kalendarz triathlon

MP TRI Długi + MP TRI Sprint - 12-13.06.2010

W tym dziale znajdziesz tematy imprez z sezonu 2010

Postprzez foka » 25-06-2010, 11:10

Zapomniałem, że miałem ten filmik wrzucić na YT. Nie wiadomo jak długo przetrwa od obecnymi linkami więc lepiej się zabezpieczyć.

Relacja bardzo fajna.
Kilka rzeczy które mnie zdziwiły:
-jeżeli nadal będziemy witać działaczy jako pierwszych to kiepsko to widzę.
-chłopak który wygrał start juniorów (mówi w filmie o wracaniu się do strefy zmian) powinien zostać zdyskwalifikowany.
-wyrzucanie czepków po pływaniu jeszcze pare lat temu było tępione,
- obieganie pachołków oznaczających trasę też jest nie na miejscu.

Mnie powala ilość błędów robionych przez zawodników. Tych błędów się nie koryguje i potem mamy takie kwiatki jak zawodnik skaczący przez barierki po zapomniany numer.
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Postprzez bruno232 » 25-06-2010, 14:10

Mnie martwi to, że wygrywa osoba która ma za sobą ledwie 3 starty (w JM). To tylko ukazuje nam jak niski poziom jest w Polsce w młodszych kategoriach. A co do obiegania pachołków to też zauważyłem że Przymus to zrobił ale nie mialo to żadnego wpływu na przebieg trasy, gdyby ją sobie skrócił to oczywiście dyskwa ale to było nieszkodliwe ;)
Swim: 800m - 11:53
Run: 1km - 3:15 / 5km - 19:55 / 10km - 41:00
bruno232

Postprzez foka » 25-06-2010, 14:20

Ja nie mówię, że szkodliwe. Moje zdanie jest takie, że pewne nawyki powinny być zawodnikom wpojone (rzeczy po pływaniu do boxu, poruszanie się po właściwej trasie a nie skakanie po barierkach cyz obieganie słupków, nie dołączanie do wyścigu bez brania udziału w części pływackiej). Takie głupie rzeczy się zdarzają i mimo że nie są to czyny o ogromnej szkodliwości to wg mnie świadczą bardzo źle o zawodnikach.
Instagram,
foka
Admin

Postprzez foka » 25-06-2010, 14:50

Żeby nie było, że ja bym tutaj dyswalifikował wszystkich. ;) Dostanie upomnienia za ewidentny błąd nie jest chyba jakąś straszną karą. Ja sam bym takie chętnie dostał gdybym robił jakiś błąd (a uważałbym tę czynność za normalną).

W Juniorach chłopak wybiegł ze strefy przez korytarz. Przypomniał sobie o numerze i zamiast wrócić się korytarzem, wziąć numer z boxu i wybiec korytarzem, on przeskoczył przez barierkę. Wybiegł już ok. W strefie oczywiście pierdyliard 8-) sędziów.
Instagram,
foka
Admin

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2010