kalendarz triathlon

Cześć i czołem

Jesteś nowy / nowa? Napisz coś o sobie i pozwól nam dowiedzieć się o Tobie więcej.

Cześć i czołem

Postprzez swieżak » 20-04-2017, 08:15

Hej,

Jestem zupełnym świeżakiem. Po roku ćwiczeń ogólnorozwojowych ukończeniu półmaratonu uznałam, że chyba czas spełnić marzenia i zrobić 1/2 IM od października mocno trenuję z planem.
Zaczynam od Piaseczna 21.05 macie może jakieś rady na start. Poza rowerem, spodenkami TRI i podstawą : kaskiem, butami spd, butami do biegania i garminem 910xt nie mam nic.

Pewnie będziecie czytać moje miliard pytań na wszelkich wątkach dla początkujących. Niektóre pewnie będą aż żenujące (jak można tego nie wiedzieć !!!) ale proszę o wyrozumiałość :)

Pytanie pierwsze na starcie czy rzeczywiście w Piasecznie widoczność w wodzie jest zerowa ?
swieżak

Re: Cześć i czołem

Postprzez Alex » 20-04-2017, 09:20

W Piasecznie widoczność na pierwszej pętli jest minimalna, dopiero potem robi się zerowa ;)
Jakbyś się źle poczuł w tych ciemnościach możesz się trochę w wodzie przejść :D

Jak już wyjdziesz z sadzawki to już jest bardzo przyjemnie.
Alex

Postprzez robertino » 20-04-2017, 09:55

swieżak napisał(a):Hej,
Poza rowerem, spodenkami TRI i podstawą : kaskiem, butami spd, butami do biegania i garminem 910xt nie mam nic.

to masz już solidną podstawę, a nawet więcej. Powodzenia.
W Piasecznie nigdy nie startowałem, ale czy wizura pod wodą ma 0, 1, 2, czy 5m, to specjalnie niewielę zmienia w mojej opinii. I tak musisz się wynurzać, żeby kontrolować, w którą stronę płyniesz. A na snorkeling tam się nie wybierasz - rybek oglądać przecież nie będziesz.
robertino

Postprzez damian334 » 20-04-2017, 10:40

Również witam wszystkich :) jestem Damian
damian334

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Jesteś nowy na xTRI.pl? Przywitaj się!