kalendarz triathlon

[2012-08-18] - IV Triathlon Ziemi Sandomierskiej

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

Postprzez bartolini » 23-08-2012, 00:34

Zacznę od wad:

- był to mój pierwszy triathlon, więc nie da się ukryć, że najgorszy na jakim byłem.
- świetna atmosfera i wrażenia. Tym samym poprzeczka i oczekiwania wobec kolejnych imprez zostały zawieszone bardzo wysoko, co może prowadzić do wielu rozczarowań z kolejnych imprez w przyszłości.
- w szczególności obecnie ciężko jest mi sobie wyobrazić, że mogą być organizowane triathlony, które nie kończą się rejsem stateczkiem, po którym jest grill, po którym następuje biesiada w karczmie (taki drugi trójbój wieczorem, dwa triathlony w jednym).
- jak na imprezę promującą sport to zdziwiło mnie, że organizatorzy dostarczyli więcej alkoholu na afterparty niż wody podczas zawodów.
- spodziewałem się, że do triathlonu trzeba mieć mocne mięśnie, ale że trzeba mieć mocną głowę, to nie.
- myślałem, że będzie kijowo i dam sobie spokój z triathlonem, tymczasem po zawodach wzrosła mi chęć do treningów... A można było się już nie przemęczać.
- na wspomnienie imprezy wyrasta mi w nieoczekiwanych momentach niekontrolowany uśmiech od ucha do ucha, ludzie się dziwnie patrzą.
- organizatorzy oszukali mnie. Triathlon to dyscyplina wytrzymałościowa, a ja najdłużej wytrzymałem na trasie. A potem okazało się, że wyniki zostały wywieszone w odwrotnej kolejności i na górze byli zawodnicy z najsłabszą kondycją, którzy ledwo wytrzymali godzinę z małym hakiem.

Zalety:

+ w drodze powrotnej rozwaliłem sakwy więc teraz mam pretekst, żeby sobie kupić lepsze.

Wychodzi więcej wad, ale nic to, życie nie może się składać z samych zalet.

Reasumując: nikomu nie polecam, bo... w przyszłym roku uderzą tłumy i przez to nie zdążę się zapisać ;)
bartolini

Postprzez Barto93 » 23-08-2012, 12:27

Krótkie video z triathlonu, efekt wakacyjnej nudy :)
Wybaczcie jakość...

Kartofel Studio Presents:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_-8nx2-7JU4[/youtube]

No i pamiętajcie... BROWARNA czeka! :))
Ostatnio edytowano 23-08-2012, 14:54 przez Barto93, łącznie edytowano 1 raz
42.2km - 3:57:26
21.1km - 1:33:53
10km - 40:21
5km - 20:07
Sprint: 01:23:43
1/4IM: 02:24:55
1/2IM: 05:12:42
Barto93

Postprzez Picca » 23-08-2012, 14:36

Załapałem się na kilka sekund filmu pod koniec 6 minuty. Mi się zawody bardzo podobały. To był mój drugi start (pierwszy był sprint w Suszu) i zarazem najbardziej udany. W Suszu nie podobało mi się ta panująca atmosfera zadęcia sportowego i chęć wygrania za wszelką cenę. Kilka razy zdarzyło mi się, że ktoś mnie łapał za nogę w wodzie, odpychał się ode mnie i z premedytacją mnie przytapiał. Tu nic takiego nie miało miejsca. Była luźna atmosfera i wyglądało to bardziej jak wspólna zabawa a nie walka o życie, jak w Suszu. Mi się podbieg podobał, choć za każdym razem byłem bliski bełta.

Na pewno pojawię się w przyszłym roku.

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Jarka w stroju "Organic Athlete", z którym jechałem na rowerze.
Picca

Postprzez bartolini » 23-08-2012, 20:27

Foty, fotki, foteczki (na dole, pod artykułem):

http://www.mosir.sandomierz.pl/index.ph ... e&catid=16
bartolini

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2012