kalendarz triathlon

Z kim trenowac, ludora vs labosport?

Zadaj pytanie dotyczące konkretnego aspektu treningu lub podziel się swoja wiedzą z innymi!

Z kim trenowac, ludora vs labosport?

Postprzez krisprince » 14-10-2013, 22:59

Witam
Proszę o pomoc w wyborze lepszej oferty. Sam niestety nie dam rady ułożyć sobie planu i muszę się wspomóc trenerem. Znam tylko te dwie w/w firmy które trenują takich leszczy jak ja online. Nie wiem czym się kierować przy wyborze i czy macie jakies doświadczenie z nimi?
krisprince

Re: Z kim trenowac, ludora vs labosport?

Postprzez nat » 16-10-2013, 12:42

pomyśl jeszcze o systemie trainingpeaks (treningi wg. Friela)
Ścigam się tylko ze sobą - i co roku wygrywam

IM - 9:47
1/2 IM - 4:31
21,1 km - 1:24
10 km - 39,10
nat

Postprzez ppawel » 16-10-2013, 15:59

ja jestem mega zadowolony ze współpracy z Filipem Szołowskim, nie umiem sobie wyobrazić lepszego trenera. moim zdaniem powinieneś przede wszystkim porozmawiać z osobą, z którą miałbyś współpracować i sprawdzić czy się dogadujecie.
\
ppawel

Postprzez daras » 16-10-2013, 16:55

rozniez korzystam z pomocy Filipa Szolowskiego - jak dla mnie wspolpraca idealna. Rozumiem ze sa tutaj spece ktorzy sami ukladaja sobie plan - jednak biorac pod uwage moja prace (duzo wyjazdow) oraz rodzine ktorej tez chce poswiecac czas - to inwestycja w trenera byla wlasciwa.

Nie wiem gdzie bym byl gdybym trenowal sam. Wiem jednak ze jest ktos kto patrzy na to co robie i glupio jest pozniej nie wyjsc na trening i sie tlumaczyc. To kwestia motywacji ;-) ale mi taka zewnetrzna kontrola pomaga ;-)
moje wyniki: http://enduhub.com/pl/Darkoc/
1/4 IM: 2:43:49 (Sierakow 2013)
1/2 IM: 5:24:34 (ZaS 2013),
daras

Postprzez krisprince » 16-10-2013, 17:44

nat napisał(a):pomyśl jeszcze o systemie trainingpeaks (treningi wg. Friela)

Trening z trainingspeaks to chyba praca z gotowym treningiem a tego właśnie nie chce. Jeśli jest opcja nadzoru przez trenera to pewnie pieniądze inne.

ppawel napisał(a):ja jestem mega zadowolony ze współpracy z Filipem Szołowskim,

Obaj chwalicie tego samego trenera więc pewnie coś w tym jest, ale kwota też nie jest mała bo ja potrzebuję trenera na minimum 6 miesięcy więc w labo muszę zostawić prawie 2 tys. a to przekracza wartość mojego roweru, pulsometru i butów do biegania :).
Ktoś korzysta z ludora.eu? Znalazłem tylko jedną opinię o nich i to nie była pozytywna.
krisprince

Postprzez Michael » 16-10-2013, 19:49

Ja korzystam i jestem zadowolony, fakt faktem nie mam porownania z zadna inna firma badz trenerem , ale juz gdzies na forum pisalem ze podwzgledem ceny sa bezkonkurencyjni i poprostu nie mialem innego wyboru bo nie bylo by mnie na to stac. Widzialem ze teraz troche zmienili opcje i zaczynajac sie od 59,119 i bodajze 159. Trenuje z nimi drugi miesiac i szczerze nie bylbym w tej chwili sobie samemu tak ogarnac tego treningu. Oczywiscie to moje odczucie, a i sluszna uwaga Darasa tez mi glupio gdy zdazy sie ze nie moge zrobic treningu :) sibie latwiej przekonac ze tak musialo byc, to naprawde motywuje.
Debiut Sława Sprint = 1:43
Drugi Start Lotto Poznań Triathlon 2013 1/4 = 2:52
Michael

