kalendarz triathlon

Ostrzyce

Cykl crosstriathlonów pod patronatem xTRI.pl

Ostrzyce

Postprzez gezo » 14-08-2011, 14:57

jako ze nie ma jeszcze tematu ostrzyc to go zakladam

potrzebny transport z Ostrzyc do Gdanska dla Jagny ( powinniscie ja kojarzyc :mrgreen: ) po zawodach, najlepiej jak najszybciej. W sobote sa Ostrzyce a w niedziele w Krakowie jest maraton MTB w ktorym Jagna chce wystartowac ( zalezy jej na starcie bo prowadzi w generalce i chce zwiekszyc przewage ). Wymyslila tak ze po tri szybciutko na lotnisko, do samolotu i na Krk.
Pomożecie ? wiem ze pomozecie :-)
5 lat w organizacji --> Sport Górski, Endu Sport

Sędzia PZTri

Masz pytania ? :) Pisz na priv :)
gezo

Postprzez WRS » 16-08-2011, 12:07

Jak ktoś z Płocka lub ogólnie z mazowieckiego wybiera się do Ostrzyc to ja szukam kogoś do zrzutki. Mam combi, pożyczę bagażnik dachowy i myślę, że w 3-4 os. się zmieścimy. Jak ktoś jest chętny to piszcie. Jak ktoś szuka ze swoim autem to ja jestem chętny:)
Go hard or go home!
WRS

Postprzez zbbr » 28-08-2011, 15:17

Świetne zawody. Tak naprawdę wielkim bohaterem tego dnia był Pan Marek Jasik, ale myślę że Filip coś skrobnie na ten temat. Gratulacje !
A tutaj wyniki

http://w.sts-timing.pl/pliki/gp_wyniki.pdf
zbbr

Postprzez twister » 28-08-2011, 18:33

Impreza super,zresztą to zawsze powtarzam,że warto powalczyć w tym cyklu.Płynęło mi się znakomicie,jestem prawie pewien,że to zasługa nowej pianki.Ewentualne straty miałem odrabiać na rowerze,stało się jednak inaczej przed tym ciężkim podjazdem próba redukcji biegów skończyła się fatalnie,łańcuch wpadł za kasetę i zaklinował się na dobre.Nie mogłem go wyciągnąć,a próbowałem na różne sposoby.Czas leciał konkurencja odjeżdżała a ja się wściekałem.Gdy już miałem się poddać,przyszedł jakiś miejscowy człowiek z narzędziami i zaoferował pomoc.W końcu wspólnymi siłami odblokowaliśmy łańcuch ale stratę miałem ogromną,jak wsiadałem na rower wyprzedził mnie Filip,zdążył machnąć już jedno kółko.Jak sobie na spokojnie wszystko przeanalizowałem to wyszło mi,że stałem tam ok.9'. Po tym incydencie jechałem dalej bez wiary bez wiary ale gdy na drugim kółku dogonił mnie Krzysiek i Przemek załapałem się na koło i od razu tempo i morale urosło.Jechałem z liderami,bo Filip też miał pecha i urwał ,zdaję się przerzutkę.Fajnie się tak z nimi jechało ale gdy oni kończyli ja miałem jeszcze jedno kółko.Na bieg wyszedłem z dużą stratą do kolegów z kat. ale postanowiłem zrobić wszystko by skończyć dziś na podium.Udało się ale na trasę biegu,jak słusznie zauważył Krzysiek,powinno się zabrać raki i czekany.Ani razu nie podbiegłem tej pierwszej góry,a nawet z wchodzeniem miałem problem,horror-ale ja lubię horrory ;-)
twister

Postprzez masatri1 » 28-08-2011, 19:38

zbbr napisał(a):Świetne zawody. Tak naprawdę wielkim bohaterem tego dnia był Pan Marek Jasik, ale myślę że Filip coś skrobnie na ten temat. Gratulacje !
A tutaj wyniki

