kalendarz triathlon

[2012-08-18] Ełk Triathlon 2012

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

Postprzez phideaux91 » 29-06-2012, 09:55

Kolejny konkurs na Beko Ełk Triathlon 2012. Do wygrania 2 dwuosobowe vouchery w ekskluzywnej Columna Medica, dla tych, którzy zapiszą i opłacą swój start do końca czerwca. Zgłoszenia na stronie www.elktriathlon.pl w zakładce Zgłoszenia
phideaux91

Postprzez Dark44 » 13-07-2012, 14:41

No to sie nacieszyłem, że ta impreza bedzie wolna od tego typu blichtru "ambasadorskiego ;-(. Po jaką [CENZURA] oni sie tu pchają?

Aż sie prosi złoić [CENZURA] zadufanemu Dowborowi. Niestety jestem za słaby, aby to zrobić ;-)
http://elktriathlon.com/index.php?optio ... owie-nie-są-zmęczeni&Itemid=147
Ostatnio edytowano 13-07-2012, 22:16 przez Dark44, łącznie edytowano 1 raz
Dark44

Postprzez elim » 13-07-2012, 22:15

Tak juz w ubieglym roku bylo, ze ambasadorzy startowali w imprezach, z ktorymi bylo zwiazane SE oraz w kilku innych (Gdynia, Gorzno)
Triathlon Series Team
elim

Postprzez Lubomir » 13-07-2012, 23:39

Dark44 napisał(a):No to sie nacieszyłem, że ta impreza bedzie wolna od tego typu blichtru "ambasadorskiego ;-(. Po jaką [CENZURA] oni sie tu pchają?

Aż sie prosi złoić [CENZURA] zadufanemu Dowborowi. Niestety jestem za słaby, aby to zrobić ;-)

Dobrze że piszesz że jesteś za słaby, bo nie jest ten post taki żałosny. Dyskusja po co celebrytom triathlon była już przy okazji pierwszego ich startu. A startują bo triathlon jest fajny. A jest fajny nie dlatego że jest niszowy, tylko dlatego że to wspaniała, wszechstronna dyscyplina, bardzo wymagająca.

I to nie celebrytom potrzebny jest triathlon, tylko właśnie oni są potrzebni. Żeby był show i kibice, bo zaś tym idzie rozwój dyscypliny. Nie chcesz się z nimi ścigać- w tym samym terminie jest Górzno, ten sam dystans, wyższa ranga, Mistrzostwa Polski, nie mówiąc o niższym startowym.
IM Austria 2010 - 11:08:57
http://wttwarszawa.pl/WTT/start.html
www.vegerunners.pl
Cervélo Mafia
Lubomir

Postprzez elim » 13-07-2012, 23:48

Lubomir napisał(a):
Dark44 napisał(a):No to sie nacieszyłem, że ta impreza bedzie wolna od tego typu blichtru "ambasadorskiego ;-(. Po jaką [CENZURA] oni sie tu pchają?

Dobrze że piszesz że jesteś za słaby, bo nie jest ten post taki żałosny. Dyskusja po co celebrytom triathlon była już przy okazji pierwszego ich startu. A startują bo triathlon jest fajny. A jest fajny nie dlatego że jest niszowy, tylko dlatego że to wspaniała, wszechstronna dyscyplina, bardzo wymagająca.

I to nie celebrytom potrzebny jest triathlon, tylko właśnie oni są potrzebni. Żeby był show i kibice, bo zaś tym idzie rozwój dyscypliny. Nie chcesz się z nimi ścigać- w tym samym terminie jest Górzno, ten sam dystans, wyższa ranga, Mistrzostwa Polski, nie mówiąc o niższym startowym.

LIKE
Triathlon Series Team
elim

Postprzez coucz » 14-07-2012, 06:33

Hej
Jak dla mnie strona "Ełku" kuleje praktycznie nic się nie dzieje, ogłoszone konkursy bez wyników. Pisałem nawet do orgów w tej sprawie ale bez odpowiedzi.

Pozdrawiam
coucz

Postprzez Tomix » 14-07-2012, 08:00

Największa wada SportEvolution to niestety kompletny brak jakichkolwiek odpowiedzi i reakcj na zapytania. W sumie wysłałem trzy zapytania w różnym czasie, przy okazji organizowanych przez nich imprez Maratonu Łódzkiego i Triathlonu w Suszu. Zero odpowiedzi, ale i zero reakcji. W jednym z e-maili pytałem o kilometry przy trasach na mapach w Suszu – dla mnie kompletnie się niezgadzają. Bardzo nisko oceniam taki poziom działania, bo to kompletny brak szacunku.
Celebryci muszą być, zwiększają popularność, a tak jak pisze Lubomir – wybór jest. Zwróć uwagę, że po wrzuceniu frazy w Google Herbalife Susz 2012, pierwsze trzy strony to większość relacji z występów celebrytów. I tak im współczuję, bo po starcie w sobotę koło 20.00 jak wrzuciłem w Google zapytanie wyrzuciło mi stronę Plejady.pl – tytuł „Dowbor przegrał pomimo wygolonej klaty i nóg” i opis, że był gorszy nawet od Sykut i Boczarskiej. Wiemy, że było inaczej. Pół dnia później wpis zniknął i z ostał przerobiony na pochwały. Ale to pokazuje, jaka jest nagonka i szukanie sensacji.
Tomix

