kalendarz triathlon

[3-06-2012] - Nieporęt Triathlon 2012 k. Warszawy

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

Postprzez amateus » 19-03-2012, 16:06

kiedy mniej, więcej planujecie wznowić zgłoszenia i kiedy poznamy trasę zawodów. Tak w przybliżeniu tylko.
W związku z tą sytuacją przesuniecie datę do której obowiązuje najniższe wpisowe?

wszystko zależy od gminy, w tym tygodniu będzie wiadomo (przynajmniej tak mnie zapewniano).
Oczywiście, że data niższego wpisowego będzie przesunięta stosownie do opóźnienia terminu startu zapisów! ;-)

Cytat:
Proszę, abyś nie sugerował takich rzeczy w tym temacie, szczególnie że na imprezę się wybieram, a członek zespołu organizacyjnego w niej startuje.

No chwila, ale to Ty użyłeś sformułowania o trzepaku i stoperze z tesco. Napisałeś o tym w odpowiedzi na zarzuty o wysoką opłatę startową, więc rozumiem, że uważasz, że tańsze imprezy są w ten sposób organizowane.

kisio, to źle rozumiesz.
nie mam ani czasu, ani chęci Ci tego tłumaczyć. na tym kończę bezcelową polemikę.
amateus

Postprzez masatri1 » 19-03-2012, 18:42

Impreza się odbędzie wtedy będzie można oceniać. Ja mam taką inną dygresją. Ceny startów generalnie podrożały, możemy dyskutować czy 170 zł to dużo czy mało, wato, nie warto... Niech nawet będzie 500 zł, to dla jednej osoby jest to do zapłacenia... ja mam w klubie prawie 30 zawodników, niech 15 z nich zechce wystartować to zobaczcie jakie to kwoty. Kto wie czy w przyszłości rozsądnym rozwiązaniem nie byłby jakieś pakiety grupowe dla klubów (takie moje luźne przemyślenia). Czytałem taką opinię na forum, nie wiem czyją,ale mi się podobała i się z nią zgadzam. Im więcej imprez tym lepiej,bo mamy wybór gdzie pojedziemy. Konkurencja wymusi podnoszenie jakości imprez, czy obniżenia wpisowego. Dużo imprez sprzyja rozwojowi dyscypliny i jej masowości, to z kolei powoduje i spadek cen sprzętu, większą jego dostępność,większe zainteresowanie sponsorów i mediów. Jesteśmy na starcie, ale nikt nie zaprzeczy, że zaczyna się bum na triathlon. Pozdrawiam
masatri1

Re: [3-06-2012] - Nieporęt Triathlon 2012 k. Warszawy

Postprzez bideck » 20-03-2012, 11:11

amateus napisał(a):W trosce o bezpieczeństwo i sprzęt uczestników Nieporęt Triathlon 2012 zapisy zostają wstrzymane do momentu ustalenia z gminą terminu naprawy nawierzchni trasy rowerowej.

Czy w związku z tym termin zawodów jest zagrożony? Jeśli gmina zdecyduje, że że np. drogi te będą przeznaczone do remontu w sierpniu lub następnym roku??
bideck

Re: [3-06-2012] - Nieporęt Triathlon 2012 k. Warszawy

Postprzez zuku » 20-03-2012, 13:21

amateus napisał(a):W trosce o bezpieczeństwo i sprzęt uczestników Nieporęt Triathlon 2012 zapisy zostają wstrzymane do momentu ustalenia z gminą terminu naprawy nawierzchni trasy rowerowej.

a wcześniej pisałeś, że:

jeździmy po nawierzchni asfaltowej (drogi powiatowe) - więcej szczegółów oraz dokładny opis trasy wkrótce :)

więc w końcu którędy będzie prowadziła trasa? Czy omawiacie remont nawierzchni w gminie czy w starostwie? Czy nie jest tak, że remonty nawierzchni powinny być przewidziane w planach i budżecie gminy/starostwa a w trakcie roku nawierzchnię naprawia się tylko w sprawach awaryjnych /i po zimie po przeglądzie nawierzchni?/.
zuku

Postprzez emilpe » 20-03-2012, 18:47

Czy w Polsce drogi buduje się od tak? :lol: Najpierw coś planują, szukają funduszy, później oficjalnie zaczynają, po czytm roboty ruszają z miesięcznym opóźnieniem, a oddają już z dwumiesięczym, bo zaskoczył ich upał/mróz/deszcz itp.
Jakim więc sposobem gmina rozważa teraz termin naprawy? To chyba pewne że remontu przed i w trakcie imprezy nie będzie
emilpe

Postprzez nat » 22-03-2012, 11:19

może załatają dziury tylko i wystarczy?
Jakaś nagonka powstała na ten wyścig, a goście chcą nam zrobić imprezę koło warszawy.
Może trochę więcej wsparcia? poza tym jest wolny rynek, głosujemy portfelami.
Ścigam się tylko ze sobą - i co roku wygrywam

