kalendarz triathlon

Licencja PZTri

Dział w którym dyskutujemy na tematy związane z funkcjonowaniem xTRI.pl. Co myślisz o sposobie zarządzania tym portalem, forum? Masz pomysł jak robić to lepiej? Może brakuje Ci jakiegoś działu? Wypowiedz się tutaj.

Licencja PZTri

Postprzez Talon » 14-06-2018, 11:48

Hej,
nie wiem czy dobry temat, więc w razie czego prosze o przeniesienie.
Rozumiem, że jeżeli moje zawody są na wykazie zaowdów licencjonowanych musze opłacić "haracz" tfu musze wyrobić sobie licencję PZTri.

Czy jest jakaś wyzszosc licencji rocznej (poza tym, że mogę dużo startowąc nad ta jednorazową?)
Z prostej kalkulacji w sezonie startuje 3x więc nawet nie opłaca mi się wyroabianie rocznej (3 x 20 zł vs 100 zł za roczną)

Na jakich Wy startujecie? Może w ogóle można to jakoś ominąć, bo troche nie rozumiem zasadności tej opłaty.

Pozdrawiam i dzięki
Talon

Re: Licencja PZTri

Postprzez KamilN » 14-06-2018, 12:13

Roczna licencja wymaga badań, przy jednorazowej oświadczasz, że je masz, ale nikt tego nie sprawdza. Przy rocznej masz dodatkowo jakieś ubezpieczenie i jesteś klasyfikowany w ogólnopolskim rankingu AG. Ja mam roczną, bo kwotowo na jedno wychodziło.
Obejść jest bardzo prosto - startować w imprezach, które ich nie wymagają B-)
Triathlete - A person who doesn't understand that one sport is hard enough!
KamilN

Re: Licencja PZTri

Postprzez Talon » 14-06-2018, 14:30

KamilN, dzięki.
W takim razie, jasne - w moim przypadku / 3 starty, roczna sie nie opłaca.

Pozdr
Talon

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Różne sprawy portalowe, forumowe, sugestie, opinie itp.