Postprzez tsk86 » 19-10-2013, 17:37

Ze swojej subiektywnej strony chcialbym zwrocic uwage na podobne projekty, ktore moze mniej sie promuja, ale robia naprawde dobra robote na co dzien - zapraszam na www.trinergy.pl :)
pozdrawiam
Tomek Kowalski

http://trinergy.pl/
tsk86

Postprzez nat » 20-10-2013, 07:45

kontakt telefoniczny i oko-w-oko z osobistym trenerem - bezcenne
możliwość błyskawicznego dopasowania do bieżącej sytuacji w życiu pozasportowym - bezcenne
naoczna kontrola motoryki w wodzie i w biegu - bezcenne
treningi pływackie/biegowe/rowerowe z większą grupa podopiecznych trenera - bezcenne
= tak jest w trinergy :) Myślę, że to lepsza inwestycja (we własny silnik i zapobieganie kontuzjom) niż wiele gadżetów sprzętowych!
Ścigam się tylko ze sobą - i co roku wygrywam

IM - 9:47
1/2 IM - 4:31
21,1 km - 1:24
10 km - 39,10
nat

Postprzez krisprince » 20-10-2013, 09:55

nat napisał(a):kontakt telefoniczny i oko-w-oko z osobistym trenerem - bezcenne!

Pewnie ze to najlepsze, ale trzeba mieszkać w Warszawie lub okolicy. Oprócz tego ja mam sporo obowiązków w tygodniu i czas na trening jest ruchomy ale zawsze 5:30-7:00 i po 21:00 i nie da sie tego zrobić w grupie.
krisprince

Postprzez scott_mtb » 22-10-2013, 17:53

Michael napisał(a):Ja korzystam i jestem zadowolony, fakt faktem nie mam porownania z zadna inna firma badz trenerem , ale juz gdzies na forum pisalem ze podwzgledem ceny sa bezkonkurencyjni i poprostu nie mialem innego wyboru bo nie bylo by mnie na to stac. Widzialem ze teraz troche zmienili opcje i zaczynajac sie od 59,119 i bodajze 159. Trenuje z nimi drugi miesiac i szczerze nie bylbym w tej chwili sobie samemu tak ogarnac tego treningu. Oczywiscie to moje odczucie, a i sluszna uwaga Darasa tez mi glupio gdy zdazy sie ze nie moge zrobic treningu :) sibie latwiej przekonac ze tak musialo byc, to naprawde motywuje.

Też się nad nimi poważnie zastanawiam ( z racji konkurencyjnej ceny, mieszkania na zadupiu i braku możliwości bezpośredniego kontaktu z trenerem )- napisz coś więcej - jaki plan wybrałeś? Jak kontakt z trenerem ( tel. mail ) jak z modyfikacją programu ze względu na wyjazdy itp?
2014 -1/4 Gołdap -2:15
2019-Olimpijka Olsztyn -2:14
2019 -1/2 Gołdap -4:31
tri.coach@onet.pl
scott_mtb

Postprzez Tomek_G » 22-10-2013, 20:14

Jesli trenerem triathlonu w ludorze jest przymusinski i on korzysta z treningu od labo to jest to dosc dziwne.
Tomek_G

Postprzez Michael » 22-10-2013, 20:16

scott_mtb napisał(a):
Michael napisał(a):Ja korzystam i jestem zadowolony, fakt faktem nie mam porownania z zadna inna firma badz trenerem , ale juz gdzies na forum pisalem ze podwzgledem ceny sa bezkonkurencyjni i poprostu nie mialem innego wyboru bo nie bylo by mnie na to stac. Widzialem ze teraz troche zmienili opcje i zaczynajac sie od 59,119 i bodajze 159. Trenuje z nimi drugi miesiac i szczerze nie bylbym w tej chwili sobie samemu tak ogarnac tego treningu. Oczywiscie to moje odczucie, a i sluszna uwaga Darasa tez mi glupio gdy zdazy sie ze nie moge zrobic treningu :) sibie latwiej przekonac ze tak musialo byc, to naprawde motywuje.

