kalendarz triathlon

Zakochany Marzyciel

Jesteś nowy / nowa? Napisz coś o sobie i pozwól nam dowiedzieć się o Tobie więcej.

Zakochany Marzyciel

Postprzez JMK » 22-10-2018, 22:06

Cześć

Jakieś 10 lat temu marzyło mi się zrobienie czegoś ponad swoje siły. Postanowiłem przed skończeniem 30 lat przebiec maraton. A nienawidziłem biegać :) I nigdy nie biegałem. Ale półtora roku wystarczyło. I od tego czasu biegam nałogowo.

Zaraz potem wymarzyłem sobie, aby przed skończeniem 40 lat ukończyć triathlon na dystansie IM. I jakoś średnio się do tego zabierałem, aż do tych wakacji. Przy okazji wyjazdu do rodziny z Augustowa, zapisałem się spontanicznie na dystans 1/4 IM. Bo dwie osoby z rodziny trenują kilka lat i tak jakoś wyszło. Bez sprzętu. Kolarzówkę (35 letni Peugeot) pożyczyłem dzień przed imprezą. W ogóle na takim rowerze siedziałem podczas zawodów po raz drugi w życiu (pierwszy raz był dzień wcześniej, podczas ustawiania siodełka). Byłem jednym z dwóch ignorantów w kąpielówkach. Zawody w deszczu. Ślisko, zimno. Wilki jakieś. I... zakochałem się. Dwa etaty, dwójka dzieci, pies i tysiące obowiązków nie pomagają, ale... cóż... zakochałem się.

Spędziłem już ładnych parę chwil od tego czasu na Waszym forum, ale dziś już oficjalnie się rejestruję i zaczynam wczytywać.

Miłego wieczoru wszystkim

Janek
JMK

Re: Zakochany Marzyciel

Postprzez robertino » 23-10-2018, 07:20

witaj. Nie wiem ile wiosen do tej 40tki Ci zostało, ale pamiętaj, żeby IM nie był celem zbyt krótkoterminowym. Oczywiście ukończyć się da w limicie jak jesteś „wysportowany”, ale godny wynik i nieumieranie na trasie to inna bajka. Na to trzeba czasu.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
robertino

Postprzez kajet » 23-10-2018, 07:45

JMK napisał(a):Byłem jednym z dwóch ignorantów w kąpielówkach.

Wiesz, takiego innego "ignoranta w kąpielówkach" możesz obejrzeć tutaj - poszło mu nieźle:

Wyszłem i poszłem na:
http://forum.triathlonlife.pl
kajet

Postprzez JMK » 23-10-2018, 07:55

Do tej czterdziestki to jeszcze trochę zostało. Mam jakieś 5/6 sezonów przed sobą. Raczej na spokojnie do tego podchodzę. Za rok planuję 1/2 IM, jeśli poprawię się w części rowerowej. I za dwa lub trzy lata pełny dystans. Ma być fajna zabawa, a nie wózek inwalidzki :)

A co do kąpielówek... czuję się w takim razie lepiej :)

Pozdrawiam

Janek
JMK

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Jesteś nowy na xTRI.pl? Przywitaj się!