kalendarz triathlon

Witaski:-)

Jesteś nowy / nowa? Napisz coś o sobie i pozwól nam dowiedzieć się o Tobie więcej.

Witaski:-)

Postprzez antonow » 15-03-2017, 11:37

Cześć! Jestem Antoni. Na codzień jestem szczęsliwym ojcem. Co do sportu to interesuje mnie duathlon. Słabo pływam na dystansie więć na razie triathlon odpada. Wprawdzie nie mam jeszcze profesjonalnego sprzętu, wiedzie wydatki na dziecko i dom ale z czasem uzupełnię braki. Biegam trzy razy w tygodniu po 20 km i jeżdzę na rowerze dwa razy dziennie dystans 70km. Startowałem dwa razy ale bez wiekszych wyników tak tylko dla sprawdzenia siebie. Pozdrawiam:-)
antonow

Re: Witaski:-)

Postprzez robertino » 15-03-2017, 17:51

antonow napisał(a):Cześć! Jestem Antoni. Na codzień jestem szczęsliwym ojcem. Co do sportu to interesuje mnie duathlon. Słabo pływam na dystansie więć na razie triathlon odpada. Wprawdzie nie mam jeszcze profesjonalnego sprzętu, wiedzie wydatki na dziecko i dom ale z czasem uzupełnię braki. Biegam trzy razy w tygodniu po 20 km i jeżdzę na rowerze dwa razy dziennie dystans 70km. Startowałem dwa razy ale bez wiekszych wyników tak tylko dla sprawdzenia siebie. Pozdrawiam:-)

no to na pewno co można powiedzieć, to masz chłopie warunki do solidnego trenowania! powodzenia
robertino

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Jesteś nowy na xTRI.pl? Przywitaj się!