http://w.sts-timing.pl/pliki/gp_wyniki.pdf

Pan Marek zachował się niesamowicie. Ale od poczatku. Po wodzie miałem z 15 sek, po pierwszej pętli już 1.30 przewagi,,, na mojej drugiej pętli już zacząłem dublować zawodników... jeden usiadł mi na kole i... na zjeździe wjechał mi w tyłek, i wepchną przerzutkę w szprychy... efekt: połamane tylne koło, przerzutka, pogięty łańcuch, a jak zmiana łańcucha to i trybów, złamany hak... rama penie cała, ale to jeszcze się okaże jak to obejrzę na spokojnie... gośc nawet się nie zatrzymał, tylko pojechał, pewnie nawet nie wiedział jak mnie załatwił... i szedłem sobie taki załamany z łezkami w oczach i darłem się w rozpaczy i złości : "Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" po 3 minutach (włączyłem stoper) minął mnie Przemek i Krzysiek, potem kolejni i kolejni... dotarło do mnie że nie tylko już nic nie zwojuję w Ostrzycach, ale nawet w całym cyklu wypadnę poza klasyfikację bo przeskoczą mnie wszyscy którzy ukończyli 4 starty... i gdy tak się pogrążałem w rozpaczy liczyłem ile to nie wygram i ile mnie czeka wydatków na naprawę nagle pojawił się mój anioł Marek... zapytał się czy może pomóc, a ja mówię, że raczej niewiele można zrobić, bo rower w strzępach, a on zsiadł i dał mi swój, a że miałem inne pedały, to dorzucił jeszcze buty... Dzięki niemu ukończyłem zawody, udało mi się jeszcze zrobić 4 miejsce, brąz w kategorii 18-29 i drugie miejsce w całym cyklu, a to wszystko tylko dzięki pomocy Pana Marka. Jestem mu dozgonnie wdzięczny. Dziękuje jeszcze raz
masatri1

Postprzez Bartek » 28-08-2011, 20:03

nie bylem ale po tej historii SZACUN DLA PANA MARKA!!!. moj mistrz fair-play
nindża nie może być mientka :D
5 km 28.40
Sprint Habdzin 1.35.10
Olimp 5150Warsaw 2.58.26
1/4 GIT Piaseczno 3.30.23 (ale po T2 1.50 :D)
Bartek

Postprzez WRS » 28-08-2011, 20:28

Ponoć dostał nagrodę fair play od Wheelera. Bardzo dobry gest ze strony sponsora cyklu.
Filip pechowe zawody, ale pociesz się, że zwycięzca nie marzył na pewno o takiej wygranej. Poza tym sporo strat udało Ci się odrobić, co świadczy o Twojej wysokiej formie.
Rispekt dla "Anioła"!
Go hard or go home!
WRS

Postprzez marjas20 » 28-08-2011, 21:20

Panowie przestańcie mi tak panować. Marek jestem;)
A co do całego wydarzenia to nie mogłem inaczej postąpić. Ja przygodę z triathlonem zaczynam i na tyle poznałem zawodników cyklu, żeby się orientować kto walczy o pudło. Filip tracił w efekcie niemiłego zdarzenia wszystko... Poza tym ostatecznie ukończyłem zawody. Muszę jedynie wziąć poprawkę na rower;)

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!
marjas20

Postprzez stanek » 29-08-2011, 08:55

Fajna impreza, może zawitam za rok ;-) .

Gratulacje dla wszystkich uczestników!
Organizator Triathlon Gdańsk
www.triathlongdansk.pl
stanek

Postprzez pio » 29-08-2011, 20:19

Dzięki dla wszystkich za atmosferę :)

miłego oglądania:
https://picasaweb.google.com/fotografia ... trzyce2011
pio

Postprzez zdanozdan » 30-08-2011, 09:59

marjas20 napisał(a):
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

I za to kocham sport, pewnie 90% z nas przemknęło by obok (łącznie ze mną) i w duchu się uśmiechnęło że będzie 1 miejsce wyżej - i nie chodzi mi o radość z czyjegoś nieszczęścia oczywiście.

Fajnie jak ktoś czasem pokaże co jest w sporcie najważniejsze. Grande szacun !
zdanozdan

Postprzez twister » 30-08-2011, 11:10

Większość osób z ,którymi rozmawiałem przejeżdżając obok Filipa nie myślała o tym,że oto będzie wyżej w klasyfikacji, tylko by oddać mu swój rower.Ale co innego myśleć,a co innego przejść do działania.W ogniu walki,gdy nawet ten najsłabszy daje z siebie wszystko,oddać swój rower...czyn naprawdę godny pochwały.
twister

Postprzez foka » 01-09-2011, 17:32

Czy ktoś jeszcze ma zdjęcia z Ostrzyc?
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Postprzez zbbr » 02-09-2011, 09:00

zbbr

Postprzez foka » 03-09-2011, 11:02

Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Triathlon Tour MTB 2011