kalendarz triathlon

[2012-07-22] - Triathlon Frydman

W tej kategorii znajdziesz tematy imprez które odbyły się w sezonie 2012.

Postprzez immortal » 19-07-2012, 07:20

Ja jadę z Krakowa ale nie wiem czy się zmieścisz bo biorę całą rodzinę
immortal

Postprzez Dark44 » 19-07-2012, 07:54

Ogut napisał(a):Frydman, to będzie mój debiut, więc nie bijcie za głupie pytania.
W regulaminie napisali, że w sobotę o 20:00 jest "konferencja techniczna". Pytanie, czy trzeba tam być, czy wystarczy przyjechać w niedzielę, na tyle wcześnie, żeby odebrać pakiet itd.
--
Pozdrawiam
Bartek

Ja przejeżdżam w sobotę i będę na tej odprawie, także mogę Ci wszystko powtórzyć, bo obecność nie jest obowiązkowa. Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie, aby org nie przekazali najważniejszych informacji zaraz przed startem na odprawie... .

[ Dodano: 19-07-2012, 15:25 ]
baca napisał(a):
Dark44 napisał(a):A już myślałem, że macie na Podhalu jakiś 40km płaski odcinek drogi :-)

Coś by się znalazło :-P
Generalnie liczą się dwa podjazdy: pierwszy na drugim kilometrze około 3km przewyższenie 100 m oraz drugi krótszy na 23 km gdzie na 1000m jest 100m w górę. Po drodze kilka "hopek". Problemem może być "zawszewiejący" wiatr z zachodu lub wschodu (zależy od pogody) Ten zachodni jest pomagający na ostatnich płaskich i zjazdowych kilometrach.
Ogólnie piękna trasa, szkoda że przy otwartym ruchu drogowym...

Pozdrawiam i zapraszam na Podhale.

Baca, a w którym kierunku zaczyna się rower, na Niedzicę czy Nw Białą? Bo mam wrażenie, że org podał odwrotną kolejność?
Dark44

Postprzez Dark44 » 23-07-2012, 09:16

Jeśli nie było wcześniej, załączam wyniki z triathlonu we Frydmanie.
http://www.sport-timing.pl/index2011.php#2

Impreza, pomimo, że to mistrzostwa małopolski, bardzo kameralna. Przewaga zawodników młodych. Na dystansie olompijskim wyraźny progres liczby uczestników(22->39). Była to III edycja, a więc chyba będzie się rozrastać, co cieszy bo imprez tego typu nie ma za dużo w moim regionie.
Organizatorzy mieli trudne zadanie, aby przy małym budżecie dopiąć to wszystko, ale jednak się udało;-)Dzień wcześniej nie było nic, a nawet pół godziny przed startem nie było boi w wodzie;-) Ale wszystko ruszyło zgodnie z planem. Trasa pływacka to dwie pętle po trójkącie, rowerowa, to trasa górska, a bieg raczej po płaskim w 90% po drogach tej miejscowości, reszta drogi polne i szutry. Ogólnie moge powiedzieć, że dla mnie był to wymagający triathlon i dosyć szybko zorientowałem się, że muszę walczyć, aby nie być ostatni;-) Zadecydowało pływanie. Spaprałem taktycznie i nawigacyjnie ten etap;-( Przy dużym wietrze i fali znosło mnie na pierwszej pętli, a potem kluczyłem i chyba przepłynąłem ok 1700 m, zamias tych 1500. Z wody wyszedłemzamiast po 27, 28 min, po 33. W T1 zamiast wytrenowanej zmiany na 2 min zacieły mi się paski w nowych butach i przez zgrabiałe ręce nie moglem ich dopiąć... i bylo po ptakach. Rower i bieg zrobiłem asekuracyjnie i wyszlo, jak wyszło. Teraz czekam na Ełk;-)Pozdrawiam wszystkich uczestników Frydmana i mocną ekipę (jak się okazało) z Rzeszowa;-)
Dark44

