Strona 1 z 1

Spodenki

PostNapisane: 04-03-2019, 10:27
przez Kowal22
Cześć,

Pierwszy wątek na tym forum w którym od razu wspomnę, że za sobą ma jeden start ale nie o tym. Chcę się doradzić czy znane są przez Was takie spodenki, które mógłbym wykorzystać na wszystkich z trzech dyscyplin triathlon. Chcę startować na 1/8 początkowo, szukam spodenek w których mógłbym zarówno płynąć ( nie pod pianką), jechać na rowerze i biec. Jedyny jak do tej pory start zaliczyłem w spodenkach przy dobrej pogodzie z sieciowego sklepu i czułem że mocno zbierały wodę w trakcie pływania co mnie spowalniało - Na pewno :).

Dwie propozycje:
1) https://www.triathlonista.com/pl/p/Spod ... rwone/1317 - czy dadzą rade w trzech etapach
2) https://www.triathlonista.com/pl/p/Spod ... -2018/1900 - czy jeśli woda w nich to tylko ten produkt

Pozdrawiam

Re: Spodenki

PostNapisane: 04-03-2019, 13:44
przez robertino
ja bym się zdecydował na Twoim miejscu na jednoczęściowy przy krótkim dystansie. Ruchów w wodzie Ci nie będzie ograniczał, a na rower i bieg będziesz gotowy. W tym samym sklepie masz niezłe przeceny widzę. Za 200,- można już coś kupić. Miałem ZONE3 przez jakiś czas, dobrze się sprawdzał.

Re: Spodenki

PostNapisane: 22-03-2019, 08:39
przez Eddie
Zerknij na ZERODA ishorty, obecnie trwa wymiana kolekcji więc modele z wkładką żelową do tri i hydrofobowym materiałem masz w super cenie
https://tricentre.pl/pol_m_Triathlon_Stroje-triathlonowe_Stroje-triathlonowe-dwuczesciowe-340.html

Re: Spodenki

PostNapisane: 07-04-2019, 20:12
przez balat
Na https://finispoland.pl/ ja sobie modele zamawiam zawsze i na starty i na treningu, też mi lepiej w spodenkach jakoś. Z tymże ja więcej pływam, triathlon jak najbardziej ale jak coś poszczególnego trenuję to pływanie właśnie. Ale zależy co kto lubi i w czym się dobrze czuje, trzeba do siebie wszystko dopasować i na sobie przetestować.