kalendarz triathlon

Plecak do biegania i na rower

Wszyscy jesteśmy "sprzęciarzami". Pochwal się swoim ekwipunkiem lub podyskutuj na temat rynkowych nowości.

Re: Plecak do biegania i na rower

Postprzez misthunt3r » 16-04-2013, 09:38

kordi napisał(a):
lsosnows napisał(a):A może by tak raz na jakiś czas nie zrzucić w pracy kompletu ubrań i zapomnieć o jeździe z plecakiem? Jeśli nie planujesz jeździć codziennie, to IMHO jest nieco wygodniejsze rozwiązanie.

to jest jakies rozwiazanie ale nie zawsze mi pasuje. conajmniej recznik musze przetransportowac bo niema gdzie suszyc :(
kordi

też chciałem to zasugerować. Ja osobiście jeżdżę z decatlonowym plecakiem Btwina na camelbacka, wiele tam się nie wciśnie co prawda, ale na pewno jest wygodny. Z drugiej strony do biegania na długo mam Salomon XT Wings 5, nie sprawdzałem go na rowerze, ale w sumie jak już zrobię fitting w przyszłym tygodniu to mogę wypróbować i się podzielić wrażeniami
I believe in redefining my impossible
http://www.runningsucks.pl
misthunt3r

Postprzez BADEVIL » 16-04-2013, 18:13

Andrzej K. napisał(a):badevil jakiego plecaka używasz?

Oj ja mam naprawdę duży plecak jak chodziłem z nim po górach wchodziło z 50 metrów liny trochę sprzętu ubranie i kilka innych rzeczy :mrgreen:
Na co dzień w sumie tez wożę wiele: Lapka ubranie do przebrania i na siłownie/do biegania zamiennie sprzęt na basen + jedzenie w kilku pojemnikach na cały dzień odgrzewam sobie w pracy :-P

Ogólnie chodzi o model Futura jest tam kilka opcji do wyboru.

http://www.deuter.com/en/DE/html/1-11/Hiking.html

Sprawdzone na rowerze są również Futura 22 i 28. to w zupełności wystarczy do codziennego użytku.
Biegałem z futura 22 ale tylko w górach nie biegałem z nim podczas treningów na płaskim, więc nie wiem jak będzie się sprawował podczas szybszych biegów.

Ja osobiście na co dzień korzystam z : Futura pro 38

Najdłużej jeździłem z tym plecakiem około 80 km i dawało radę, ale mniejsze będą dużo lepsze jeśli nie potrzebujesz tyle złomu wozić.
BADEVIL

Postprzez bikeservice » 16-04-2013, 19:42

Race X-Air ma system Airstripes

Aircomfort jest fajny tylko trochę deformuje przestrzeń bagażową :)
bikeservice

Postprzez pola9092 » 06-09-2019, 09:27

Widziałam, że firma Finis posiada plecami na trening i koleżanka mówiła, że sprawdzają się świetnie na treningi z pływania, bo bez problemu można wrzucić do nich mokre rzeczy, bo plecami oddychają i mają dobrą przepuszczalność, więc może i na rower się sprawdzą?
pola9092

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt