kalendarz triathlon

Mój 2012

Forum dla zawodników i sympatyków grupy IM 2010.

Mój 2012

Postprzez mKONA » 13-01-2013, 19:51

To był kolejny rok moich startów jako reprezentanta IM2010. 2013 będzie kolejnym. a jakże inaczej. Już szykuję się na wspólny wyjazd do Kalmar 2014 :)
A tutaj krótkie podsumowanie roku 2012 i plany na 2013
Zanim cyfry i zdarzenia to krótka refleksja. Zapytany jaką imprezę zapamiętam najlepiej w 2012r. wszyscy spodziewają się, ze odpowiem - KONA. I tutaj sie mylicie. Owszem było super. To Czomolungma triathlonu, ale najprzyjemniejszym startem - takim z prawdziwą walką na ostro i bardzo fajnym zwycięstwem będzie Winiec. Gdzie mając straty 2-3 po rowerze dognałem Mikołaja Lufta, bądź co bądź aktualnego Mistrza Polski z Susza.
Był to kolejny rok również mojego wspólnego trenowania z Darkiem Sidorem (DS). Na szczęście 2013 będzie kolejnym ;)
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów i nie zapomnijcie o składkach. ja już za siebie (i za swoje dziewczyny - jako członkinie wspierające) zapłaciłem

Osiągnięcia biegowe 2012r:
I miejsce kat wiekowa (5 open) Półmaraton Wiązowna (luty)
I miejsce kat wiekowa Poznań Półmaraton (marzec)
I msce kat wiekowa (3 open) Bieg Uliczny 10km Morąg (kwiecień)
I msce kat wiekowa (3 open) Półmaraton Jakubowy Olsztyn (wrzesień)

Osiągnięcia triathlonowe 2012r.
I msce kat wiekowa (3 miejsce OPEN) I Sieraków Triathlon – dystans ½ IM (czerwiec)
V-ce Mistrz Polski Weteranów na dystansie Olimpijskim - Środa Wielkopolska (lipiec)
8 msce kat wiekowa Mistrzostwa Europy na dystansie IM we Frankfurcie (lipiec) – zawody kwalifikujące na Mistrzostwa Świata Ironman
Mistrz Polski Weteranów na dystansie długim ITU – Radków (sierpień)
I msce OPEN III Winiec Triathlon - Miłomłym (sierpień)
19 msce kat wiekowa (201 OPEN) Mistrzostwa Świata - Kailua-Kona, USA (październik)

Cele 2013
Dyscypliny biegowe:
Rekord życiowy maraton 2h29:XX. Planowany start A Orlen Maraton Warszawa - kwiecień
Triathlon:
Rekord życiowy na dystansie ½ IM 4:15. Planowane starty: Susz (czerwiec), Wolsztyn (sierpień), Borówno (wrzesień)
mKONA

Re: Mój 2012

Postprzez garenge » 13-01-2013, 20:44

To będzie zaszczyt być przez Ciebie dublowanym w Borównie :)
garenge

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do IM 2010