kalendarz triathlon

ENEA IRONMAN 70.3 Gdynia

ENEA IRONMAN 70.3 Gdynia

Postprzez ŁukaszRogalski » 29-08-2018, 07:22

Jednym ze sponsorów tej największej imprezy triathlonowej w Polsce jest firma WIŚNIOWSKI. Przygotowała ona specjalną strefę relaksu - Be The Winner.

Stoisko WIŚNIOWSKI było czynne przez cały weekend na plaży miejskiej w Gdyni. Z atrakcji skorzystać mógł każdy. Mieszkańcy trójmiasta i okolic tłumnie się zebrali w przygotowanej strefie. Obecni na miejscu byli również członkowie rodzin sportowców.

W strefie Be The Winner był gość specjalny - Krzysztof Wieszczek. Spotkanie było idealną okazją do zdobycia autografów, zrobienia sobie zdjęcia, czy porozmawiania z aktorem.

Jedną z głównych atrakcji jakie przygotowała firma WIŚNIOWSKI było kino letnie zlokalizowane na plaży. Ludzie tłumnie zjawili się i rozsiedli w specjalnie przygotowanych leżakach, rozkoszując się piękną pogodą. Na ekranie wyświetlone zostały dwa filmy; Najlepszy oraz Borg/McEnroe.

Kolejną atrakcją, która cieszyła się dużym zainteresowaniem była próba swoich umiejętności na skimboardzie. To sport wodny, który zaczyna cieszyć się popularnością w Polsce. Polega na jeździe, a właściwie ślizgu na desce po fali lub płytkiej wodzie.

WIŚNIOWSKI nie zapomniał o najmłodszych. W strefie relaksu przygotowane były gigantyczne klocki, z których dzieci budowały różne konstrukcje.

Na stoisku Be The Winner znalazła się również duża ścianka do fotografowania, gdzie ludzie robili sobie zdjęcia, a następnie wstawiali je do mediów społecznościowych. Dodatkowo przygotowane były konkursy, gdzie zainteresowani wygrywali firmowe gadżety.
Avatar użytkownika
ŁukaszRogalski
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19-07-2018, 09:32

Re: ENEA IRONMAN 70.3 Gdynia

Postprzez choline » 20-09-2018, 10:06

stoisko było w tedy bardzo oblegane i wszyscy zadowoleni :)
choline
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20-09-2018, 10:05

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

Avatar użytkownika
xTRI.pl Pro
 


Powrót do Imprezy triathlonowe w Polsce - sezon 2017

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości