kalendarz triathlon

Triathlon Żywiec

W tym dziale znajdziesz tematy imprez z sezonu 2010

Triathlon Żywiec

Postprzez foka » 23-07-2010, 18:09

Czy dostępny gdzieś jest regulamin imprezy?

Może organizatorzy odwiedzają nasze forum i powiedzą co nieco o swojej imprezie?
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Postprzez tomtri » 23-07-2010, 19:09

witam,nie jestem organizatorem ale mieszkam niedaleko,impreza odbywa się nad jeziorem żywieckim jest to dystans super sprinterski ,pływanie 2petle po 300m,kolarstwo 4petle po 3km +dojazd,bieg 3petle po 1km,Trasa kolarska zaczyna się 1,5km podjazdem dosyć ostrym, pętle są pagórkowate,bieg na pętli równierz pagórkowatej na drodze asfaltowej i na polnej drodze,zawody bardzo dobrze zoorganizowane,polecam bardzo,Regulamin na stronie pztri pojawi się pewnie we wrzesniu ale ja zapraszam na stronę mosir-zywiec.pl/ tam będzie on szybciej.Film z zeszłorocznego Triathlonu jest dostępny na stronie,więc jak ktoś chce zobaczyć jak to wygląda to warto zobaczyć.Warto na takich zawodach spotkać się ze wszystkimi forumowiczami,

Od organizatora dowiedziałem się ze zawody mogą zostać przeniesione o tydzień ze względu na to ze 4 września odbywają się sztafety.

pozdrawiam i zapraszam wszystkich Triathlonistów i nie tylko...
tomtri

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2010