kalendarz triathlon

Double Iron w 2013 w Polsce

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

Postprzez peczus » 25-08-2012, 20:50

chociaż trzeba się liczyć z koniecznością samotnego jeżdżenia i biegania po lasach przez wiele godzin

stwierdzam ze jesteście szaleni :mrgreen: ale mogę kogoś eskortować na motocyklu
peczus

Postprzez kuba_b » 26-08-2012, 08:48

kuba. napisał(a):Kuba włśnie po tym wyrwiesz dwa razy więcej lasek, jak sama nazwa wskazuje.

Dwa razy więcej lasek? Gdzie ja je na dysku pomieszczę?
http://www.youtube.com/user/trikuba
WTT

i czasami R.K.S. CHUWDU
kuba_b

Re: Double Iron w 2013 w Polsce

Postprzez baniszewski » 27-11-2013, 00:06

Czołem ekipa ;)

Aktualizując nieco temat mam kilka informacji dla fanów double ironman ;)

1)
zbieram ekipę chętną do startu w 2014 roku na dystansie double ironman gdzieś w Europie ( Walia, Anglia, Węgry, Słowenia)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na grupę na fb (link niżej)

https://www.facebook.com/groups/1436518423233723/

2)
Jeśli da się to ogarnąć organizacyjnie, pomysł organizacji takiej imprezy w PL jest jak najbardziej godny pochwały, myślę że osoby które do tej pory wyraziły chęć do startu za granicą wystąpią chętniej w PL z różnych względów, więc ta grupa na fb będzie grupą "wspólną" odnośnie startu w Double IM 2014 bez względu na miejsce imprez. Jeśli uda się w PL startujemy tu, jeśli nie w miarę możliwości proponuję wspólny start zagranicą ;)

3)
Zapraszam więc do grupy fb lub jeśli ktoś nie posiada do pisania tutaj, będziemy to synchronizować. Być może powstanie nowy wątek nie wiadomo póki co czy polski czy zagraniczny ;)

Pozdrówka z Białegostoku :-D
baniszewski

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2012