kalendarz triathlon

Triathlon Tour MTB

W tym dziale znajdziesz tematy imprez z sezonu 2010

Triathlon Tour MTB

Postprzez OsA » 27-06-2010, 22:07

Witam! :)

Pojawiła się jakiś czas temu informacja o ciekawym projekcie cyklu imprez triathlonowych MTB. Pierwsze zawody już w następny weekend w Płocku. O ile na ich temat nie jest trudno znaleźć informacje i regulamin, to niestety o następnych zawodach z cyklu, które są już 10 lipca nic nie znalazłam. Nie ma ich nawet w kalendarzu PZTri. Może ktoś coś wie i mógłby się podzielić informacjami?

Pozdrawiam
OsA

Postprzez admin » 01-07-2010, 11:05

Wysłaliśmy zaproszenie do organizatorów. Liczymy, że odwiedzą nasze forum i odpowiedzą na wszystkie pytania.
admin
Admin

Postprzez foka » 03-07-2010, 15:57

Dzisiaj odbyły się zawody w Płocku. Było kilka sensacji (np zwycięzca triathlonu amatorów po naradzie orgów nie dostał nagrody - zainteresowany sam nam to wyjaśni po powrocie do domu).

Nieoficjalne wyniki:
1. Przymusiński
2. Kaźmierczak
3. Pierścieniak

1. Smaruj
2. Cieślak
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Postprzez admin » 03-07-2010, 20:27

Wyniki z Płocka już u nas.
admin
Admin

Postprzez foka » 03-07-2010, 20:30

Wyniki już są. Sporo forumowiczów startowało więc liczę na jakąś relacje i małe tłumaczenie rezultatów. O co kaman z róznymi ilościami pętli w małym tri?

W dużym też dziwne te czasy biegowe.
Instagram,
foka
Admin

Postprzez lotnik » 03-07-2010, 23:03

Jeśli chodzi o mój start to wystartowałem na krótkim dystansie 400/8/2. Niebawem mam testy do WAT'u i WSOSP nie chciałem się przeforsować na drugim dystansie. Nie wiem od czego zacząć bo mam wiele zastrzeżeń co do organizacji i samych organizatorów!! Już podczas samego zapisu Pani zapewniała mnie w biurze zwodów, że nie ma żadnych przeciwwskazań bym nie był klasyfikowany jako osoba z poza Płocka w klasyfikacji zawodów mniejszego tri. (cheatuj'ą byle mieć zawodników na start..? ) Mają bałagan? Chyba tak skoro jeden z sędziów po pierwszej pętli nakazał biec na metę ( a wyraźnie zapytałem: "pierwsza pętla, mały tri. gdzie nawrót na drugą?" (Do końca nie jestem świadomy czy zrobiłem pełne pętle, bo nie wiem gdzie druga się tak naprawdę zaczęła.. z resztą druga osoba kiedy wbiegła na metę tuż po mnie, powiedziała, że sędzia również skierował ją identycznie jak mnie, zaś po przybiegnięciu 3 i 4 osoby okazało się, że sędzia pokierował je jeszcze inaczej :lol: ) wracając do mnie, wbiegłem na metę.. tutaj było już weselej :lol: Na początku gratulację zdjęcie na portal itp. po czym stwierdzono, że chyba*(sami nie wiedzieli co jest grane) nie przebiegłem jednej pętli.. dodali, że nie będę w klasyfikacji i nie ma opcji by otrzymać nagrodę :lol: Pozdrawiam Pana który zajmował się organizacją i dekoracją zwycięzców: Skoro nie potrafi Pan odpowiadać za osoby które organizują imprezy i przekazuję info. zawodnikom to niech się Pan lepiej weźmie za organizację Kinder bali w przedszkolach(choć i tam pewnie ktoś nagada dzieciakom i znów ktoś poczuję źle bo Pani przecież mówiła inaczej) Chyba trochę się wyszumiałem co tej kwestii, ale czuję że jeszcze coś dorzucę później. Co do samego wyścigu to nagle na trasę wjechał mi radiowóz i stanął w poprzek!! później koleś jechał busem po trasie, nie wspomnę i dzieciach, przechodniach, psach i rowerzystach na trasie wyścigu tzw. mtb :-P Moje odczucie po starcie nie jest specjalne, wiem że pan Górski zrobił co mógł, zawalili ludzie z Płocka, Pozdro dla Was. ALE!! Szacunek dla Pana Zbyszka z Rzędkowic startującego w barwach Triathlon Dąbrowa Górnicza. Może i zajął miejsce w końcu stawki, ale to jak bardzo jest pozytywnym człowiekiem, chyba nie opiszę! Na wszystkie zawody jeździ pociągiem, mimo wieku ma power jakiego niektórzy mogą po zazdrościć! Nie opuszcza w zasadzie żadnych zawodów w Polsce, wiele można by dodać, ale serio to jaki pozostawił po sobie wizerunek.. Po prostu MEGA Gość!!!! Również gorąco pozdrawiam.
lotnik

