kalendarz triathlon

kto ma ogród zimowy?

O wszystkim i o niczym ;)

kto ma ogród zimowy?

Postprzez Jeitlan » 01-07-2019, 09:53

Witam!
Jak się wraca do domu po ciężkim, choć mimo wszystko przyjemnym wysiłku, to chce się odpocząć. Ja planuję urządzić u siebie oranżerię, jako kącik relaksacyjny. Jakiś fajny fotel, roślinki, muzyczka - takie klimaty. Szkopuł w tym, że nie wiem ile to wszystko tak naprawdę jest warte.
Nie chcę przepłacić za ogród zimowy, a z tego co się orientowałem to podobne konstrukcje wyceniane są zawsze w sposób indywidualny. A skoro nie mam cenników do porównania, może powiecie mi jak u Was wyglądał kosztorys zbudowania i urządzenia oranżerii :-? ??
Jeitlan

Re: kto ma ogród zimowy?

Postprzez Jeitlan » 08-07-2019, 07:23

[quote="Jeitlan"]Witam!
Jak się wraca do domu po ciężkim, choć mimo wszystko przyjemnym wysiłku, to chce się odpocząć. Ja planuję urządzić u siebie oranżerię, jako kącik relaksacyjny. Jakiś fajny fotel, roślinki, muzyczka - takie klimaty. Szkopuł w tym, że nie wiem ile to wszystko tak naprawdę jest warte.
Nie chcę przepłacić za ogród zimowy, a z tego co się orientowałem to podobne konstrukcje wyceniane są zawsze w sposób indywidualny. A skoro nie mam cenników do porównania, może powiecie mi jak u Was wyglądał kosztorys zbudowania i urządzenia oranżerii :-? ??[/quote]
Popatrzcie chociażby na http://btm-eurolinx.pl/ogrod-zimowy/ - nie ma mowy o żadnej tabelce z cenami. Dlatego właśnie proszę wszędzie o pomoc, bo kompletnie się nie orientuję w temacie i chciałbym choć pobieżnie poznać prognozowane koszty... A raczej schematy, według których się je tworzy. Na razie bez konsultacji projektowych :-B
Jeitlan

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)