kalendarz triathlon

Triathlon Bydgoszcz - Borówno 20.08.2017 , 1/2 , MP na pełnym

Re: Triathlon Bydgoszcz - Borówno 20.08.2017 , 1/2 , MP na pełnym

Postprzez MaciejM » 22-08-2017, 08:09

Dzięki.
Problem w tym, że początkowo trenowałem bieganie totalnie na sucho (nie ważne czy 10, czy 22 km wybiegania) i do tej pory ciężko mi się przestawić na spożywanie czegokolwiek.
Pracuję nad tym, ale nie zawsze wychodzi. W niedzielę miałem wrażenie, że może to się źle skończyć.
MaciejM

Postprzez carramba » 23-08-2017, 07:44

“Co można zrobić przez prawie 6 godzin, czyli o tym jak zostałem pół-Ironmanem”
6 godzin. Masa czasu. Można dojechać samochodem do Berlina. Można dolecieć na Teneryfę. Niejaki Remigiusz Mróz pewnie może napisać pół książki :-)
Można też wziąć głęboki wdech i pokonać 113km za pomocą swoich mięśni 
„No dobra, ale po co?” – jak zapytała żona gościa, który tłumaczył jej co robią ci wszyscy ludzie umęczający się w niedzielne popołudnie, w porze dobrej na spacer i lody.
Dobre pytanie.
5 lat temu stałem na starcie swoich pierwszych zawodów na 10km. Stało też tam 2 ludzi w koszulkach z napisem Finisher ½ Ironman – normalnie półbogowie ;-) Pobiegli 21km po przejechaniu 90km na rowerze? I jeszcze wcześniej przepłynęli 1,9km? Jednego dnia?! Kosmos!
1.9km w wodzie + 90km na rowerze + 21km biegu = ½ Ironman = 5000 spalonych kalorii = drugi i ostatni cel na ten sezon osiągnięty.
…and the Oscar goes to… moja najwspanialsza Żona, za wsparcie przed, w trakcie i po :-) Nie ma to jak połówka z Połówką :-)
P.S. Która połowa jest z żelaza – tego jeszcze nie wiem :-)
Szklana pułapka 2, scena na lotnisku, John McClane: “Jedno pytanie, Carmine: Co najpierw uruchamia detektory metali: twoja zakuta pała czy ołowiany tyłek?” :-)
P.S. 2: Słowo o organizacji: rewelacja!
- pływanie: piasek na plaży milutki, woda odpowiednio mokra :-) bojki widoczne, bajer z obieganiem balonu na plaży fajny
- rower: było wszystko co można sobie wymyśleć: dłuższe proste, ronda, nawroty 180, z górki, pod górkę, nawet jakieś martwe zwierzę przy drodze było (do dziś nie wiem czy to był duży pies, czy mała sarna); ciekawe ile miałem km/h jadąc w dół z tej górki w Myślęcinku :-) zmierzył ktoś sobie? Ilość sędziów spora i wydawało mi się że wystarczająca
- bieg: trasa super, 7km mijało sprawnie, przyjemnie w cieniu, przelot przez Zawiszę i okolice mety bardzo regenerujący dzięki kibicom
- inne: wolontariusze zrobili mega robotę, zaangażowanie i podejście poziom „elite”, podawanie bidonów/bananów idealnie w tempo, gość odbierający rower, gość zdejmujący chip, no szacun i szapoba :-) Bufety na trasie i za metą: moim zdaniem nic więcej nie trzeba, był wypas. Koszulka: to że jest dawana za metą to jest świetny pomysł, ma się wrażenie, że się faktycznie na nią zasłużyło :-) jedyny minusik – brak oznaczeń dystansu na niej; dobra koncepcja z długim rękawkiem.
carramba

