kalendarz triathlon

[03-05-2012] I duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

Postprzez twister » 29-04-2012, 19:14

Wczoraj robiłem wszystko by zahamować infekcje:płukania,czosnek i co tam jeszcze.Prawie całą noc nie spałem temp.40 stopni,rano już prawie nie mogłem oddychać...Wziąłem antybiotyk i właśnie zaczynam wracać do ludzi.Ja nigdy nie choruję,więc musiałem się zarazić bakterią od żony,a bakterie podobno tylko antyb. można zwalczyć.No i tym samym na duathlon nie pojadę.
ps.mam brać to świństwo 2tyg.ale w ciągy 2 dni ma być już dobrze.Nie wie ktoś czy można trenować przy antybiotyku?
twister

Postprzez jogger007 » 29-04-2012, 20:44

twister napisał(a):Nie wie ktoś czy można trenować przy antybiotyku?

Ja, ja wiem :!: Oczywiście, że można trenowac :-D. W najgorszym razie nie przeżyjesz :mrgreen:
jogger007

Postprzez dymek » 30-04-2012, 11:53

twister napisał(a):Wczoraj robiłem wszystko by zahamować infekcje:płukania,czosnek i co tam jeszcze.Prawie całą noc nie spałem temp.40 stopni,rano już prawie nie mogłem oddychać...Wziąłem antybiotyk i właśnie zaczynam wracać do ludzi.Ja nigdy nie choruję,więc musiałem się zarazić bakterią od żony,a bakterie podobno tylko antyb. można zwalczyć.No i tym samym na duathlon nie pojadę.
ps.mam brać to świństwo 2tyg.ale w ciągy 2 dni ma być już dobrze.Nie wie ktoś czy można trenować przy antybiotyku?

jako organizator i kolega triathlonista jeste głęboko zasmuczony. Byłeś jedną z mioch gwiazd Wojtku na duathlonie. Amatorzy z Płocka pytali mnie, czy ten Borat z Mławy taki dobry, a ja mówiłem, że jeszcze lepszy!
ale nic to, kuruj się, zapraszam w czerwcu do Plocka i za rok na najcięższy duathlon w Polsce. pozdro
dymek

Postprzez twister » 30-04-2012, 12:43

czy ten Borat z Mławy taki dobry, a ja mówiłem, że jeszcze lepszy!

Borat :mrgreen: Weź tu teraz wystartuj nie przygotowany :roll:
twister

Postprzez dymek » 02-05-2012, 20:35

no Koledzy i koleżanki, trasa wyznaczona, boksy już gotowe, możecie przyjeżdząć choćby teraz. Zapraszam jutro, przyszykujcie dobrze buty i rowery!

[ Dodano: 03-05-2012, 16:20 ]
dziękuję wszystkim zawodnikom i kibicom za przybycie i zapraszam za rok!
wyniki i foto zamieszczę na stronie wieczorem - pozdrawiam
dymek

Postprzez supermario » 03-05-2012, 18:01

jako typowy amator i debiutant w tego rodzaju zawodach jestem mega zadowolony z siebie 8-) nie powiem że było miło,lekko i przyjemnie... ;-) szczególnie trasa biegowa była ekstremalna :evil: zawody bardzo dobrze przygotowane i zorganizowane,duzy plus dla kolegów Dymków i wszystkich "pomagierów"...teraz muszę doprowadzić swojego bike do porządku :-) tylko szkoda że nie było ze mną mojej rodzinki,doping i pamiątkowe fotki przeszły bokiem :-(
za rok na pewno będę :-D
Fight and never give up!!!
supermario

Postprzez Marek » 03-05-2012, 20:40

Zawody zorganizowane na bardzo wysokim poziomie. Właściwie niema się do czego przyczepić. Trasa świetnie przygotowana i oznaczona.

Trasa biegowa była mega wymagająca. Pierwszy raz od bardzo dawna musiałem przejść do marszu.
Z kolei rowerowa całkiem znośna. Podobały mi się zjazdy, na których licznik raz pokazał 45km/h. Można było poszaleć, ale i niestety bardzo dużo stracić.
Ze swojego biegu byłem zadowolony, ale na rowerze noga nie podawała jak trzeba. Jest nad czym popracować.

