kalendarz triathlon

[2012-08-05] - Triathlon Tour MTB Kozienice

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

Postprzez ARKK » 03-08-2012, 15:33

WRS napisał(a):Jedzie ktoś z Warszawy??? Prawdopodobnie jadę sam z Płocka, a szukam kogoś kto po trasie chciałby dołączyć. Mogę zmodyfikować trasę. Piszcie w razie czego.

ja bym się chciał zabrać (napisałem na priv)

czy ktoś wie, czy tam będzie można jechać na szosówce czy tylko MTB?
ARKK

Postprzez pavoolon » 03-08-2012, 17:07

ARKK napisał(a):czy ktoś wie, czy tam będzie można jechać na szosówce czy tylko MTB?

Z regulaminu:
"Obowiązuje posiadanie sprawnego ROWERU MTB oraz kasku rowerowego."
pavoolon

Postprzez zdanozdan » 03-08-2012, 17:50

znaczy 29' można ?
zdanozdan

Postprzez elim » 03-08-2012, 18:39

A 29 to nie mtb?

[ Dodano: 03-08-2012, 19:41 ]
Od biedy przeszlaby nawet przelajowka z plaska kierownica.
Triathlon Series Team
elim

Postprzez zdanozdan » 03-08-2012, 19:05

bobika zostawiam w domu w takim razie :-)
zdanozdan

Postprzez twister » 04-08-2012, 14:36

Naprawdę nie ma na forum nikogo kto scharakteryzowałby trasę kolarską?
twister

Postprzez WRS » 06-08-2012, 11:37

Triathlon w Kozienicach - moim zdaniem bardzo udany debiut organizatorów. Fajne miejsce na zawody i wielki potencjał.
Trasa kolarska może trochę zbyt łatwa dla fanów mtb, ale dlam nie było super, a najlepsze miejsce to przejazd przez stodołę jakiegoś rolnika:)Dla mnie bomba!
29 miejsce kolejny raz uświadomiło mi moją niemoc kolarsko-biegową, bo po pływaniu zawsze jestem dość wysoko:)
Pozdrawiam wszystkich startujacych!
Go hard or go home!
WRS

Postprzez ARKK » 06-08-2012, 12:48

WRS napisał(a):29 miejsce kolejny raz uświadomiło mi moją niemoc kolarsko-biegową, bo po pływaniu zawsze jestem dość wysoko:)
Pozdrawiam wszystkich startujacych!

pełna zgoda - bieg na pewno musimy poprawić ;)
ARKK

Postprzez pavoolon » 06-08-2012, 15:03

W rzeczy samej impreza bardzo udana mimo deszczu przy rozdaniu nagród :-)
WRS, gratulacje 29 miejsca. Niezłe pływanie :!:
Ja osobiście 32 miejsce, w pływaniu chlapałem a nie płynąłem, rower jako tako poszedł, a w bieganiu człapałem a nie biegłem - raczej nie miałem dnia.

I jeszcze w pływaniu trafił mi się żabkarz, którego nie mogłem wyprzedzić bo w mętnej wodzie nie widziałem jego zasięgu nóg, a pod wodą czułem, że są blisko i nie chciałem ryzykować kopnięcia. Dopiero udało mi się go wyprzedzić jak przeszedł na chwilę do kraula. Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale jak dla mnie pływanie żabką powinno być zabronione na zawodach bo w takim tłumie jest po prostu niebezpieczne.

Imprezka jak to u Pana Jerzego Górskiego zorganizowana na tip top.
Gratulacje dla organizatorów i wszystkich uczestników i liczę na to, że za rok znowu pościgam się w Kozienicach :mrgreen:
pavoolon

Postprzez arvalis » 06-08-2012, 18:03

Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale jak dla mnie pływanie żabką powinno być zabronione na zawodach bo w takim tłumie jest po prostu niebezpieczne.

@pavoolon - no cos Ty, walka w wodzie to nieodlaczna czesc i "urok" tri-plywania, a styl na to zupelnie nie ma wplywu... Mozna tak samo solidnie zmlocic/zostac zmloconym przy kraulu, zabie oraz wszystkich innych wariacjach spotykanych na zawodach... Nastepnym razem po prostu delikatnie acz stanowczo napieraj. ;)

Skoro nie udalo sie nam zdobyc opisu trasy przed, to moze chociaz dla potomnosci wspomnimy, ze "mtb" bylo rzeczywiscie zasluzone z powodu: fragmentu na kamienistej tluczce (przygotowanej pod asfalt, wiec moze za rok jej juz nie bedzie), fragmentu po urokliwych lakach (przejazd przez stodole i niewzruszona krowa - bezcenne) i fragmentu po plazy (piach po kostki). Co nie zmienia faktu, ze jakies 60-70% trasy po asfalcie, plasko jak na Mazowszu, predkosci w peletonie kosmiczne.

