kalendarz triathlon

Żylaki

Zapobieganie i leczenie kontuzji oraz wpływ diety na naszą dyspozycję.

Żylaki

Postprzez arthuroo » 28-02-2017, 16:22

kiedy już dużo siwków na głowie, pojawiają się żylaki :)
a dostał ktoś z Was żylaka od przeciążenia na treningu, taki mega, mega skurcz po którym żyłę wywaliło?
interesuje mnie parę kwestii:
jak rozciągać, czy rozciągać, czy wałkować rollerami, czy operować, czego spodziewać się po zabiegu, kiedy wznowić treningi, jak ograniczyć obciązenie,
a że temat może być wstydliwy, proszę na priva :)

no i zawsze może być gorzej :)
http://www.nbcnews.com/health/body-odd/ ... f1C6437238
i jeszcze komentarz medyka bezcenny: “I’ll bet he doesn’t have any symptoms,” says Whitehouse, “because if he did, he would have done something about it.”
arthuroo

Re: Żylaki

Postprzez zipo » 28-02-2017, 22:47

Temat dla mnie też ciekawy.
U mnie występuje najczęściej przy dużych przeciążeniach w wodzie tak jakby wewnętrzny skurcz.
Nie wim czy to wewnętrzny żylak ale faktycznie kilka razy w roku potrafi napsuć zdrowia.
zipo

Postprzez vege_Urszula » 14-12-2017, 10:19

U mnie niestety jest to "choroba" genetyczna, co gorsze nie powinnam zbytnio się forsować zwłaszcza jeżeli chodzi o podnoszenie ciężkich rzeczy. Ruch akurat jest bardziej wskazany niż ciągłe siedzenie, dlatego po pracy lubię sobie pobiegać. Znam osoby, które systematycznie ćwiczą i maja taki problem, ale zazwyczaj robią to w specjalnych pończochach uciskowych.
vege_Urszula

Postprzez olaxx » 19-11-2018, 19:37

U mnie świetnie sprawdziłio się laserowe usuwanie żylaków. http://alfamedycyna.pl/na-czym-polega-m ... akow-evlt/ - tutaj można się dowiedzięć dokładnie na czym ono polega :)
olaxx

Postprzez melon » 24-11-2018, 20:19

Czy maści na żylaki dają jakiekolwiek efekty czy lepiej udać się do lekarza ?
melon

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Zdrowie i odżywianie