Sebastian bardzo pomocny, wszystko fajnie wytłumaczył.
Za rok na pewno też się pojawię, bo warto rozpocząć sezon tymi zawodami.

PS. Już dawno nie wróciłem z zawodów taki zmęczony.
Programy żywieniowe dla sportowców, dostosowane do indywidualnych potrzeb: http://www.przyjazny-dietetyk.pl
Kontakt: m.barczewski@przyjazny-dietetyk.pl
Marek

Postprzez twister » 03-05-2012, 20:49

A który byłeś Marek?Kto wygrał?Kiedy wyniki???
twister

Postprzez Marek » 03-05-2012, 21:04

Chyba Łukasz Kalaszczyński wygrał, ale 100% pewności nie mam.
Jacek Gardener pierwsze miejsce w swojej kategorii.
Swoją drogą gdy mijał mnie na 3km trasy rowerowej, czułem się jakbym stał w miejscu. Chciałem się za nim zabrać kawałek, ale nic z tego :-D

Myślę, że o wynikach więcej opowie Seba.

[ Dodano: 03-05-2012, 22:06 ]
Nawet nie wiem który byłem. Po pierwszym biegu chyba 5, potem na rowerze straciłem parę pozycji, a na drugim biegu goniłem, ale już zabrakło sił na tych górkach :-D
Programy żywieniowe dla sportowców, dostosowane do indywidualnych potrzeb: http://www.przyjazny-dietetyk.pl
Kontakt: m.barczewski@przyjazny-dietetyk.pl
Marek

Postprzez WRS » 03-05-2012, 21:36

Świetne zawody, trasa jak dla mnie mega ciężka. Pierwsze 3 okrążenia to 9 podbiegów i zbiegów, na których mięśnia nie odpoczywały wcale, więc kwas mlekowy nie próżnował:)Trasa rowerowa też ciężka i faktycznie można było pocisnąć, ale też przy tych 45 nieźle się poturbować przez koleiny i inne ustrojstwa. Było zajebiście. Po obfitej w melanż majówce miałem odpuścić, ale pojechałem i nie żałuję:)
Go hard or go home!
WRS

Postprzez arturkurek » 04-05-2012, 06:57

Super zawody, fajna atmosfera, dzięki Sebastian za ogarnięcie sprawy i zadbanie o bezpieczeństwo!
Szczególnie dzięki za ustawienie sędziów na całej trasie rowerowej...
Nie spodziewałem się, że na takim małym poletku można tak ciężką trasę biegową ustawić:) a trasa rowerowa bardzo ciekawa i dlatego szybko się skończyła.
Jeśli uda się zorganizować za rok to polecam:)
arturkurek

Postprzez wojtekwydmuch » 04-05-2012, 09:23

Świetna organizacja, niby kameralnie ale czuć było zaangażowanie, nie tylko organizatorów, ale miałem wrażenie że gospodarstwa tez tą imprezą żyły
Byłem pierwszy raz na takiej imprezie.
Górki "bieganiowe" dość mocno obnażyły moje bieganie szczególnie po takich zboczach, ale za to fajnie się goniło.
Jeszcze raz dzięki za taką imprezę i pokazanie tego zakątka Mazowsza.
Wojtek
wojtekwydmuch

Postprzez pio » 04-05-2012, 10:08

Gratulacje Sebastian!
Podziękowania dla wszystkich organizatorów!
Organizacja bezbłędna.
Pozdrowienia dla wszystkich startujących kolegów :)
Do zobaczenia w Płocku

PS.
Szkoda, że nie było Borata z Mławy :)
Pozdrawiam Cię Wojtku
pio

Postprzez dymek » 04-05-2012, 12:33

http://pttdelta.pl/zawody/duathlon-juz-za-nami/

pod tym linkiem znajdują się wyniki z zawodów
galeria zdjęć już się robi
pozdrawiam i dzięki za miłe słowa
PS: za rok też widzimy się w Zielonej Dolinie
dymek