kalendarz triathlon

Nowe Zawody

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

Nowe Zawody

Postprzez kaftan » 06-02-2012, 09:20

Chciałbym się z Wami podzielić moim pomysłem. Otóż, mam zamiar zorganizować zawody w triathlonie. Mam w związku z tym kilka pytań.
-lepiej na początku zorganizować zwykłe zawody dla chętnych, czy może z grubej rury celować w MP lub PP, no i czy to da się zrobić. Pisałem do PZTri i byli zadowoleni, ale mieli też kilka pytań.
-jaki dystans ? Są dwa które mnie interesują, sprinterski i olimpijski. Supersprint odpada, chyba że jako dodatkowy dystans dla amatorów czy innych chętnych.
-chciałbym żeby przy okazji odbył się festyn sportowy, na którym do aktywności sportowej namawiałyby kluby sportowe z okolic, może uda się zaprosić kogoś ciekawego ze świata sportu, kto wziąłby udział w zawodach, a potem spotkał się z publicznością i powiedział kilka ciekawostek.
Przygotowałem już ofertę sponsorską i w tej chwili jest przygotowywana lista firm, do których chcę to wysłać. Mam nadzieję, że listy które wysłałem do OSiRów znajdą chętne ośrodki do pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia. Jeśli ktoś już organizował takie zawody, to niech napisze kilka wskazówek. Ważne też jest wyznaczenie trasy. Czy to ma być równo 750-20-5 czy +- kilkaset metrów. Impreza miałaby się odbyć we Wrześniu w okolicy Świdnicy i Wałbrzycha. Mam też znajomych z klubów biegacza, rowerowych i pływackich, którzy są chętni do pomocy.
Podsumowując. Pomysł jest, chęci są, chętni też, plan i budżet opracowany, tylko brakuje kasy i kilku ważnych informacji. Będę wdzięczny.
"Jeśli nie możesz meczu wygrać, to go zremisuj"
kaftan

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2012