kalendarz triathlon

[2012-7-7] VII Iron Triatlon "eXtremalna Sobota"

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

[2012-7-7] VII Iron Triatlon "eXtremalna Sobota"

Postprzez eXs » 05-01-2012, 18:54

Serdecznie zapraszamy na 7 edycję iron triatlonu: "eXtremalna Sobota".

Zawody odbędą się dnia 7 lipca 2012 w Szczecinie i okolicach.

Dystans - iron : 3.8 km pływanie, 180 km rower, 42.195 km bieg.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.eXtremalnaSobota.info

Celem imprezy jest sprawdzenie własnych możliwości na tym dystansie i popularyzacja tej formy rekreacji.

Zapewniamy:
- udział w prawdziwym iron triatlonie - ukończenie w limicie czasu daje olbrzymią satysfakcję i zasłużone miano "Człowieka z żelaza"
- możliwość sprawdzenia i pokonania granic własnej kondycji fizycznej i psychicznej
- wiele godzin sportowej rywalizacji fair-play
- dużą dawkę świeżego powietrza z lasów Puszczy Wkrzańskiej

Dobrej zabawy i pobicia życiowych rekordów życzą Organizatorzy
Do zobaczenia na starcie !
eXs

Postprzez Verona » 06-01-2012, 17:09

ale dlaczego wtedy, gdy jest Susz....... :(
wezoddech.pl
tritrenuje.bloog.pl
tri-fun.pl
Verona

Postprzez elim » 06-01-2012, 17:15

Sa starzy wyjadacze z Susza, jeszcze zanim Susz stal sie trendy, dla ktorych zabraklo pakietow - dla nich to idealna alternatywa.
Triathlon Series Team
elim

Postprzez saint » 06-01-2012, 20:33

Verona napisał(a):ale dlaczego wtedy, gdy jest Susz....... :(

To Susz wybrał termin w którym jest eXtremalna Sobota.
Dlaczego tak to już pytanie do nich.
saint

Postprzez Arci » 06-09-2012, 20:38

Mam nadzieję, że 8 edycja w przyszłym roku także się odbędzie. Od dawna myślę o udziale w tej imprezie, która, tak czuję, będzie świetnym miejscem na debiut na pełnym IM. No i z uwagi na termin jest alternatywą dla Susza.
Arci

Postprzez wskiba1 » 07-09-2012, 18:54

Na oficjalnej stronie "extremalnej soboty", ukazało się info że poszukują organizatora do przejęcia zawodów! Obawiam się że impreza w 2013 roku może się nie odbyć! Szkoda, bo właśnie w przyszłym roku chciałem zadebiutować na dystansie IM właśnie w Szczecinie. Trzymam kciuki za organizację imprezy w 2013 roku!
wskiba1

Postprzez Arci » 07-09-2012, 20:25

Trzymamy kciuki! Od dawna śledziłem tę imprezę. Kameralna, organizowana przez ludzi z pasją, niekomercyjna. Przy obecnym trendzie miałaby szansę pięknie się rozwijać. Nie wszyscy w lipcu chcą do Susza. Hej Szczecinianie, macie przetarte szlaki i szansę na super zawody!Nie poddawajcie się. Nie chcemy do celebrytów, chcemy do Was.
Arci

Postprzez celnik74 » 07-09-2012, 22:22

Także myślałem o extremalnej Sobocie w Szczecinie aby tu zadebiutować w IM. Trzymam kciuki nie poddawajcie się.
celnik74

Re: [2012-7-7] VII Iron Triatlon "eXtremalna Sobota"

Postprzez Adam » 06-02-2013, 21:30

Witam.
Przegladalem sobie dalsza strone dzialu,trafilem na ten temat i zauwazylem ze sa ludzie ktorym spodobala sie EXtremalna Sobota.Ja takze lubilem ta impreze.
Niestety,jak juz wielu wie Szczecin prawie napewno jej nie zorganizuje.
Ale jezeli nadal sa jacys zwolennicy mniejszych,niekomercyjnych imprez to moga sobie taka EXtremalna Sobote sami zorganizowac.Wystarczy ze w jakis weekend 10 lub wiecej osob przyjedzie w okreslone miejsce zabierajac ze soba jedna osobe towarzyszaca ktora moglaby pelnic jakis mniej lub bardziej prosty obowiazek.
Jezeli sa osoby ktore chcialyby,spolecznie,nie pobierajac oplat w takie cos sie zaangazowac to ja moge spolecznie,nie pobierajac zadnego wynagrodzenia,dostarczyc na miejsce prawie caly sprzet ktory do zorganizowania triathlonu jest potrzebny poniewaz prawie wszystko posiadam.
Przyznam ze mam w tym pewien cel poniewaz chetnie sam wzialbym udzial w tego typu treningu gdyz mozliwe ze znowu w tym roku zdecyduje sie na start w jakims IM.Samemu trudno zmotywowac sie do dluzszego treningu a trenujac w grupie jest to duzo latwiejsze.Szczegolnie jezeli trening zorganizowany bylby na wzor zawodow.Pewnie nawet nie dobieglbym do konca maratonu tylko wycofalbym sie duzo wczesniej ale i tak bylby to bardzo konkretny trening.Mysle ze ludzie ktorzy pierwszy raz zapisali sie na IM,czy to do Borowna czy to do Wolsztyna,dobrze aby sobie taki przyblizony do zawodow trening zrobili poniewaz mozna zobaczyc na nim rozne sprawy ktorych wczesniej sie nie wiedzialo.U mnie na pierwszym starcie zauwazylem wiele spraw zaczynajac od sprzetu,poprzez suplementy,odziez,o ktorej nalezaloby wstac i zaczac sie przygotowywac,o tym kiedy moga zaczac sie pierwsze kryzysy i jak rozlozyc sily.
Wiec jezeli chcecie potrenowac lub byc moze nawet zaliczyc sobie calego IM za free to chetnie spolecznie pomoge.
Adam

Postprzez wskiba1 » 07-02-2013, 16:04

"prawie" robi różnicę! Jeszcze poczekajmy na oficjalne info "orgów" ze Szczecina.
wskiba1

Postprzez Adam » 07-02-2013, 20:43

Mam kontakt z Jurkiem Scibiszem,jedna z glownych postaci jezeli chodzi o organizowanie eXtremalnej soboty.Wedlug niego nie ma nikogo kto bylby zainteresowany dalszym organizowaniem tej imprezy.Mozna do niego zadzwonic,numer jest na stronie.I z tego co mi wiadomo to bylem jedyna osoba ktora starala sie pomoc w kontynuacji tej imprezy a ten potencjalny organizator o ktorym napisane jest na stronie to jestem wlasnie ja.Tyle tylko ze obecnie juz wiem ze nasze stowarzyszenie nie zdecyduje sie na dalsza organizacje.Poza mna nie zglosil sie nikt kto bylby zainteresowany kontynuacja imprezy.
Adam

Postprzez wskiba1 » 08-02-2013, 12:19

Szkoda. Jednej imprezy mniej.
wskiba1

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2012