Postprzez foka » 05-07-2010, 14:55

Instagram,
foka
Admin

Postprzez OsA » 06-07-2010, 21:59

Z małym opóźnieniem słów kilka ode mnie o imprezie. Zawody sympatyczne, raczej w kameralnej atmosferze. Niestety pozostawiły pewien niesmak. Podobnie, jak w czasie startu amatorów, tak i w wyścigu głównym źle pokierowano czołówkę i część pobiegła na 5 okrążenie zamiast zbiec na metę po czterech. Mimo życzliwości ze strony organizatorów, niestety takie zdarzenia psują wrażenia z zawodów. Mam nadzieję, że na następnych imprezach z cyklu będzie już tylko lepiej ;) Co osobiście mi nie odpowiadało i z tego co wiem innym zawodnikom też, to ilość okrążeń na biegu. Były 4 i do tego krótkie, co spowodowało na tyle przemieszanie całej stawki, że trudno było się zorientować kto jest przede mną, kto za mną, a kogo dubluję, albo kto mnie dubluje :-D
OsA

Postprzez foka » 12-07-2010, 19:00

Kto był w Wałczu? Jak wyglądały zawody?

Strasznie tycia ta impreza na 25 osób.
Instagram,
foka
Admin

Postprzez admin » 12-07-2010, 19:29

W dziale download zamieszczone został wyniki z tej imprezy.

Pozdrawiamy

Administracja xTRI.pl
admin
Admin

Postprzez mieciak26 » 12-07-2010, 20:27

Ja byłem...
zawody bardzo dobrze zorganizowane, trasa ciekawa, dobrze oznaczona, biegu było aż 5,8km
szkoda tylko, że sztab ludzi pracaował ciężko, a wystartowało tylko 25 zawodników
ale było warto :)

***Następnym razem prosimy o używanie literackiej polszczyzny - Administracja xTRI.pl
Ostatnio edytowano 12-07-2010, 22:50 przez mieciak26, łącznie edytowano 1 raz
Mietas
mieciak26

Postprzez mzyka » 09-08-2010, 11:26

Witam,
Wczoraj odbyły się zawody z tego cyklu w Olsztynie. Może był ktoś i napisze coś więcej?
mzyka

Postprzez OsA » 09-08-2010, 12:01

Impreza bardzo udana. Mimo zapowiadanych burz, dopadł nas tylko mały deszcz na początku wyścigu, ale na szczęście długo nie trwał. Tym razem trasa była poprowadzona w terenie, jak przystało na MTB Triathlon. Trasa rowerowa zaczynała się po plażowym piasku (może ze 100m). Nie wiem czy komukolwiek udało się to przejechać. Później fragment trasy po łące i wjeżdżało się do lasu. Był przejazd przez strumyk, jeden piaszczysty podjazd, klika mniejszych czy większych górek po leśnej drodze. Może nie było żadnego piekielnie trudnego, stromego podjazdu, ale może to i lepiej :-D Na biegu też nie zabrakło atrakcji. Także poprowadzony w terenie. Na pętli był jeden wyjątkowy podbieg, a właściwie wejście pod bardzo stromą skarpę i zaraz zbieg z niej. Organizacja bardzo dobra. Szkoda tylko, że frekwencja była niska. Dużo imprez nagromadziło się w ten weekend, może było to tym spowodowane. Trasa rowerowa w niektórych miejscach była dwukierunkowa i właśnie na takim fragmencie trasy miał miejsce wypadek. O tym może lepiej napiszę ktoś bardziej zorientowany, kto ucierpiał i jak to się stało.

[ Dodano: 2010-08-09, 20:44 ]
Wyniki Grand Prix Olsztyn

Wyniki ze startu amatorów
OsA

Postprzez twister » 11-08-2010, 14:37

A w tą Niedzielę finał tej imprezy w Ostrzycach :!: Ja będę na bank.Byłem na wszystkich odsłonach to i tej "wisienki na torcie"nie mogę opuścić:1500-30-10 i wszystko to w okolicach Wierzycy.Zapowiada się niezła rzeź :mrgreen:
OsA,Adam,Będziecie?Może jakiś wspólny nocleg-nieśmiało zapytam?
twister

Postprzez OsA » 12-08-2010, 11:51

Pewnie, że jedziemy :-D Nie wypada nie pojawić się w tak urokliwym miejscu, a do tego trasa faktycznie może być wymagająca. Będzie się działo! :mrgreen: Adam zawitał turystycznie w tym tygodniu w moje strony i wyciągnął mnie wczoraj na drugi w tym roku trening na góralu :-D Całe 3 godziny na góralu. Teraz jesteśmy gotowi na wszystko! :-D Co do noclegu to napiszę Ci na priva.
OsA

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Następna strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2010