Postprzez Marek » 14-07-2012, 16:12

To prawda, trudno się z nimi skontaktować.
Od kiedy Gary przestał pracować dla SE ciężko się czegokolwiek dowiedzieć.
Programy żywieniowe dla sportowców, dostosowane do indywidualnych potrzeb: http://www.przyjazny-dietetyk.pl
Kontakt: m.barczewski@przyjazny-dietetyk.pl
Marek

Postprzez kordi » 14-07-2012, 18:02

tez napisalem 2 wiadomosci.
kompletnie czuje sie zignorowany.
kordi

Postprzez Dark44 » 16-07-2012, 08:35

Lubomir napisał(a):

Owszem, to właśnie celebrytom jest potrzebny triathlon, aby się lansować w TV i necie, a nie mnie. Ja dużo wcześniej zapłaciłęm, nie tak niskie wpisowe, własnie do Ełku bo pomyślałem, że w Suszu będzie ten cały blichtr. Ja chcę, aby organizatorzy zwracali uwagę na zwykłych uczestników, którzy tak jak ja przejadą 1000km, wpłacą wpisowe i chcą coś konkretnego przeżyć, a nie zajmowali sie promocją , tzw. "ambasadorów". I śmieszy mnie Twoja argumentacja, że Dowbor może "rozwijać dyscyplinę" poprzez uczestnictwo w niej. Stawiam tezę, że jest akurat odwrotnie... . Jeszcze tylko brakuje programu "Gwiazdy tańczą z triathlonem".
Dark44

Postprzez kordi » 16-07-2012, 08:47

jeszcze trochę to triathlon będzie na Pudelku.
kordi

Postprzez kordi » 16-07-2012, 10:10

nie czytam. widze ze w zwiazku z tym jestem bie na czasie :(

jest jeden plus. jednym z celow na dany start moze byc - obkechac celebryte hehehh.
moze w nowym wydaniu bilblii triatlonu pojawi sie wsrod przykladow.
kordi

Postprzez Lubomir » 16-07-2012, 21:28

Dark44 napisał(a):
Lubomir napisał(a):

Owszem, to właśnie celebrytom jest potrzebny triathlon, aby się lansować w TV i necie, a nie mnie. Ja dużo wcześniej zapłaciłęm, nie tak niskie wpisowe, własnie do Ełku bo pomyślałem, że w Suszu będzie ten cały blichtr. Ja chcę, aby organizatorzy zwracali uwagę na zwykłych uczestników, którzy tak jak ja przejadą 1000km, wpłacą wpisowe i chcą coś konkretnego przeżyć, a nie zajmowali sie promocją , tzw. "ambasadorów". I śmieszy mnie Twoja argumentacja, że Dowbor może "rozwijać dyscyplinę" poprzez uczestnictwo w niej. Stawiam tezę, że jest akurat odwrotnie... . Jeszcze tylko brakuje programu "Gwiazdy tańczą z triathlonem".

Cieszę się że śmieszą cię moje argumenty bo śmiech to zdrowie więc - na zdrowie! mnie śmieszą klapki na oczach.

Dzięki publikacjom na Pudelku nie muszę tłumaczyć że w triathlonie się nie strzela, nie mówiąc o bieganiu na nartach, mogę natomiast z podyskutować czy jak dowaliłem Dowborowi 36 minut to ja jestem taki dobry czy on taki cienki.

Jeżeli ktoś po przeczytaniu o triathlonie na Pudelku będzie chciał spróbować swoich sił i zniechęci się po pierwszym starcie - wiadomo, taka motywacja nie może dać efektów, to też jest korzyść dla dyscypliny. Choćby ze względu na poszerzanie rynku sprzętu z drugiej ręki. Podobne argumenty można mnożyć, ale nie chcę byś dostał czkawki ze śmiechu.

Poza tym nie wiem dlaczego liczyłeś że na imprezie organizowanej przez firmę która wprowadziła celebrytów do triathlonu ich nie będzie. Podejrzewam raczej że Sport Evolution po rzeźni jaką zawodnikom urządził w Suszu upał miał spore obawy czy uda się ich ściągnąć do Ełku żeby zwiększali frekwencję wśród kibiców. Na szczęście się zadeklarowali, więc paru kibiców więcej też będzie.
IM Austria 2010 - 11:08:57
http://wttwarszawa.pl/WTT/start.html
www.vegerunners.pl
Cervélo Mafia
Lubomir

Postprzez nat » 17-07-2012, 00:25

celebryt też człowiek. mi tam nie przeszkadza, a nawet szacun że karolak i adamczyk drugi raz z rzędu wystartowali w suszu, a nie byli ambasadorami w tym roku.
Ścigam się tylko ze sobą - i co roku wygrywam

IM - 9:47
1/2 IM - 4:31
21,1 km - 1:24
10 km - 39,10
nat

Postprzez magda.b » 23-07-2012, 10:53

Celebryci :) wystartują też w Ełku:)
Magdalena Boczarska, Iwona Guzowska i Maciej Dowbor zgłosili się do startu w Beko Ełk Triathlon.

A oprocz Celebrytow;) w Ełku bedzie tez TVP Sport - relacja na żywo.
W ramach umowy patronackiej zaplanowane są wejścia na żywo w TVP Info (pasmo ogólnopolskie) oraz krótkie relacje w najważniejszych serwisach sportowych TVP 1 i TVP 2, a ponadto reportaż w TVP Sport.
magda.b

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2012