kalendarz triathlon

Ultraman 2015 w Polsce?

Wszystko związane z polskim multisportem oprócz zawodów. Kadra, zawodnicy, związek.

Re: Ultraman 2015 w Polsce?

Postprzez sikut » 24-01-2015, 00:20

no i może jak nic nie będzie w okoliach to znalazłem coś takiego:

http://www.icantriathlon.com/internas/i ... gandia.php
sikut

Postprzez voslak » 24-01-2015, 08:37

sikut napisał(a):Wchodzę w double IM w październiku na pewno. ale tak jak piszesz, we wrześniu to za szybko.

A w mietkowie w tym roku nie wystartuję, ale za to frekwencja dopisuje i się zapowiada dużo większa imprezka.

Ale w wolsztynie na IM będę, ale Ciebie tam nie widziałem, a szkoda bo mocno pracuję, żeby się zrewanżować :):) chociaż oczywiście na razie nie zapowiada się na rewanż, ale jakieś cele trzeba mieć.

pozdro

Po starcie w Poznaniu będzie za mało czasu żeby wcisnąć duży blok przed IM. Dlatego Wolsztyn w tym roku odpuszczam, może coś krótszego tam zrobie w końcu to rzut beretem :-) IM będzie raczej w Malborku, dlatego końcówka września to tak sobie na ultra, choć ze 4tyg regeneracji by się przydały a nie 2 :ymdevil:
voslak

Postprzez voslak » 24-01-2015, 08:39

voslak napisał(a):
sikut napisał(a):Wchodzę w double IM w październiku na pewno. ale tak jak piszesz, we wrześniu to za szybko.

A w mietkowie w tym roku nie wystartuję, ale za to frekwencja dopisuje i się zapowiada dużo większa imprezka.

Ale w wolsztynie na IM będę, ale Ciebie tam nie widziałem, a szkoda bo mocno pracuję, żeby się zrewanżować :):) chociaż oczywiście na razie nie zapowiada się na rewanż, ale jakieś cele trzeba mieć.

pozdro

Po starcie w Poznaniu będzie za mało czasu żeby wcisnąć duży blok przed IM. Dlatego Wolsztyn w tym roku odpuszczam, może coś krótszego tam zrobie w końcu to rzut beretem :-) IM będzie raczej w Malborku, dlatego końcówka września to tak sobie na ultra, choć ze 4tyg regeneracji by się przydały a nie 2 :ymdevil:
A na ICAN jak bym miał wydać 300-400eur to już wolę wydać trochę na swoją ekipę i 'lokalnego' ultra.
voslak

Postprzez jerzy_pastuszak » 25-01-2015, 18:20

Witajcie,

Pomysł z przejazdem z miasta do miasta jest rozsądny. Nikt nie lubi się kręcić w kółko.
Myślę, że IM WOlsztyn jeśli potraktuje się treningowo to 20.09. termin jest ok.
Później faktycznie woda może być zimna.
Obecnie przygotowuję małą stronkę z informacjami :)

Jurek
jerzy_pastuszak

Postprzez jerzy_pastuszak » 25-01-2015, 18:33

sikut napisał(a):
voslak napisał(a):Koniec września, początek października - macie kolejnego chętnego... ale tak bez pływania?

cześć PK

Wrocław pozdrawia Zieloną górę:) Widziałem, że widzimy się w Mietkowie! świetnie.

jak to UltraMan bez pływania ? :):) ja chcę pływanie, tak od razu nie wysnunąłbyś się na czołówkę.

Pozdrawiam
TS

Proponuję zmierzyć się na ultra dystansie i rozwiązać spór o wyższość pływania lub biegania :)
jerzy_pastuszak

Postprzez sikut » 25-01-2015, 22:15

OK. będziesz miał okazję dołączyć 2 października.

Start we Wrocławiu. Meta w Zielonej górze.

Zainteresowany? szczegóły wkrótce.

pozdro :)
ts
sikut

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Polska scena multisportowa