kalendarz triathlon

Duatlon na A2

W tym miejscu znajdziesz tematy imprez z sezonu 2011

Postprzez trifilip » 11-09-2011, 08:37

4km nie było, bo biegliśmy wolno, a czas pierwszego biegu mam 12:06. (wychodziło by po 3,02/km). Stawiam na 3,7km!

Wyniki u mnie na stronie http://zelaznyczlowiek.pl/2011/09/10/pr ... szy-na-a2/
GARMIN Iron Triathlon - www.irontriathlon.pl

21-22.06.2014 - GIT Radków
19-20.07.2014 - GIT Górzno
07.09.2014 - Castle Triathlon Malbork
trifilip

Postprzez emilpe » 11-09-2011, 08:42

Mi 3,7km wyszło na końcu strefy zmian, po przejrzeniu mapy wychodzi 3,63-3,65 na macie. Jakby źle mi GPS zmierzył, to prędzej byłoby więcej niż mniej, bo bieg był po linii prostej i nie ma gdzie ściąć. Prędzej by dodał gdzieś na boki, ale tak nie było ;-)
emilpe

Postprzez baq » 11-09-2011, 10:30

Trasy biegowe i rowerowa były zdecydowanie krótsze. Czy zamiast 14 km też wyszło nieco ponad 12 km?:)

A BTW - impreza pierwsza klasa, poza małym bigosem z wynikami i zawirowaniami z lemondkami (też uważam, że drafting i rowery czasowe nie idą w parze, ale skoro regulamin i organizator je dopuszcza, to po co sędziowie z PZTRi mieszają?:)
baq

Postprzez twister » 11-09-2011, 10:59

Jechałem na TT w sztafecie :mrgreen: Poszedłem w trupa,bez rozgrzewk, te kilka km.beztlenówki i o mało się nie porzygałem na mecie ale nie draftowałem :-P
Kilka postów wcześniej upewniałem się czy będzie można jechać na TT.Org odpisał,że można,a na miejscu sędziowie mieli inne zdanie na ten temat.Jechałem na te zawody ok.4h by śmignąć sobie na autostradzie moim speckiem.Musiałem nieźle kombinować by uniknąć wzroku sędziego,bo ja lemondki odręcić nie mogłem.Jeglina niestety sędzia capnął ale w końcu go dopuścił ;-) Łukasz też nie draftował-nikt mu nie chciał dać zmiany,ciekawe dlaczego? :mrgreen:

[ Dodano: 11-09-2011, 12:01 ]
Dzięki Marek za wspólne napieranie ;-)
twister

Postprzez jeglin » 11-09-2011, 12:22

W sumie to szkoda ze razem nie pojechaliśmy co by chociaz sępów nie ciągnąć za sobą. Guzdralem się z butami no I czarowalem co by ogon zgubić I tak na marne. U mnie chłopaki(sztuk 2) dopiero po długiej wiązance na k I ch dali parę krótkich zmian.
Każda meta to początek nowego wyścigu.
Warsaw Triathlon Team
jeglin

Postprzez Marek » 11-09-2011, 12:52

Dzięki również Twister. Na rowerze zmiażdżyłeś resztę sztafet :-D

Szkoda, że nie utrzymałem tego drugiego miejsca, ale i tak było fajnie ;-)

Idę trochę pojeździć, bo mnie wszystko boli po tych zawodach.
Programy żywieniowe dla sportowców, dostosowane do indywidualnych potrzeb: http://www.przyjazny-dietetyk.pl
Kontakt: m.barczewski@przyjazny-dietetyk.pl
Marek

Postprzez duatlon_pl » 11-09-2011, 21:12

no to zapraszamy po imprezie na pierwsze foto relacje na strone....
dziś szybkie filmiki
od jutro publikacja zdjęć

a jak będzie zmontowany oficjalny film to również nie omieszkam zaprosić

no i zasadnicze pytanie, poza wszystkimi brakami jakie znaleźliście (wy startujecie kilkanaście-kilkadziesiąt razy w sezonie) jak wyszła impreza? waszym zdaniem

Zależy mi na tej opinii.
www.wybiegamy.pl
www.duatlon.pl - Strona Duatlonu na A2
www.zabiegany.pl - skromny blog nie skromnego człowieka :D
duatlon_pl

Postprzez baq » 11-09-2011, 21:42

Gdyby istniała instytucja organizująca plebiscyt na najlepsze polskie imprezy triathlonowe (a w zasadzie czemu Xtri nie miałoby tego robić?), to bankowo dostalibyście nagrodę w kategorii "debiut roku"
I kto wie, czy nie bylibyście w czubie w kategorii "impreza roku:)

Widać było, że dużo ludzi włożyło serce w ten event. Do tego widać było dobre zaplecze finansowe (no ba, wszystko za darmo) i bdb organizację.
Gratuluję też dobrego PR-u wokół imprezy i kompletnego info startowego na stronie!

