kalendarz triathlon

[2011-06-17] - Triathlon Płock

W tym miejscu znajdziesz tematy imprez z sezonu 2011

Postprzez sajra » 15-06-2012, 18:42

to powiedzcie z doświadczenia, będziecie pływać w piance?
i dymek, jak tam trasa biegowa wygląda? butki krosowe wziąść czy asfalt jakis?
i want you to hit me as hard as you can..
sajra

Postprzez WRS » 16-06-2012, 09:47

Jak woda będzie miała 22 stopnie to przepisy zabraniają pływania w piankach. Buty krosowe możesz zabrać, bo bieg będzie tylko przez kilkaset metrów po kostce brukowej , a reszta w terenie.
Go hard or go home!
WRS

Postprzez pavoolon » 18-06-2012, 11:16

Chciałbym pogratulować organizatorom świetnie zorganizowanej imprezy :!:
Organizacja na tip-top, atmosfera i doping rewelacyjna, fajna trasa no i ten pakiet sponsorski - takiej koszulki to jeszcze nie widziałem jako gratisa :-)

Jak dla mnie bomba. Dzięki i na pewno zawitam u Was w następnym roku :mrgreen:
pavoolon

Postprzez modus » 18-06-2012, 13:06

Potwierdzam - organizacja i trasy były na świetnym poziomie.
Jedyny problem (ale nie związany z samymi zawodami) to formularz rejestracyjny na stronie http://www.triathlonmtb.pl/ który seugeruje, że człowiek sie zapisał a nie za bardzo wiadomo do czego służy.
modus

Postprzez gezo » 18-06-2012, 13:23

co do koszulki ktora była w pakiecie-postanowilismy wskoczyc na wyzszy poziom pakietow startowych bo jak wiadomo wszytsko idzie do przodu ;) ps: takiej jakosci koszulki beda na wszytskich naszych zawodoach :) (cała edycja MTB, Sława, Cross stracencow)
Ogolnie rzecz biorąc jak ktoś ma jakies negatywne opinie na temat organizacji zawodow to chetnie je wyslucham :)

PAWEŁ !!!! ZOSTAWILISCIE BANERY XTRI W SRODZIE I TAK Z NAMI JEZDZA :) CHCECIE JE Z POWROTEM ? :)
5 lat w organizacji --> Sport Górski, Endu Sport

Sędzia PZTri

Masz pytania ? :) Pisz na priv :)
gezo

Postprzez zbbr » 18-06-2012, 13:29

Impreza jak zwykle świetnie zorganizowana, brawo! A jeśli już mowa o koszulkach, to załatwcie proszę na kolejne edycje więcej koszulek damskich w małych rozmiarach, bo mi się żona zapłacze. Ja mam np podwójne komplety z całej zeszłorocznej edycji, właśnie dlatego że na małżonkę były za duże ;)
zbbr

Postprzez WRS » 18-06-2012, 17:59

Impreza super, trasy super. Mimo, że formy jeszcze odpowiedniej nie mam i tak czuję mega progres od zeszłego roku. Zająłem 62 miejsce w open, a celem było miejsce w środku stawki i to zrealizowałem, więc jestem zadowolony:)
Go hard or go home!
WRS

Postprzez Zysky » 18-06-2012, 19:52

Organizacja na najwyższym poziome . nie ma się do czego doczepić. pogoda dopisała
Ja jestem zadowolony z wyniku :) rok temu z kolką ukończyłem amatorów , a w tym roku spokojnie ukończyłem dystans ''długi''. miejsce 82 open mimo tego z byłem jeden z najcięższych zawodników .
Jak dal mnie wielki sukces !!! coraz bardziej zaczynam się nakręcać na kozieńce. bo wcześniej ich nie planowałem. Pozdrawiam wszystkich . do następnego ;-)
Zysky

