kalendarz triathlon

Sport i nałogi

O wszystkim i o niczym ;)

Sport i nałogi

Postprzez Weakb » 05-07-2019, 10:50

Mam poważny problem, jak pogodzić rekreacyjne uprawianie sportu z używkami, do których przyzwyczaiłem się już dawno temu. Staram się walczyć z uzależnieniami, ale to nie takie proste - bez wspomagania farmakologicznego pewnie już dawno wróciłbym do papierosów. A tak jeszcze się trzymam, choć codzienne naklejanie plasterka jest raczej mało komfortowe.
Doszły mnie słuchy, że jak wybieram się pływać to plastrów nikotynowych lepiej nie zakładać. Ponoć są wtedy mniej skuteczne, mogą sie odkleić i narobić w wodzie niezłego bałaganu - prawda, czy jakiś głupi mit???
Weakb

Re: Sport i nałogi

Postprzez KamilN » 05-07-2019, 12:53

Olać sport, walić goudę B-)
Triathlete - A person who doesn't understand that one sport is hard enough!
KamilN

Re: Sport i nałogi

Postprzez Weakb » 09-07-2019, 08:21

Jedyna gouda jaką znam odnosi się do gatunku sera... nie załapałem :-s
A co do plastrów i ich działania w wodzie, to niedługo przekonam się na własnej skórze. Zamówiłem sobie https://aptisan.pl/plastry-nikotynowe/n ... -h-7-sztuk i pewnie coś o tym będzie w ulotce dołączonej do opakowania... a jak nie, to sobie pojadę nad jezioro, popływam i zobaczę, czy będzie jakaś różnica. A przynajmniej mam nadzieję, że jeżeli w ogóle jakaś będzie, to odczuwalna =p~
Weakb

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)