Jedna uwaga (ale tylko taka drobna) - w przyszłości dobrze zdecydować się na zawody bez draftingu (jeżeli lemondki są dozwolone) lub z draftingiem (i bez lemondek)
Z tego powodu sędziowie robili spore zamieszanie, prawdopodobnie nie przeczytali nawet regulaminu imprezy.

Poza tym - dziękujemy i gratulujemy super imprezy!
I do tego za darmo:)
Ostatnio edytowano 12-09-2011, 17:31 przez baq, łącznie edytowano 1 raz
baq

Postprzez PKW » 12-09-2011, 08:49

Szkoda tylko tego niepotrzebnego zamieszania podczas gali rozdania statuetek, bo ktoś stworzył taką atmosferę, że inaczej tego określić nie potrafię… świetna impreza, widać i czuć było ogrom czasu i pracy (o pieniądzach nie wspominając) włożony w organizację, a na koniec organizator jeszcze poczuwał się do przepraszania za “wszystkie niedociągnięcia i błędy” [sic!].

Lekki niedosyt u zawodników może powodować fakt, że w rzeczywistości pokonane odległości były krótsze od tych "papierowych", ale nie była to przecież impreza rangi MP czy też nie zauważyłem w regulaminie i zapowiedziach, żeby afiszowano się jakimś atestem.

Poruszona została kwestia draftingu. Sam do końca nie wiedziałem czy można, czy nie. Zauważyłem, że zazwyczaj w regulaminie zostaje ujęte, że drafting jest zabroniony. Tutaj albo przeoczyłem, albo takiego wpisu nie było. Większość trasy rowerowej przejechałem indywidualnie, ale na pierwszej prostej widząc mijające mnie dwie grupki 3 i 4 osobowe jadące gęsiego uznałem, że nie będzie to żadne przewinienie. Podpiąłem się pod jednego z kolarzy i jakieś 2km ciągnąłem za nim. Tym bardziej byłem zdziwiony po wyprzedzeniu go, że nie zrobił tego samego i nie ciągnął "tunelem" za mną. Nie pamiętam numeru, ale przepraszam za nieświadome, ale zawsze "sępienie".

Osobiście chciałbym podziękować za IDEALNE warunki do debiutu w duatlonie, a tym samym umożliwienie wkroczenia w świat triathlonu. Moja droga rozpoczęła się na A2!
PKW

Postprzez Marek » 12-09-2011, 11:08

Muszę zwrócić uwagę na absolutny brak ochrony w strefie zmian.
Bez najmniejszego problemu, nie mając przy sobie numeru startowego wyjechałem ze strefy zmian speckiem Twistera za kilkanaście tysięcy złotych i nawet nikt nie spytał czy to mój.

Jeżeli nic nie zniknęło to super, jednak lepiej dmuchać na zimne.
W przyszłorocznej edycji, którą mam nadzieję, zorganizujecie nie ważne czy na autostradzie czy nie, należałoby o to zadbać ;-)

[ Dodano: 12-09-2011, 12:16 ]
Poprawka: Numer miałem, ale schowany pod koszulką.
Programy żywieniowe dla sportowców, dostosowane do indywidualnych potrzeb: http://www.przyjazny-dietetyk.pl
Kontakt: m.barczewski@przyjazny-dietetyk.pl
Marek

Postprzez smoq » 12-09-2011, 11:23

Kurcze... jak czytam te relacje to żałuję, że mnie nie było ;-)
Gratulacje dla organizatorów i zawodników!
Triathlon http://love2tri.pl - prywatnie
Kreacja http://powerplant.pl - służbowo
Opaska RunID: http://j.mp/biegam-bezpiecznie
smoq

Postprzez jeglin » 12-09-2011, 11:41

Impreza pachniała profesjonalizmem. Strona zawodów spełniała swoją rolę w 100%. Generalnie wystawiam 5 z "-". Minus za sędziów, którzy tworzyli swój własny regulamin, na 15 minut przed zawodami kazano mi przesuwać lemondkę, z jakiej racji ? W regulaminie takiego zapisu nie było. Dzięki za możliwość przejechania się rowerem po autostradzie :).
Każda meta to początek nowego wyścigu.
Warsaw Triathlon Team
jeglin

Super A2

Postprzez zdanozdan » 12-09-2011, 11:47

Bardzo fajna impreza, ekstra organizacja przede wszystkim odpowiednio opracowana strona internetowa na której na bieżąco pojawiały się informacje. GRANDE szacun dla organizatorów.

Tak sobie pomyślałem że szkoda że tak szybko budują te autostrady hehehe, przyjemnie byłoby jeszcze raz tam wrócić.