Postprzez twister » 18-06-2012, 21:02

Do Płocka jadę zawsze zebrać baty,po pływaniu jestem daleko,potem rower po kostce i betonowych płytach,ja zazwyczaj [CENZURA] sam ponad siły a tak nikogo nie doganiam bo wszyscy jada w grupach i cała praca to przysłowiowa para w gwizdek..Ale po pierwsze mam blisko,po drugie to impreza z cyklu, który bardzo lubię,bo jeździ się na mtb,bo atmosfera zawsze jest [CENZURA],bo to impreza kolegów z Płocka ;-)
Cześć Sebek!Cześć twister!Odpowiedziiał Dymek i dodał:Kurde,Augustyniak,Kalinowski,teraz jeszcze ty ciężko będzie o podium w kategorii...Jaki Kalinowski?Się zaniepokoiłem.Nie znasz Piotrka?Mocny gość,dobrze pływa.Oświecił mnie Sebek.Nie znam.Dodałem ale coś mi mówiło,że poznam...na trasie 8-)
Start!Poszło,totalnie zaskoczony,młucę ile wejdzie,pierwsza pętla nieźle ok 35" za czołowką,jenak na 2 giej paskudnie spuchłem i wyszedłem ok2' za 1-szym.Ale i tak nie jest źle w T1 ściągam piankę i widzę jak biegnie dopiero Leszek Kubicki Piotrek Tartanus,a chwilę za nimi jak sie później okazało wybiegł z wody Jacek Gardener...szok bo Jacek raczej tak szybko nie pływa...Wskoczyłem na rower i ogień ale szybka zmiana,szybki bieg po plaży i z rowerem do belki spowodował,że nie mogłem złapać tchu jednak nie zwalniałem licząc ,że zaraz do siebie dojdę.Na pierwszej pętli powyprzedzałem parę osób i jakoś tak po sekcji terenowej(nowość,całe 800m ale dobre i to),jak express dogania mnie Jacek Gardener,raz-dwa i siędzę na kole,tempo wzrosło a ja czuje,że nie daję rady,nie doszedłem jeszcze do siębie po pływaniu i w końcu strzeliłem z koła na prostej z wiatrem.Zwalniam i czuję,że zaczynam wracać do żywych wyjeżdżam na drugą.Jest moc! Nareszcie,ogień z [CENZURA] i zaczynam gonić Jacka.Na przeciwległej prostej,krętej pagórkowatej,z terenową sekcją,wykorzystując umiejętności z maratonów mtb doganiam wreszcie Jacka,siadam na koło i wreszcie zaczynam odpoczywać,powiozłem się tak z 1,5km i dałem zmianę.Kolejne 3km były rewelacyjne,współpraca szła dobrze tempo b.mocne,szybko doganialiśmy grupę z Kalaszczyńskim.Jednak w połowie 3-ciej pętli Jacek łapie gumę,bluzga chłop niemiłosiernie i ja mu się nie dziwię,to mógłbyć najlepszy sprint w jego wykonaniu.Ja też się zdeka zdołowałem bo to tak jakbym stracił jeden silnik.Dalej sam,wyprzedzam całe mnóstwo ludzi ale to duble,grupa którą gonie jest jeszcze daleko a ja co sił naginam,postawiłem sobie za cel ich dogonić za wszelką cenę.Na betonowej prostej łykam grupke ludzi ale jeden zawodnik dał radę siąść mi na koło,mało tego po ok 1km daje mi mocną zmianę,w samą porę bo zacząłem puchnąć,rewelacja!Myślałem,że to dubel ale jaki mocny,cały czas się trzymał.Na 4tym kółku na tym odcinku terenowym dogoniliśmy grupę z Łukaszem Kalaszczyńskim.W grupie dojechaliśmy do końca 4-tego kółka,na 5-tym ze dwa razy zaatakowałem ale się nie udało odskoczyc dostatecznie daleko.Na 5-tym kółku ,znowu na tym odcinku w terenie dogonilismy grupę,w której jechał Rafał Pierścieniak,ulala-wyższa półka :-D W momeńcie w którym ich dochodziliśmy było lekko pod górkę i zdecydowałem się mocno szarpnąć,naginam ,naginam,jednak 3-ech siadło na koło:Kalaszczyński,Pierścieniak i ten "dubel",reszte urwaliśmy.Na betonowej prostej już nie było ścigania...nastrajaliśmy się na bieg.Zeskakuję z roweru i słyszę:Jesteś w dziesiątce.Git!!-sza dziesiątka w Płocku nie liczyłem na to.Szybka zmiana ale i tak wybiegam ostatni.Kalaszczyński biegnie przede mną,na początku jeszcze się tak bardzo nie oddala ale potem już nagina mocno,wyprzedza jakiegoś gościa w czarnym stroju...zaraz ,zaraz przecież to mój "dubel" :shock: Zaczęło mi świtać-"Nie znasz Kalinowskiego?" :mrgreen: Dałem sobie w palnik tym rowerem,upał i forma biegowa jeszcze słaba ale mój age gruper też umiera,doganiam i wyprzedzam jeszcze na 1-szym kółku,uff.Zaczynam się rozkręcać ale łapie mnie kolka(słyszałem,nigdy nie miałem ale to musiało być to)Szkoda bo Pierścieniak był w zasięgu,też biegł ciężko. Na drugim kółku, dogonił mnie Stefański Rafał,coś tam jeszcze się zebrałem na koniec ale chyba bardziej pod publiczkę ;-) Wchodząc na podium Krzysiek zapytał czy przegrałem 2-gie miejsce,odpowiedziałem:"Nie no co ty!"Wtedy odezwał się Piotrek Kalinowski:"Jeszcze nie" :mrgreen: To lubię!