Postprzez Fieldy » 23-08-2017, 08:08

carramba napisał(a):
- rower: było wszystko co można sobie wymyśleć: dłuższe proste, ronda, nawroty 180, z górki, pod górkę, nawet jakieś martwe zwierzę przy drodze było (do dziś nie wiem czy to był duży pies, czy mała sarna); ciekawe ile miałem km/h jadąc w dół z tej górki w Myślęcinku :-) zmierzył ktoś sobie? Ilość sędziów spora i wydawało mi się że wystarczająca

Hej, gratuluję startu.
ad1. sarna - do dziś się zastanawiam czy ktoś ze startujących w nią nie przywalił, przysiągł bym, że na pierwszym okrążeniu jej nie widziałem, na drugim tuż obok stał oparty o drzewo rower... :/
ad2. właśnie sprawdziłem z ciekawości, Vmax na zjeździe to skromne 62,9 km/h.

Zawody świetne, lubię tu startować. Niestety dużo za mocno zacząłem bieg, to w połączeniu z problemami żołądkowymi sprawiło że wynik dużo daleko od celu. :/
Fieldy

Postprzez kajet » 23-08-2017, 08:28

U mnie na zjeździe bodaj 57 km/h. Bez pedałowania. W sumie teraz żałuję, że nie dokręcałem, tylko dawałem nogom odpocząć. Aczkolwiek byłem tak wyłożony na kierownicy, że dużo bym nie dokręcił.
Wyszłem i poszłem na:
http://forum.triathlonlife.pl
kajet

Postprzez garbinet » 03-09-2017, 09:11

Fieldy napisał(a):
carramba napisał(a):
- rower: było wszystko co można sobie wymyśleć: dłuższe proste, ronda, nawroty 180, z górki, pod górkę, nawet jakieś martwe zwierzę przy drodze było (do dziś nie wiem czy to był duży pies, czy mała sarna);

Hej, gratuluję startu.
ad1. sarna - do dziś się zastanawiam czy ktoś ze startujących w nią nie przywalił, przysiągł bym, że na pierwszym okrążeniu jej nie widziałem, na drugim tuż obok stał oparty o drzewo rower... :/
:/

Potwierdzam, to była mała sarna :ymsigh: ale również zauważyłem ją dopiero na drugim okrążeniu, więc coś się musiało stać w międzyczasie. Dla mnie organizacja w Borównie była super, niczego nie brakowało, naprawdę. U mnie wszystko, ale to totalnie wszystko zagrało w tym roku. w 2016 chyba pogoda mnie dobiła na dzień dobry, a później straszne problemy żołądkowe, co skończyło się na mecie wynikiem 6:02. W tym roku poszło tak jak trzeba, tzn ciało dawało z siebie sporo, ale na rowerze czułem lekki zapas jeszcze. Po zeszłorocznych przebojach brzusznych na bieganiu nie chciałem jednak zbyt mocno dociskać korby. Poza tym wyłączył mi się zegarek po wyjściu z T1 i nie wiedziałem jaki jest łączny czas ;] na mecie przecierałem oczy ze zdumienia jak zobaczyłem 5:03 ;) Plany treningowe miałem z książki Matta Fitzgeralda, którą serdecznie polecam ;]
garbinet

Postprzez Czeskom » 03-09-2017, 11:39

Progres 1h!
Graty!
Teraz musisz ostro zasuwać żeby zachować liniowy postęp ;)
Czeskom

Postprzez kajet » 30-10-2017, 18:50

@garbinet @carramba @Fieldy @supermario @MaciejM @lorak
Zagłosowałem, zachęcam.
http://<url:error!>/rss/aktual ... -2017-roku
Wyszłem i poszłem na:
kajet

Postprzez kajet » 30-10-2017, 20:47

kajet napisał(a):@garbinet @carramba @Fieldy @supermario @MaciejM @lorak
Zagłosowałem, zachęcam.

Forum Xtri popsuło link, wklejam raz jeszcze, może tak zadziała.
Wyszłem i poszłem na:
kajet

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy triathlonowe w Polsce - sezon 2017