscyplin?

5 grudnia mam iść do szpitala, i średnio mam ochotę trenować do tego czasu z obawy, że po operacji i tak będę formę kształtował od zera :(
Blade

Re: woreczek żółciowy - usunięcie

Postprzez robertino » 12-11-2018, 12:57

Blade napisał(a):Czy ktoś z was miał usywany woreczek żółciowy,
i czy może napisać po ilu dniach od operacji wrócił do treningów w każdej z dyscyplin?

5 grudnia mam iść do szpitala, i średnio mam ochotę trenować do tego czasu z obawy, że po operacji i tak będę formę kształtował od zera :(

takiego zabiegu nie miałem, ale wiesz, im dłużej będziesz trenował teraz (do samego zabiegu), tym szybciej uda Ci się wrócić do formy. Im dłuższa przerwa, tym potem będzie gorzej.
robertino

Re: woreczek żółciowy - usunięcie

Postprzez lola » 12-11-2018, 13:05

Moja Zona po laparoskopowym usuwaniu woreczka miala 3 tygodnie zwolnienia, jej znajoma 2. Znajoma Zony wracala do pracy fizycznej. Wiec pewnie lagodne treningi po takim okresie mozna wznowic.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
lola

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Sprzęt