kalendarz triathlon

Rower do kwoty max 5 tyś - raty

Wszyscy jesteśmy "sprzęciarzami". Pochwal się swoim ekwipunkiem lub podyskutuj na temat rynkowych nowości.

Re: Rower do kwoty max 5 tyś - raty

Postprzez heja banana » 10-04-2017, 23:11

będziesz Pan zadowolony:)
heja banana

Postprzez szaqal » 06-11-2017, 19:09

Witajcie! Chcę sie podłączyc pod temat bo mam podobny dylemat. Myślałem o rowerze stricte pod tri. Jednak zrezygnowałem choć bardzo chciałem taki rower. Pomyslałem ze go nie wykorzystam (nie wiadomo na ile złapie bakcyla?). Po za tym myśle ze lepiej mieć rower uniwersalny którym będzie można pojeździć w grupie a na czasówce takiej nie znajdę. Chcę prosić o radę. Bo byłem dziś w salonie w opolu gdzie dostałem dwie fajne oferty... Pierwszą jest rower scoot z 2014 rama 56 na uleregrze i drugi tez scoot rama 54 na 105ce. Chciałbym prosić o opinie który rower jest lepszy jak jechałem to róznicy w pracy nie odczułem. Jedynie mam dylemat bo ulteregra jest drozsza o 300zł tylko starsza na chyba za duzej ramie? mam 182 cm wzrostu, 85 cm na wyprostowanej nodze do pachwiny a sprzedawca mi powiedział ze wymieni mostek na krótszy o dwa centymetry. Dodam ze chce rower przerobić pod tri więc wydaje mi sie ze rozmiar ramy jest kluczowy!
szaqal

Postprzez kuffs » 06-11-2017, 19:24

Jakie koła mają oba rowery?
kuffs

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt