kalendarz triathlon

Sklepy i serwisy rowerowe w Poznaniu

Wszyscy jesteśmy "sprzęciarzami". Pochwal się swoim ekwipunkiem lub podyskutuj na temat rynkowych nowości.

Sklepy i serwisy rowerowe w Poznaniu

Postprzez emilpe » 18-11-2010, 21:19

Witam!
Dziś dokonałem niemałego odkrycia na poznańskiej arenie sklepów rowerowych... Na osiedlu Lecha 35 mieści się mały sklepik i serwis prowadzony przez parę Rosjan (akcent słabo wyczuwalny), mają stronę: www.alexi-raco.com
Części w 90% do szosy i i w dużej części klasyki- stalowe ramy Coppi na sprzedaż, jak również nowe, mnóstwo części Campy i Miche, szytki do wyboru i naprawdę mnóstwo sprzętu który w ogóle ciężko kupić w Polsce, a tam naprawdę w bardzo przyzwoitych cenach... Atmosfera moocno kolarska- plakaty sprzed -nastu i -dziesięciu lat na ścianach ;-)
Obsługa fachowa, kto może wpaść to bardzo polecam... Nie miałem czasu pogadać, ale sądzę że koleś się zna na sprzęcie (w wielu serwisach w P-ń widząc szosę młodzi serwisanci zaczynali się plątać :lol: )
Przyciągnęły mnie tam naprawdę niewiarygodnie niskie ceny! Klamki Veloce u dystrybutora (wertykal) kosztują 526zl, na ebayu taniej niż 99Ł+przesyłka nie kupię, a tutaj? 345 :shock: Bez pudełka, ale wszystko w zestawie i nówka. Ponoć ma powiązania z fabrykami we Włoszech i dlatego ma wszystko baardzo tanio... Pierwszy sklep, gdzie można wybierać opon szosowych, kół, owijek na kierownicę, mostków i kierownic spośród przynajmniej kilkunastu modeli!
Facet prowadzi też serwis i sądzę że się zna skoro ma tylko taki sprzęt, ale chyba shimano tam nie uświadczysz- święta wojna japońców z włochami :lol: Nie wiem czy dobrze usłyszałem, ale za wymianę klamek (a to wiąże się z regulacją wszystkiego praktycznie) chciał 30zł :shock:
Więc każdemu kto może polecam wpaść jak co trzeba, bo czasem nawet dętkę szosową ciężko dostać w niektórych "sklepach rowerowych" :oops:
POZDRO!
emilpe

Postprzez Eddie » 18-11-2010, 21:56

Pewnie prędzej czy później obadam to miejsce :)
Eddie

Postprzez Łukasz Kiełbowicz » 18-11-2010, 22:26

no to może przełajówkę dokończę
IM 12:14:03 BORÓWNO 2010 - MARATON 4:40
1/2IM 5:32:50 Susz 2010 - PÓŁ MARATON 1:47
Łukasz Kiełbowicz

Postprzez speedbully » 19-11-2010, 10:38

Sklep nazywa się tak, jak jego dostawca. Cały asortyment pochodzi z RACO gmbh w Kaspleben (GE) Ineresuja mnie jego ceny, bo nie moge sobie wyobrazic, ze on dostal prawa dystrybutora. Asortyment jest dobry.
GO HARD OR GO HOME!!!
speedbully

Postprzez emilpe » 19-11-2010, 18:39

speedbully napisał(a):Sklep nazywa się tak, jak jego dostawca. Cały asortyment pochodzi z RACO gmbh w Kaspleben (GE) Ineresuja mnie jego ceny, bo nie moge sobie wyobrazic, ze on dostal prawa dystrybutora. Asortyment jest dobry.

Wyślij do niego zapytanie o to, to dostaniesz pdf z całym cennikiem
emilpe

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Sprzęt