Też się nad nimi poważnie zastanawiam ( z racji konkurencyjnej ceny, mieszkania na zadupiu i braku możliwości bezpośredniego kontaktu z trenerem )- napisz coś więcej - jaki plan wybrałeś? Jak kontakt z trenerem ( tel. mail ) jak z modyfikacją programu ze względu na wyjazdy itp?

Plan ktory wybralem to opcja BASE, wtedy kiedy ja wybieralem byly dwa programy ten + wyzszy TREND, teraz sa 3 opcje ale z tego co widze moj to ten srodkowy. Jezeli chodzi o kontakt to z mojej strony to sa glownie zapytania droga mailowa odpowiedzi przychodza bardzo szybko i jestem z tego zadowolony. Pytam czesto i duzo zawsze na wszystko otrzymuje odpowiedzi. Dzis ku mojemu zaskoczeniu dzwonil do mnie trener i wyjasnil co bedziemy teraz konkretnie robic (obecnie jestem na roztrenowaniu) bedzie powoli wchodzic w konkretne przygotowania do nowego sezonu. Ja dzwonie zadko poprostu nie widze potrzeby, wszystko mam konkretnie opisane i poprostu trzymam sie zalozen treningowych. Zaufalem trenerowi, sezon zweryfikuje czy uda mi sie osiagnac zamierzone cele i bede mogl wiecej powiedziec o wspolpracy. Mysle ze w wiekszosci firm proponujacych ukladanie planow przez internet wyglada to bardzo podobnie wiec po co przeplacac. Nie mowie tutaj o firmach ktore organizuja treningi plywackie,biegowe itp to napewno lepsza opcja ale u mnie odpadla poniewaz koszt jest duzo wiekszy + sztywne godziny treningow. A i pytales jeszcze o zmiany, jezeli cos wypada informuje o tym trenera i na bierzaco sa wprowadzane. Tyle odemnie mam nadzieje ze pomoglem pozdrawiam

Postprzez Tomek_G » 22-10-2013, 21:14
Jesli trenerem triathlonu w ludorze jest przymusinski i on korzysta z treningu od labo to jest to dosc dziwne.

Moim trenerem nie jest Filip Przymusinski
Debiut Sława Sprint = 1:43
Drugi Start Lotto Poznań Triathlon 2013 1/4 = 2:52
Michael

Postprzez Tomek_G » 22-10-2013, 20:27

Michael - jakie doswiadczenie / sukcesy maja Ci trenerzy z Ludory w triathlonie?
Tomek_G

Postprzez scott_mtb » 22-10-2013, 20:38

Tomek_G napisał(a):Jesli trenerem triathlonu w ludorze jest przymusinski i on korzysta z treningu od labo to jest to dosc dziwne.

No - to jest rzeczywiście dziwne - jeśli to prawda że trenuje pod okiem Labo ...a na stronie ludory widnieje jego fotka w dziale triathlon... :roll:
2014 -1/4 Gołdap -2:15
2019-Olimpijka Olsztyn -2:14
2019 -1/2 Gołdap -4:31
tri.coach@onet.pl
scott_mtb

Postprzez daras » 22-10-2013, 20:43

Tomek_G napisał(a):Jesli trenerem triathlonu w ludorze jest przymusinski i on korzysta z treningu od labo to jest to dosc dziwne.

Biorac pod uwage zywa dyskusje Kolegow na innym portalu moge sie spodziwac ze temat sie rozkreci ;)
moje wyniki: http://enduhub.com/pl/Darkoc/
1/4 IM: 2:43:49 (Sierakow 2013)
1/2 IM: 5:24:34 (ZaS 2013),
daras

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Następna strona

Powrót do Trening triathlonowy