kalendarz triathlon

Kiker19- spokojnie ale na maksa

W tym dziale znajdziesz dzienniki treningowe forumowiczów. Jeżeli chcesz założyć własny dziennik, przeczytaj temat z zasadami wewnątrz tego działu.
Regulamin działu Chcesz prowadzić własny dziennik treningowy na forum xTRI.pl? Koniecznie przeczytaj ten artykuł

Re: Kiker19- spokojnie ale na maksa

Postprzez Czeskom » 16-07-2019, 09:46

Gratulacje!
TRR kusi co roku i co roku plany wakacyjne tak sie układają, ze nie jade..
mam nadzieje do zobaczenia tam za rok :)
Czeskom

Postprzez kajet » 16-07-2019, 10:38

Kik_81 napisał(a):Kajet -
obecnie 74,5 kg

Wniosek prosty. Żeby ledwo-ledwo zmieścić się w limicie, trzeba zrobić przez 5,5 godziny prostą średnią ok. 2,5 w/kg oraz NP na poziomie 2,8 w/kg - do tego trzeba jeszcze umieć jako tako jeździć.

U mnie to by było odpowiednio ok. 210 w i 240 w, czyli, jak mawiają Amerykanie, not a snowball's chance in hell. NP 240 watów to ja pojechałem na olimpijce w Olsztynie w maju zeszłego roku i potem praktycznie nie byłem w stanie biec. (Tak mocno jechałem przez dzielnicę Dajtki, że się nieomal zesrałem w majtki). Teraz pobiegłbym bez problemu, myślę, ale pojechać to przez ponad 5h... pojechać cokolwiek ponad 5 godzin, hehe.
"People tend to break and don't want the pain anymore. He ([Sanders]) just seems to fucking enjoy it" - S. Kienle
https://enduhub.com/pl/kajet/
kajet

Postprzez Kik_81 » 17-07-2019, 10:19

Fajnie to Kajet opracowałeś ;) - trzeba zrzucić 10 kg i wtedy na lekko TRR.

Nie chciałem robić zamieszania w relacji.

Postanowiłem że dalej będę się w szalone rzeczy bawił w tym TRI. Co więcej ze względu na bardzo małe obciążenia treningowe rezygnuję z roztrenowania. Spotkałem się z kolega który mi doradza przed TRR i porozmawialiśmy o planach. Dalej trenuje z niskimi intensywnościami bo skoro jest postęp to nie ma sensu czegokolwiek zmieniać.
Moje plany na 2019 tudzież (oczekiwania) kształtują się tak:
- zero kontuzji i napinki nie licząc przedstartowego stresu.
- start w 1/2 Sieraków. Cel to dyspozycja pozwalająca myśleć o ataku na 5h ale bez zaginania się czy to na treningach czy też zawodach. Forma ma być po prostu lepsza niż w tym roku.
- jeszcze jedna 1/2 IM. Może Bydgoszcz, Charzykowy raczej za wcześnie po Sierakowie, najlepiej coś po górach dla przyjemności np. Diablak, Tatraman - bez oczekiwań
- TRR z wagą <72 kg i nie mniejszą jak dziś mocą. Pojechać to mądrze a wynik przyjdzie sam.
- pewnie jakaś 1/4 i 1/8 żeby się upodlić. Pomimo niskich intensywności na treningach i zawodach w tym roku zapragnąłem tego bólu na biegu - jak organizm sie czegoś domaga to trzeba mu to dać ;)
- na wiosnę chciałbym bardzo odhaczyć półmaraton (najlepiej po miękkim) z czasem <1:40. W zeszłym roku pobiegłem 1:46. W tym roku podczas Sierakowa <1:52
- ostatnim celem będzie zdecydować czy w 2020 na 40tkę zaatakuję kolejny raz pełny dystans z celem <11h czy też pójdę inna drogą t.j HARDĄ SUKĘ sprawdzić a jak się uda to w limicie zmieścić.

Tym samym zamykam ten sezon i od zeszłego poniedziałku pracuję już na kolejny.
Jest to ostatni wpis w tym dzienniku. Ale spodziewajcie się kolejnego bo cenię sobie Wasze uwagi, wsparcie oraz oczywiście znajomości z Wami i ten dziennik motywują a motywacji nigdy za wiele. Bez odbioru.
Załączniki
jpg.jpg
Pozdrowienia z Pitoniówki - płaskie 18% i praca całego ciała pomimo że na siedząco.
Pozdrawiam Krzysiek
Kik_81

Postprzez karolman » 17-07-2019, 10:27

chwila chwila... jak koniec sezonu? koniec sezonu w połowie sezonu? Krzysiek qwa no jak?
karolman

Postprzez ajronmim » 17-07-2019, 22:29

Koniec sezonu?! Hmmm jednak mogłem zagadać po Twojej dekoracji w Pniewach;) No nic, może gdzieś za rok uda się zamienić parę słów...
ajronmim

Postprzez Kik_81 » 22-07-2019, 13:00

Koniec sezonu to nie koniec treningów czy też startów.

Mam trochę nietypowe podejście, że szykuję formę na sezon zimą i wiosną (lub tylko wiosną jak w tym roku - wyjątek). Robię zawody (danego typu) i wiem na jakim poziomie wypracowałem formę. Kolejne starty są zwykle na tym samym poziomie. Poprawiałbym start gdyby coś poszło nie tak.

W tym roku nie planuję już nic spektakularnego i zamierzam się teraz bawić tą forma którą mam - t.j. kolarskie czwartki, może jakieś tri, może maraton szosowy, chcę pojechać nad morze rowerem. Żadnych spektakularnych, porąbanych i szalonych pomysłów w tym roku nie mam... na ten moment ;)

Sezon zamykam z formą 1/2 IM w okolicach 5:15, sprinty i 1/8 na poziomie 1:10 - 1:12. TRR na poziomie ukończonym ;)

Pozdro
Pozdrawiam Krzysiek
Kik_81

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia strona

Powrót do Dzienniki triathlonowe