kalendarz triathlon

[Dziennik treningowy] Czeskom sprawdza na co go stać w 2019

W tym dziale znajdziesz dzienniki treningowe forumowiczów. Jeżeli chcesz założyć własny dziennik, przeczytaj temat z zasadami wewnątrz tego działu.
Regulamin działu Chcesz prowadzić własny dziennik treningowy na forum xTRI.pl? Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Re: [Dziennik treningowy] Czeskom sprawdza na co go stać w 2019

Postprzez Czeskom » 11-09-2019, 11:12

Dzięki Panowie!

Zapomniałem jeszcze o 2 rzeczach.
Zawody w Kryspinowie były ostatnimi z 3 składających się na Triadę Południa.
W całym cyklu zająłem 21. open na 131 sklasyfikowanych (16%)
i 10. w kat. na 55 (18%).

Na zakończenie zwycięzca i zwyciężczyni cyklu oraz 4 dolosowane osoby miały szansę wygrać skode citigo.
Co ciekawe jednym z dolosowanych był drugi zawodnik :)
Wszyscy dostali kółka i ośki piasty, które na sygnał mieli poprawnie zmontować ze sobą, ciekawy pomysł :)
Wygrał zwycięzca więc radość dla dwóch osób na scenie, bo jego żona była pierwsza wśród kobiet i brała udział w konkursie.
Miło było patrzeć jak wygrywają i się cieszą, należało im się jak mało komu :)
Czeskom

Postprzez RafałM » 12-09-2019, 18:10

I ja przykładam się do gratulacji. Na rowerze Cie nie widziałem ale bieg wyglądał BARDZO przyzwoicie :-)
10km - 38:46
Półmaraton - 1:24.15
1/2 IM Sieraków 4:36.28
Olimpijka No Draft Skarżysko Kamienna 2:15
Triathlon Polska - 10:36h
http://forum.triathlonlife.pl/
RafałM

Postprzez Czeskom » 01-10-2019, 11:40

W niedzielę zakończyłem sezon.
Tzw. 2. Kryterium dookoła Mieleckiego Lotniska.
Pomimo, że ostatnio w ogóle nie trenowałem to byłem dobrej myśli, w końcu prawie codziennie commutinguje ;)
Po cichu miałem nadzieję, że po pierwsze poprawię wynik z zeszłego roku (wydawało się to nawet oczywiste), po drugie, że pojadę średnio min. 37km/h i po trzecie, że załapię się na pudło w kategorii (tu M30 jest wyraźniej słabiej obsadzona niż M40).

W piątek odebrałem kółka z nowymi szytkami więc wreszcie byłem przygotowany sprzętowo. Niestety miałem trochę zaległej roboty i musiałem zarwać nockę. Odbiło się to odczuciem dużego zmęczenia nóg (pewnie dlatego, że przez 2 doby nie miały okazji podnieść się do poziomu). Przed zawodami chciałem się rozgrzać, ale znowu mocno czułem nogi więc odpuściłem. Bardzo szybko po starcie - miękkie nogi :(
Trasę znałem więc jedyny ostry zakręt zgrabnie pokonywałem, mijałem kolejnych zawodników, mnie nikt nie doszedł (niestety).
Zainspirowany fotką Remco Evenepoela, często trzymałem głowę całkiem w dół. Nie wziąłem jednak pod uwagę, że przez to zacznę "śledzić węża".. Jak były pasy, było ok, ale na odcinkach bez malowania co rusz łapałem się, że zwiedzam obie krawędzie jezdni.. Raz nawet zahaczyłem o pobocze :) Śmiesznie to musiało wyglądać, ale nie zrażam się; następnym razem też spróbuję być taki oreo ;)

Wynik wykręciłem 27:33 (w zeszłym roku 27:27)
Średnio 36,8km/h Co ciekawe, org chyba wyliczał średnią z dłuższego dystansu bo wpisał mi średnią 39,2 :)
Miejsce open 23/100
kat. M30 4/23 (17% stawki), do pudła brakło 30" - i dużo i mało.
Czyli żadnego celu nie zrealizowałem :(
Dla poprawienia sobie humoru spróbowałem zdobyć KOMa na jednym segmencie, co mi się udało :)
https://www.strava.com/segments/11156985?filter=overall

Tyle na dziś, jak się zbiorę to napiszę jeszcze podsumowanie sezonu zarówno treningowego jak i startowego, do tego podpytam Was co robić dalej, bo całkiem nie wiem jak organizować sobie sport na najbliższy rok..
Czeskom

Postprzez Czeskom » 01-10-2019, 13:26

Aha, zapomniałem o najważniejszym; straszny wygwizdow był. Co gorsza odcinek z wiatrem był osłonięty i z zakrętami, a pod wiatr przeciwnie
Czeskom

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Dzienniki triathlonowe