kalendarz triathlon

[2012-08-18] Ełk Triathlon 2012

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

Postprzez kordi » 23-07-2012, 11:19

a bidony beda pelne...? ;)
kordi

Postprzez Dark44 » 31-07-2012, 11:23

Zajrzałem dzisiaj na stronę, a tam prawie 400 uczestników. Jak tak dalej pójdzie, to rzeczywiście będzie to największa olimpijka w Polsce.
Dark44

Postprzez kordi » 31-07-2012, 11:34

jak widac kampania medialna i ambasadorzy robia swoje :)
kordi

Postprzez masatri1 » 31-07-2012, 16:00

Dark44 napisał(a):No to sie nacieszyłem, że ta impreza bedzie wolna od tego typu blichtru "ambasadorskiego ;-(. Po jaką [CENZURA] oni sie tu pchają?

Aż sie prosi złoić [CENZURA] zadufanemu Dowborowi. Niestety jestem za słaby, aby to zrobić ;-)
http://elktriathlon.com/index.php?optio ... owie-nie-są-zmęczeni&Itemid=147

Jak czytam takie kretyńskie wpisy to mnie aż wygina. Jest setka argumentów za tym by startowali i tylko jeden przeciw- że potrafią być lepsi od Ciebie!!!

Argumenty za można by wypisywać i wypisać, ale jak ktoś jest tak ograniczony to i tak do niego nic nie dotrze, ale mam propozycje- zorganizuj zawody dla siebie samego i sam tam startuj bez żadnych celebrytów, albo zaproś tylko zawodników słabszych od siebie bo widać taką masz wizję triathlonu!!! A i jeszcze znajdź sponsorów na takie zawody!!!

Dzięki Bogu zdecydowana większość forumowiczów dostrzega korzyści z popularyzacji dyscypliny przez znane osoby.

Celebryta też człowiek i ma pełne prawo statu jak każdy inny, z tym, że każdy inny jak mu nie wyjdzie to jego sprawa, zaś celebryta dźwiga na sobie jeszcze ciężar obiektywów

PS. Trzeba było zostać celebrytą- ktoś bronił????

Bez odbioru
Filip Przymusiński
masatri1

Postprzez maćko » 10-08-2012, 12:28

Panowie, czy ktoś wybiera się do Ełku z Łodzi lub okolic i mógłby zabrać tam mój rower? Prosiłbym o szybką odpowiedź bo już jutro ruszam na mazury, a dopiero teraz błyskotliwie przypomniałem sobie że nie mam gdzie zapakować roweru :evil:
maćko

Postprzez masatri1 » 10-08-2012, 16:27

Już wiadomo kto z czołówki zagranicznej pojawi się w Ełku tak by przynajmniej wynikalo z nadanych numerów 1-10:
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 8608578578
masatri1

Postprzez dubey » 10-08-2012, 21:46

Ha, wygląda że podobnie będzie na podium, z polską czołówką w Górznie. A pewnie byś się chciał odegrać Filip?
dub
dubey

Postprzez masatri1 » 10-08-2012, 21:54

Tu MP, tam Pieniądze :/ szkoda że jeden termin :/
masatri1

Postprzez Dark44 » 11-08-2012, 08:54

masatri1 napisał(a):
Dark44 napisał(a):No to sie nacieszyłem, że ta impreza bedzie wolna od tego typu blichtru "ambasadorskiego ;-(. Po jaką [CENZURA] oni sie tu pchają?

Aż sie prosi złoić [CENZURA] zadufanemu Dowborowi. Niestety jestem za słaby, aby to zrobić ;-)
http://elktriathlon.com/index.php?optio ... owie-nie-są-zmęczeni&Itemid=147

Jak czytam takie kretyńskie wpisy to mnie aż wygina. Jest setka argumentów za tym by startowali i tylko jeden przeciw- że potrafią być lepsi od Ciebie!!!

Argumenty za można by wypisywać i wypisać, ale jak ktoś jest tak ograniczony to i tak do niego nic nie dotrze, ale mam propozycje- zorganizuj zawody dla siebie samego i sam tam startuj bez żadnych celebrytów, albo zaproś tylko zawodników słabszych od siebie bo widać taką masz wizję triathlonu!!! A i jeszcze znajdź sponsorów na takie zawody!!!

Dzięki Bogu zdecydowana większość forumowiczów dostrzega korzyści z popularyzacji dyscypliny przez znane osoby.

Celebryta też człowiek i ma pełne prawo statu jak każdy inny, z tym, że każdy inny jak mu nie wyjdzie to jego sprawa, zaś celebryta dźwiga na sobie jeszcze ciężar obiektywów

PS. Trzeba było zostać celebrytą- ktoś bronił????

