kalendarz triathlon

Rower tri dla wysokiego

Wszyscy jesteśmy "sprzęciarzami". Pochwal się swoim ekwipunkiem lub podyskutuj na temat rynkowych nowości.

Rower tri dla wysokiego

Postprzez Buldi » 30-11-2018, 16:02

Mam 194cm wzrostu, szukam roweru tri dla siebie. Aktualnie mam Cube C68 Aerium Race w rozmiarze L (większych nie robią). Byłem na fittingu u Krystyna z Wertykalu, stwierdził ze rama mogłaby być większa i zalecił mi wymianę mostka na 150mm Wszystko niby ok ale wygląda nieco komicznie. Rozmawiałem z nim o Canyonach Speedmax, które mi zdecydowanie odradził właśnie z powodu małych możliwości fittingu i krótkich mostkach a zastanawiałem sie nad XL. Ktoś coś na taki wzrost?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Buldi

Re: Rower tri dla wysokiego

Postprzez KamilN » 30-11-2018, 17:33

Buldi napisał(a):Mam 194cm wzrostu, szukam roweru tri dla siebie. Aktualnie mam Cube C68 Aerium Race w rozmiarze L (większych nie robią). Byłem na fittingu u Krystyna z Wertykalu, stwierdził ze rama mogłaby być większa i zalecił mi wymianę mostka na 150mm Wszystko niby ok ale wygląda nieco komicznie. Rozmawiałem z nim o Canyonach Speedmax, które mi zdecydowanie odradził właśnie z powodu małych możliwości fittingu i krótkich mostkach a zastanawiałem sie nad XL. Ktoś coś na taki wzrost?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Tu Ci powinni poradzić z rozmiarem canyon
https://forum.slowtwitch.com/forum/Slow ... _P6798762/
Triathlete - A person who doesn't understand that one sport is hard enough!
KamilN

Re: Rower tri dla wysokiego

Postprzez Ogut » 02-12-2018, 09:28

Mam Fuji Norcom 2.7 w rozmiarze XL. Ustawiony jest na moje 190cm, ale zapas jest. To jest naprawdę duży rower.
Ogut

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Sprzęt