kalendarz triathlon

[18.10.2014] Powstaniec Noniron Duathlo

Dział poświęcony duathlonom (bieg-kolarstwo-bieg).

[18.10.2014] Powstaniec Noniron Duathlo

Postprzez foka » 02-10-2014, 10:44

Impreza odbędzie się 18 października w Dobrej k. Łodzi o godzinie 12:00.
Przewidziany dystans to 6km biegu + 12km roweru +2km biegu (łącznie 20km)
Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.powstaniecdobra.pl.
Były admin i moderator tego forum (do 01.2016).
Paweł Bondaruk - Foka na mirofonie
Kalendarz triathlonowy 2018
Instagram,
foka
Admin

Re: [18.10.2014] Powstaniec Noniron Duathlo

Postprzez norris » 22-10-2014, 13:40

I nikt nic nie napisze? :) Widzę na stronce że był ktoś z forum... Może ja coś napiszę.
Impreza miała miejsce 10km od mojego domu, po terenach na których ćwiczyłem kiedyś bieganie (fajnie wzniesienia). Bardzo kameralna, atmosfera wręcz rodzinna. Zero sztywności, pełen luzik- ustawianie belki strefy zmian było dosłownie zorganizowane przez uczestników ;) Sama trasa- ciężko mi powiedzieć bo nigdy nie startowałem w ,,terenowym" duathlonie/triathlonie. Ale z opinii startujących wnioskuję że lekko nie było. Na polach wiadomo, piach i kamienie, kałuże, no i ciężki podjazd bod górę na Kiełminii. Wąziutka ścieżka, w błotnistym piachu... Ja dodatkowo startowałem na 20to letnim, ciężkim góralu, oczywiście bez żadnej amortyzacji. Dało mi to w dupę, przyznam szczerze :) Etapy biegowe bardzo fajne, moim zdaniem, bo i tereny piękne. Bliskość Łodzi powinna przyciągać większą liczbę startujących i pewno tak będzie w przyszłych latach. Ja imprezę będę polecać :)
norris

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Imprezy duathlonowe w Polsce