Bez odbioru
Filip Przymusiński

Czytaj cały wątek ze zrozumieniem, a następnie komentuj. I bez obrażania!
Szanuj takich jak ja i ich zdanie, którzy finansują tego typu imprezy i biegają w ogonie stawki po to, abyś mógł wygrywać i "być gwiazdą". Kropka
Dark44

Postprzez masatri1 » 11-08-2012, 11:52

1. Wyrywa się dzięki treningom, ciężkiej pracy, systematyczności i wytrwałości.
2. Gwiazdą można zostać (która ja się nie czuję akurat) jeśli twój wysiłek pokażą w mediach.
Pierwsze to efekt mojej pracy, drugie to w dużej mierze zasługa celebrytów. Twojego wkładu poza narzekaniem że znani przyjadą na zawodny nie widzę. Niektórym wydaje się że płacąc wpisowe sfinansowali imprezę. Tak się skalda że robiliśmy w poznaniu i okolicach nie jedne zawody o to bardzo wysokiej rangi i wpisowe pokrywa 5 % góra 10% kosztów organizacji- czyli może na karetkę na zawodach i toj-toje.Oto jak jak widzę takie gadanie o finansowaniu zawodów z wpisowego. Przed tym jak Susz rozkręcił modę na triathlon głównie przy pomocy celebrytów to na zawodach jak było 150 osób mówiło się o rekordowej frekwencji.
Niestety jak widzisz nie zawdzięczam Tobie NIC, starowałbym dalej- z Toba w ogonie czy bez Ciebie,przy 50 osobach w Polsce czy 150, a jak szukałem frekwencji to jechałem za granice i mam na starcie ponad 1000 ludzi, szukając poziom sportowego jadę np na Puchar Europy... Komu jest więc potrzebny bardziej jak to piszesz "blichtr ambasadorski" ???? To dzięki min masz w Polsce więcej imprez, na lepszym poziomie, lepszą frekwencję, media, sponsorów zawodów i a startując nawet w ogonie zawsze znajdziesz jakiegoś konkurenta, a nie przybywasz na metę po 40 minutach za przedostatnim jak już zwijają tresą.
Niestety niektórym nawet gdyby złoto pd nogi wysypać to by narzekali że jest nierówno i się teraz potykają!
masatri1

Postprzez aretzky » 13-08-2012, 22:42

sluchajcie, a moze ktos jeszcze szuka noclegu dla jednej osoby? mamy w wynajetym apartamencie jedno osobolozko po 75 zl/noc z piatku na sobote i z soboty na niedziele.

w razie czego piszcze PW, albo a.rojek@gmail.com
aretzky

Postprzez kamil_z » 14-08-2012, 13:09

Witam wszystkich;
Szukam kogoś, kto posiada bagażnik samochodowy i może pomóc w transporcie samego roweru ze Szczecina do Ełku.

A może ktoś ze Szczecina może wypożyczyć taki bagażnik (mam Skode Octavie combi)

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Kamil
kamil_z

Transport z Ełku do Wawy

Postprzez TRIATLETA » 17-08-2012, 06:32

Szukam transportu powrotnego z Ełku do Warszawy na sobotę (po zakończeniu triathlonu).

Na ten moment mam możliwość powrotu pociągiem w sobotę by w Warszawie znaleść się późnym wieczorem, bądź samochodem w niedzielę po południu.

Przewidywany czas ukończenia to około 2h20min.

Jeśli ktoś (najlepiej nie wykończony udziałem uczestnik) dysponuje miejscem w samochodzie dla pasażera i jego roweru dorzucę się na benzynę.

Marek Omszański: 693 80 90 70 (dzwonić również w sobotę)
TRIATLETA

Postprzez marcin » 18-08-2012, 20:09

Całkiem przyjemne zawody. Wyniki tutaj: http://www.online.datasport.pl/results6 ... 1_open.pdf
Organizacyjnie super (w tym wielu ludzi miłych i zaangażowanych), poza:
- bardzo, bardzo marnym asfaltem - trasy w Górznie czy Borównie to przy tym raj, a poza tym piach na zakrętach (ponoć miało być sprzątnięte)
- beznadziejną oprawą techniczną, zupełnie nie przygotowaną i prowadzoną przez nieprzygotowanych ludzi
IM Borówno 2011
IM Frankfurt 2012
IM Kalmar 2013
Keep Tri-ing
marcin

triathlon Ełk

Postprzez maruda » 19-08-2012, 06:41

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 19-08-2012, 06:43 przez maruda, łącznie edytowano 1 raz
zawsze można się do czegoś przyczepić
maruda

Re: polecamy