IM - 9:47
1/2 IM - 4:31
21,1 km - 1:24
10 km - 39,10
nat

Postprzez Strzała » 22-03-2012, 15:12

Jestem podobnego zdania. Chciałem zadebiutować w Ełku, ale gdy dowiedziałem się o Nieporęcie szybko zmieniłem decyzję - znacznie bliżej, a i wpisowe troszkę mniejsze (nie mam spejalnej orientacji więc nie oceniam jego wysokości). W dodatku bliska odległość przekonała również dwóch kumpli, którzy podobnie jak ja dopiero zaczynają przygodę ;-) . Czekamy na dobre informacje i rozpoczęcie zapisów :-)
Strzała

Postprzez dubey » 25-03-2012, 22:09

Od trzech lat czekam na dużą imprezę tri w stolicy (bo mamy przecież Habdzinmana, był też fajny Duathlon Młociński). Już myślałem, że się doczekałem... A tu impreza oddala się wielkimi krokami, tak to widzę niestety. A szkOda by było. 170 zł to niemało, ale dla mieszkańca Warszawy to świetna okazja: 90% zawodów w Polsce oznacza wydatek na dojazd, wyżywienie i nocleg. I już się robi 300 zł, choćby wpisowe było za piątkę.
Obym nie był złym prorokiem, tak czy siak - trzymam kciuki!
Dub
dubey

Postprzez zuku » 30-03-2012, 11:01

Czy zawody się odbędą?
Czas płynie i to ostatnie chwile żeby zaplanować sezon.
Czy organizatorzy mogą zdać relację z przygotowań do imprezy i poinformować o szansach na odbycie się zawodów?
czy też ciszej nad tą trumną...?
zuku

Postprzez Jacek B. » 31-03-2012, 12:49

Pewnie, że 170 zł. mogę wyłożyć na zawody oddalone od domu o 25 km. :-)
Czy tam są na trasie aż takie dziury, żebyście nie mogli (Szanowni Orgowie) kontynuować zapisów i zorganizować zawody niezależnie od załatania przez gminę?
Podajcie trasę. Przejedziemy się, ocenimy.. ;-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki!

[ Dodano: 31-03-2012, 15:29 ]
Poza tym macie ładne logo. Miło by było dostać z nim koszulkę. :-D
Borówno 2010 - 14:21:28
Jacek B.

Postprzez zuku » 02-04-2012, 08:29

Żenujący brak profesjonalizmu!
zuku

Postprzez dubey » 04-04-2012, 23:02

Ostatni raz orgowie odezwali się tutaj DWA TYGODNIE TEMU... Strona też milczy... Dla mnie to jasne - z zawodów nici. Przecież trudno zasłaniać się dziurami w asfalcie - nawet na Tour de Pologne widziałem dziury w asfalcie oznaczone oczobitnym sprejem. Zresztą chyba wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do słabego asfaltu - jeździmy po nim co dzień:) Organizacja takiej imprezy to przecież megarobota, a na dodatek trzeba dużo zainwestować, żeby potem coś ewentualnie wyjąć. Zapisze się 300 czy 500 osób - jest gitara. Zapisze się 150 - jest w plecy. No i chyba ryzyko nie zostało podjęte... A szkoda, może uda się za rok. W tym czasie warto się przejechać do Susza i do Borówna zobaczyć jak się robi duże imprezy:)
pozdrawiam
d
dubey

Postprzez jogger007 » 05-04-2012, 13:05

Oczywiście, że nic z tego nie będzie. Ponadto władze Nieporętu mają poważniejsze kłopoty na głowie niż jakiś tam triathlon: http://www.gazetaecho.pl/wojt-i-radny-j ... ichu_59820
jogger007

Postprzez zuku » 06-04-2012, 13:15

To nawet życzeń szanowni organizatorzy nam nie złożą?!
A przecież pozwolę sobie zacytować, iż:
"Interesuje nas budowanie długofalowych relacji z Klientami i Partnerami opierając je o kompetencje i zrozumienie potrzeb. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie – dbamy o interesy wszystkich uczestników otoczenia biznesowego. Jesteśmy przekonani, że szczerość i uczciwość są kluczowymi wartościami w budowaniu partnerskich relacji z kontrahentami."
zuku

Postprzez bideck » 20-04-2012, 16:11

Coś drgnęło w sprawie :) Na twarzoksiążce jest info że termin będzie powakacyjny i na innej trasie (wokół jeziora). Szkoda, że nie można rozegrać zawodów w zaplanowanym wcześniej terminie na tej nowej trasie...
"Tylko rezygnacja jest przegraną, wszystko inne to krok naprzód"
bideck

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2012