[ Dodano: 18-06-2012, 22:15 ]
A bym zapomniał.Jestem w ciężkim szoku ile osób mnie pozdrawiało i zagrzewało do walki na trasie...Bardzo,bardzo przyjemne.Dzięki!Większości osób nawet nie znam albo znam z forum i jeszcze nie zdążyłem ich sobie odwirtualnić ale to tylko kwestia czasu ;-)
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 18-06-2012, 21:39 przez twister, łącznie edytowano 1 raz
twister

Postprzez WRS » 18-06-2012, 22:00

Mnie dublowałeś na tym crossowym odcinku na 5 pętli i miałeś dobre tempo, a na kole pewnie kolega z Twojej relacji. Zdążyłem tylko odczytać Twister i tyle Was widziałem:)
Go hard or go home!
WRS

Postprzez dymek » 19-06-2012, 10:23

zapraszam do oglądania zdjęć z Płocka Galeria
dymek

Postprzez jahjah » 19-06-2012, 11:49

Wielkie dzięki dla organizatorów za przygotowanie super imprezy. Wprawdzie był to mój pierwszy triatlonowy start, ale porównując niedzielne zawody do imprez MTB w których dotychczas uczestniczyłem to... nie ma co porównywać.
Fajnie było i wrócę tutaj z przyjemnością za rok. A i zajęte miejsce(54) daje dużą satysfakcję.
pozdrawiam
Przemas
AGR Welodrom
jahjah

Postprzez mpolak88 » 19-06-2012, 13:44

Czy trasa pływacka miała 750 m ? Na portalu Płockim wyczytałem, że była krótsza.
mpolak88

Postprzez twister » 19-06-2012, 18:56

mpolak88 napisał(a):Czy trasa pływacka miała 750 m ? Na portalu Płockim wyczytałem, że była krótsza.

Wg.mnie miała coś ok 650m.
twister

Postprzez pavoolon » 20-06-2012, 11:10

Biorąc pod uwagę mój czas w pływaniu (00:12:12) też myślę, że miała około 650. Garmin pomierzył 550 m ale miałem go na ręku więc nie jest to za dokładne.
pavoolon

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2011