Jestem także mega zadowolony do jakimś cudem załapałem się na 2 miejsce na pudle w kategorii M3 a ostatni raz stałem na pudle jakieś 20 lat temu jak jeszcze bawiłem się w karate. Miła niespodzianka i dobry humor na cały łykend. Jako że jest to mój pierwszy multisportowy sezon to dodało mi to motywacji do dalszej pracy nad sobą :-)

Co do startu to muszę popracować nad T1 i T2 bo tutaj straciłem dosyć dużo czasu, mimo butów wpiętych w rower połączonych gumkami. Na T1 zgubiłem się i szukałem roweru biegając w te i z powrotem. Tragedia :-(.

Na rower wyszedłem sam ale za chwilę dojechała mnie dziewczyna z imieniem Paulina na plecach i jeszcze jeden kolega na żółtej szosie. Kolega naszą 2 ciągnął , ja niestety byłem w stanie wyjść tylko raz na zmianę. Tak dojechaliśmy do nawrotki i tam zdarzył się cud - doszła nas jakoś 7-8 osobowa grupa i tam się podłączyliśmy. Wiatr w plecy i duża grupa zdziałały cuda - spojrzałem na licznik i nie mogłem uwierzyć, lecieliśmy 55km/h a w zasadzie nie musiałem za dużo pedałować. Niestety brak doświadczenia kolarskiego się szybko objawił, jeden jegomość osłabł i odpadł z grupy a ja jechałem za nim i nie zauważyłem że się oddzielamy, wyprzedziłem go ale już nie byłem w stanie dojść grupy.

W międzyczasie byłem świadkiem kraksy, kolega na żółtym rowerku który tak fajnie mnie pociągnął w pierwszej części chyba się zagapił, zjechał na pobocze i najechał na słupek ostrzegawczy - zobaczyłem tylko jak leci w powietrzu. Mam nadzieje że nic się nie stało bo wstał natychmiast, coś posypało się z roweru więc nie wiem czy mógł kontynuować. Nie wiem czy jest na grupie, jeśli tak to pozdrawiam serdecznie.

W każdym razie w dali już był widoczny namiot i plecy Pauliny ze 200 metrów przede mną. W T2 zadziałały gumko-sznurowadła i już biegłem - oczywiście za Pauliną. Pierwsze 300 metrów nie mogłem przyspieszyć, potem nogi zaczęły działać i na ślimaku przed metą udało mi się wyprzedzić Paulinę i jeszcze kilku zawodników. Słyszałem okrzyki trenera Pauliny - dawaj Paulina dawaj jesteś druga. Jeśli Paulina tu zagląda to pozdrawiam ! Na zegarze było 45 min wtedy pomyślałem że to chyba jest dobry czas.

Czekałem na mecie na moją żonkę, która w sumie złamała 1h i była 5ta w M3. Dała się przekonać do wpięcia butów w rower przed startem i potem była z tego mega dumna - jako że jechała na moim stunningowanym slickami MTB to super rezultat.

Trochę było zamieszania z wynikami, najpierw nie miało być kategorii wiekowych potem jednak były. W każdym razie pojedliśmy i wypiliśmy piwko a nawet dwa i okazało się że mnie wołają do dekoracji. Dostałem 2-gi medal i tym miłym akcentem zakończył się pobyt na A2.

Jeszcze raz podziękowania i gratulacje dla organizatorów. Zawody na A2 wzmocniły we mnie uczycie że im mniej związków sportowych w sporcie tym lepiej się ma ten ostatni.
zdanozdan

Postprzez twister » 12-09-2011, 18:13

Impreza rewelacja!No i Jurek Górski!Nie wiedzieć czemu jak On jest(wraz ze swoimi cud dziewczynami)to ja zawsze jestem na podium ;-)

[ Dodano: 12-09-2011, 19:14 ]
Jeglin,aż strach pomyśleć jak byśmy pojechali po zmianach :mrgreen:
twister

Postprzez gezo » 13-09-2011, 06:01

twister ! nie tylko dziewczyny z nim jezdza ! :D
"to jest nasz czlowiek w PZTri" :)

ZDANOZDAN
Czekałem na mecie na moją żonkę, która w sumie złamała 1h i była 5ta w M3.
przepraszam ze sie usmielem z tego bledu ale mnie wybil konkretnie z tej dlugiej lektury :) K3 jak juz :)

Jeglin, uzywanie lemondki nie musi byc zabronione w regulaminie imprezy. uzywanie lemondki zabronione jest w przepisach tri i duatlonowych
5 lat w organizacji --> Sport Górski, Endu Sport

Sędzia PZTri

Masz pytania ? :) Pisz na priv :)
gezo

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2011