Strona 1 z 1

Kolano skoczka - jak to definitywnie rozwiazac

PostNapisane: 11-01-2019, 09:36
przez ottovsky
Witam,

Od 2 miesiecy czuje bol w rzepce pomimo zaprzestania biegania. Zdiagnozowane tzw. kolano skoczka. Odbyłem cykl zabiegów (ok. 10 laser + 10 jonoforeza) - zadnych efektow. Lekarz z Medicover polecil mi wykonanie wstrzykniecia osocza bogatoplytkowego, ale zrobil na mnie raczej slabe wrazenie i zabrzmialo to jak lek na wszystko.

Kilka pytan z mojej strony:
1. Czy ktoś z Was borykał się z podobnym problem, jak sobie poradzil?
2. Czy fala uderzeniowa pomaga? Czytam w necie i tutaj na forum i trochę osób pozytywnie się wypowiada, również pod kątem rozwiązania problemu z kolanem skoczka.
3. Kto w Warszawie się zna na 'kolanach skoczka' kogo moglibyscie polecic? Btw - na tym etapie to bardziej do ortopedy czy bardziej do lekarza medycyny sportowej powinienem sie udac?

Z gory thx za pomoc
T.

Re: Kolano skoczka - jak to definitywnie rozwiazac

PostNapisane: 22-01-2019, 09:07
przez Sherlock
Według mnie lepiej byłoby udać się do ortopedy, szczególnie że nie brakuje doświadczonych osób w naszym kraju. Sam korzystam w razie potrzeby z pomocy pana A.Stępińskiego (przyjmuje w Poznaniu) i myślę, że i Tobie mógłby jak najbardziej pomóc.

Tu jest jego strona jak coś: http://www.adrianstepinski.com/

Re: Kolano skoczka - jak to definitywnie rozwiazac

PostNapisane: 24-01-2019, 10:15
przez ottovsky
Dzieki. U ortopedy juz bylem - stanelo na zabiegu fali uderzeniowej.

Udaje sie w przyszlym ygodniu, dam znac jakie efekty ;)

t.

Re: Kolano skoczka - jak to definitywnie rozwiazac

PostNapisane: 25-04-2019, 12:44
przez DariaZ
Mi kiedyś po jednym dość trdunym sezonie bardzo pomogła Pania Agata. Przeprowadziła cały proces rehabilitacji bardzo fachowo i u mnie pomogło. Gdyby kogoś to interesowało, to można odwiedzić ich gabinet https://fizjoarena.pl/