Postprzez replay » 23-07-2012, 10:55

Dziękuję wszystkim zawodnikom za przybycie, wyniki jak wyżej na stronie sport-timing.pl.
Pogoda idealna na ściganie - woda 18-19 C, powietrze ok.20 C, wiatr wschodni co przy naszej konfiguracji trasy pozwala myśleć o dobrych czasach( niestety powoduje też spore zafalowanie jeziora i dla mniej wprawnych to duży problem - dwie osoby nie ukończyły pływania). Trasę rowerową olimpijki nieco spowolniły niedokończone remonty w Niedzicy( w przyszłym roku na całej trasie ma być już nowiutki asfalt).
Przepraszamy za niedociągnięcia ale z każdym rokiem jesteśmy mądrzejsi o nowe doświadczenia. Trochę zaskoczyła nas frekwencja (na obu dystansach 56 osób i 3 sztafety)
Mam nadzieję że za rok spotkamy się w jeszcze większym gonie.
Bardzo proszę chętnych o wcześniejsze zgłaszanie udziału - to bardzo ułatwia i poprawia jakość organizacji.

Pozdrawiam Org.
replay

Postprzez ar2r » 23-07-2012, 11:57

replay napisał(a):Bardzo proszę chętnych o wcześniejsze zgłaszanie udziału - to bardzo ułatwia i poprawia jakość organizacji.

Właśnie się zgłaszam :) Muszę się ścigać z Tomkiem - jego też zgłaszam.
Serdeczne pozdrowienia i wielkie dzięki dla organizatora.
Faktycznie impreza rozrasta się. Byłem w zeszłym roku i parę osób w tym roku spotkałem ponownie - bardzo miło. Trzeba wziąć poprawkę na MP w Radkowie - gdyby nie ta "kolizja" terminu pewnie byłoby więcej osób.

ps. Nie czepiam się ale ...
.. byliśmy świadkami pobicia rekordu świata ;)
ar2r

Postprzez złyfenek » 23-07-2012, 12:04

Podziękowania dla organizatorów za kawał dobrej roboty :-)
Remonty i odpusty nam niestraszne, trasa bardzo ciekawa i już nie mogę się doczekać tego nowego asfaltu w przyszłym roku :mrgreen:
Jedna rada dla orgów: uruchomienie solidnej strony ;-) Jestem pewien, że impreza dzięki temu będzie jeszcze bardziej popularna. Lokalizacja przecież świetna, a jak wszyscy wiedzą u nas na południu ciągle mało jest triathlonu.
10k - 39:52 | HIM - 5:28
złyfenek

Postprzez immortal » 23-07-2012, 13:36

To był mój debiut w triathlonie (i jak dla mnie udany) więc nie mogę porównać organizacji do jakiś innych zawodów triathlonowych ale generalnie nie było na co narzekać :) Świetna atmosfera i świetne zawody. Pozostaje mi tylko jeździć jeździć i jeszcze raz jeździć na rowerze, żeby znów nie wyjść z wody drugi na sprincie z prawie dwu minutową przewaga a dojechać jako szósty :P
immortal

Postprzez ar2r » 23-07-2012, 18:50

Będą jakieś fotki?
ar2r

Postprzez Fuli » 23-07-2012, 20:15

III Frydman Triathlon to także mój debiut w triathlonie :-) Impreza warta 6 godzin jazdy w jedną stronę.

Trochę fotek jest
tutaj

Na razie głównie moje, ale w najbliższych dniach postaram się dodać też te ogólne.
Fuli

Postprzez replay » 24-07-2012, 06:38

Troszkę cierpliwości fotki będą.
replay

Postprzez Dark44 » 25-07-2012, 07:59

Jakieś fotki już są, szkoda, że tak mało i tylko czołówka....

http://foto.podhale24.pl/galeria-5107
Dark44

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum tematów imprez z sezonu 2012