kalendarz triathlon

Trener triathlonu - zapraszam do współpracy

Zadaj pytanie dotyczące konkretnego aspektu treningu lub podziel się swoja wiedzą z innymi!

Re: Trener triathlonu - zapraszam do współpracy

Postprzez kajet » 06-11-2019, 08:43

endi8888 napisał(a):Zignorować...
Nie wiem, ja się zaczynam dobrze bawić.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wyszłem i poszłem na:
http://forum.triathlonlife.pl
kajet

Postprzez scott_mtb » 06-11-2019, 12:16

...ja tam kończę tą gównoburzę w którą dałem sie wciągnąć anonimowemu nastolatkowi żyjącemu w świecie bajek i marzeń - spadam na nowe forum i zachęcam pozostałych - oby bez takich cwaniaków - pozdro dla normalnej młodzieży
2014 -1/4 Gołdap -2:15
2019-Olimpijka Olsztyn -2:14
2019 -1/2 Gołdap -4:31
tri.coach@onet.pl
scott_mtb

Postprzez RafałM » 06-11-2019, 18:47

Mac1 napisał(a):Rozumiem,w tym wieku trudno mieć jakieś poważne ambicje.Nie zamierzam się ujawniać bo chętnie byście mnie zlinczowali.Wystarczy mi to ze na zawodach i tak zawsze będę przed tobą.Pod swoimi wiadomościami masz wypisane jakieś słabe
czasy?Co tutaj zle czytam?

Ponieważ będzie to mój ostatni wpis na tym forum pozwolę j ja sobie trochę ciebie ojebać. Wiekowo masz pewnie lekko ponad 20lat (chociaż niekoniecznie) więc większość z nas może być dla Ciebie ojcem lub matką. Ciekawie jak by się potoczyła kariera Scotta_mtb, robertinio czy choćby moja jeśli zaczęlibyśmy trenować w wieku nastu lat. Ja dla przykładu w wieku 19lat przebiegłem 4:27 na 1500m i przejechałem 5 km na rowerze w 7:50. Nie wiem jak to wyglądało by w tri i nigdy się nie dowiem. CHOJAKRUJESZ na zwodach z draftem a gdyby to był sprint bez draftu to śmiem powiedzieć, ze nie było by Ci tak łatwo. Pływałeś ? no i pięknie, masz idealne podstawy żeby wejść w ten sport. Tylko żeby coś osiągnąć musisz pływać w granicach 4:00/400m i biegać 14:30 na 5km. O rower nikt się nie zapyta bo jak złapiesz mocną grupę to cały rower przejdziesz praktycznie bez zmędzenia. Troszkę szczurku i pokory dla starszych zawodników nigdy nie zaszkodzi, nawet jak nie dorastają Ci do pięt. Pozdrawiam
10km - 38:46
Półmaraton - 1:24.15
1/2 IM Sieraków 4:36.28
Olimpijka No Draft Skarżysko Kamienna 2:15
Triathlon Polska - 10:36h
http://forum.triathlonlife.pl/
RafałM

Postprzez Mac1 » 10-11-2019, 23:07

Minęło już sporo czasu a robertino zamarł.Nie dziwie sie bo wiadomo ze był bez szans i podziwiam go w ogóle ze odważył sie mnie wyzwac.Domyslam sie teraz ze wszyscy zrozumieli jaka przepaść dzieli nas i umieszczanie mnie nie dostatecznie wysoko w każdym rankingu nie jest właściwe skoro w możliwości realnej konfrontacji ze mną nikt nie ma szans.Dlatego rozumiem chęć ucieczki ma inne forum gdzie będzie można nie konfrontować sie z prawda która ja tutaj wyraźnie pokazalem.Tak wiec ja także kończę ta gownoburze,szkoda mi czasu na kontakt z ludźmi których ani wydolnościowo ani finansowo nie stać na to aby sie ze mną skonfrontować.
Dodam jeszcze na koniec ludziom którzy nie znają sie na triathlonie ze pływanie ponizej 4:15 daje bardzo duże szanse aby po rowerze ruszyć do biegu z najlepszymi
Mac1

Postprzez robertino » 15-11-2019, 10:02

Mac1 napisał(a):Minęło już sporo czasu a robertino zamarł.Nie dziwie sie bo wiadomo ze był bez szans i podziwiam go w ogóle ze odważył sie mnie wyzwac.Domyslam sie teraz ze wszyscy zrozumieli jaka przepaść dzieli nas i umieszczanie mnie nie dostatecznie wysoko w każdym rankingu nie jest właściwe skoro w możliwości realnej konfrontacji ze mną nikt nie ma szans.Dlatego rozumiem chęć ucieczki ma inne forum gdzie będzie można nie konfrontować sie z prawda która ja tutaj wyraźnie pokazalem.Tak wiec ja także kończę ta gownoburze,szkoda mi czasu na kontakt z ludźmi których ani wydolnościowo ani finansowo nie stać na to aby sie ze mną skonfrontować.
Dodam jeszcze na koniec ludziom którzy nie znają sie na triathlonie ze pływanie ponizej 4:15 daje bardzo duże szanse aby po rowerze ruszyć do biegu z najlepszymi

nie uciekłem, przpraszam Cię. Miałem po prostu dużo na głowie. Zapomniałem poprosić Cię o nr konta, wyślę Ci tę dyszkę z góry, żebyś mógł od razu kupić bilet i zarezerwować nocleg.
robertino

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Trening triathlonowy