A dla mniej lub nardziej znudzonych kibicow, krewnych i dzieci dodatkowe atrakcje - przejazdzki na kucu, pokazy wopru, wata cukrowa - imprezka zdecydowanie na plus.
arvalis

Postprzez pavoolon » 07-08-2012, 10:04

@pavoolon - no cos Ty, walka w wodzie to nieodlaczna czesc i "urok" tri-plywania, a styl na to zupelnie nie ma wplywu...

Mimo wszystko uważam, ewentualny kopniak od kraulisty jest mniej niebezpieczny niż od żabkarza. Ale zgadzam się, że jest to urok tri i na pewno na zawodach na basenie nie ma takiej adrenaliny :-)

"mtb" bylo rzeczywiscie zasluzone

Dla potomnych dodajmy jeszcze, że trasa jest absolutnie płaska - jest tylko jeden króciutki podjazd przy wyjeździe ze strefy zmian i łagodny zjazd na plażę. Belka znajdowała się dopiero za podjazdem a sama nawierzchnia podjazdu była kamienista więc raczej buty rowerowe trzeba było założyć w czasie T1 bo na bosaka się raczej nie dało. Końcówka za to po piasku więc można było na bosaka wbiec do T2.
Asfalt był ale nie była to tak szybka trasa jak w Płocku. Skutecznie spowalniały polne drogi z z poprzecznymi koleinami od opon traktorów. Na asfalcie dobrze było mieć kogoś do pracy na zmianę bo wiał lekki wiatr.
pavoolon

Postprzez WRS » 07-08-2012, 10:13

Pavoolon jakoś nie widziałem, że masz zamiar startować. Szkoda, bo była okazja, żeby się poznać w końcu. Jedziesz do Ostrzyc? Co do pływania wiem, że stać mnie było na więcej, ale postanowiłem popłynąć tak, żeby w miarę bez zadyszki wyjechać rowerem i to się w sumie udało. Jak byłeś chwilę za mną to musieliśmy się gdzieś widzieć na trasie. Jechałem białym Giantem :mrgreen:
Go hard or go home!
WRS

Postprzez pavoolon » 07-08-2012, 13:58

Co do pływania wiem, że stać mnie było na więcej

Dobra, dobra, każdy tak po wyścigu mówi :-P

A poważnie to nie widziałem Twojego białego Gianta bo byłeś cały czas przede mną. Po pływaniu miałeś 2:13 przewagi. Odrobiłem 28 sekund na rowerze i na zmianach. Na bieganiu lepszy byłeś o 11 sekund, a z T2 wyszedłem 48 sekund za Tobą.

Swoją drogą musisz trochę nad zmianami popracować bo straciłem do Ciebie 59 sekund w generalce a skumulowany mój czas to 01:11:50 a Twój 01:09:54 czyli nadrobiłem na zmianach do Ciebie 57 sekund, a dodam, że zakładałem jeszcze skarpetki :-)

Płynąłeś w piance?

W Ostrzycach będę więc trzeba się jakoś wcześniej umówić to się spotkamy.
pavoolon

Postprzez twister » 07-08-2012, 19:30

6 open i tradycyjnie już 2-gi w kat.Apetyty,nie będę ukrywał, miałem większe ale jak po przyjeździe dowiedziałem się jaka jest trasa rowerowa to już nie miałem złudzeń,że będzie jak zawsze.Mimo ,że obecnie czuję gaz to cała ta moja moc poszła w przysłowiową parę w gwizdek.Pomimo dużej pracy jaką wykonałem na rowerze nawet nie miałem kontaktu wzrokowego z chłopakami przede mną.Trasa to prawie sam asfalt i może była łatwa ale dla kogoś kto jechał w grupie ;-) Na bieg wyszedłem nieco zabity ale na drugim kółku odżyłem i bieg wyszedł nawet nie głupio.Szkoda trochę tego roweru bo przy takiej trasie byłem bez szans.Kozienice to idealne miejsce na tego typu triathlon:pływanie,bieg-niemal ideał i wierzyć mi się nie chce,że nie można by było roweru poprowadzić w terenie.Sama impreza zorganizowana super.Na tym cyklu czuję się jak u siebie:Jurek to fajny chłop,cała damska część Sport-Górski to fajne kobity,a Gezo jak trzeba z Sędziego w jednej chwili potrafi być jak Tommy Lee Jones w Ściganym :lol: W ciągu 5 -ciu minut odszukał pijaczka, który zwinął reklamówkę z prowiantem i lekami mojego ojca!Zatem kto żyw w Sobotę do Ostrzyc,będzie się działo 8-)
twister

Postprzez gezo » 09-08-2012, 11:16

oj tam oj tam :) taka rola twisterku organizatora, sedziego, kumpla :)
fajnie ze Wam sie podobalo bo AT taka srednia recenzje nam napisala, no ale nic to.

tak jak Twister napisal, bedzie sie dzialo w sobote :) zapraszamy :)
5 lat w organizacji --> Sport Górski, Endu Sport

Sędzia PZTri

Masz pytania ? :) Pisz na priv :)
gezo

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2012