kalendarz triathlon

Pływanie-początki-debiut?

W tym miejscu możesz podyskutować na tematy związane z pływaniem w triathlonie i generalnie treningiem pływackim.

Pływanie-początki-debiut?

Postprzez Iris145 » 27-07-2018, 13:49

Hej :) Miło mi, że mogłam dołączyć do forum. Jestem dziewczyną, po wakacjach idę do maturalnej klasy, nie jestem powiązana z triathlonem, ale potrzebuję kilka porad dotyczących pływania. Nie byłam nigdy w żadnym klubie pływackim, ale często pływałam, od początku tego roku chodzę bardzo regularnie na basen i złapałam mocną zajawkę. Opanowałam technicznie style, z każdym treningiem staram się pływać coraz szybciej i lepiej, zastanawiam się nad udziałem w jakichś zawodach, jednak nie wiem czy nie jestem na to za stara :(( Zamierzam wyprowadzić się do Warszawy, myślę, czy uda mi się dołączyć do jakiegoś klubu pływackiego dla dorosłych? Co polecacie? Proszę o jakieś porady.
Iris145

Re: Pływanie-początki-debiut?

Postprzez Iris145 » 27-07-2018, 14:43

Dodam jeszcze, że bardzo mi zależy, że coś osiągnąć w tym sporcie! :)
Iris145

Postprzez Ariel » 28-07-2018, 11:35

Mozesz probowac plywac z gupami Tri - na spokojnie sie cos znajdzie no i masz mastersow czyli typowe grupy plywackie dla doroslych - rowniez amatorow

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ariel

Postprzez Olek56 » 30-05-2019, 20:54

Iris145 napisał(a):Hej :) Miło mi, że mogłam dołączyć do forum. Jestem dziewczyną, po wakacjach idę do maturalnej klasy, nie jestem powiązana z triathlonem, ale potrzebuję kilka porad dotyczących pływania. Nie byłam nigdy w żadnym klubie pływackim, ale często pływałam, od początku tego roku chodzę bardzo regularnie na basen i złapałam mocną zajawkę. Opanowałam technicznie style, z każdym treningiem staram się pływać coraz szybciej i lepiej, zastanawiam się nad udziałem w jakichś zawodach, jednak nie wiem czy nie jestem na to za stara :(( Zamierzam wyprowadzić się do Warszawy, myślę, czy uda mi się dołączyć do jakiegoś klubu pływackiego dla dorosłych? Co polecacie? Proszę o jakieś porady.

Trochę mnie rozbawiłaś tym tematem a dokładnie" po wakacjach idę do maturalnej klasy" i " jednak nie wiem czy nie jestem na to za stara :(( "
Ja mógłbym już do trzeciej matury podchodzić i dopiero zaczynam zabierać się za pływanie więc może mogę trochę zastanawiać się czy nie jestem zastary :))
Olek56

Postprzez CreatorIm » 07-06-2019, 17:11

na poczatku zawsze jest najgorzej
CreatorIm

Postprzez Mac1 » 02-10-2019, 20:04

Jeżeli masz 19 lat to już raczej za późno aby nauczyć się dobrze pływać.Najpóźniej powinno zaczynać się na początku szkoły podstawowej
Mac1

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Pływanie