kalendarz triathlon

Jak się izoluje dach?

O wszystkim i o niczym ;)

Jak się izoluje dach?

Postprzez Glithrandil » 11-07-2019, 07:30

Planuję remont - a żeby przyszoszczędzić, chciałbym dużą część prac wykonać samodzielnie. Tyle że kwestia izolacji dachu może być dla mnie nie do przeskoczenia - nie do końca jeszcze wiem, jakich materiałów powinienem użyć (papa? wełna mineralna? a może da się je jakoś sensownie połączyć?!?). Nie mówiąc już o tym, że pewnie wymagają one jakiejś specjalnej techniki montażu...
Znacie jakieś poradniki dla majsterkowiczów, które byłyby dla mnie przydatne???
Glithrandil

Re: Jak się izoluje dach?

Postprzez robertino » 11-07-2019, 08:01

dogadaj się z koleżanką, i wyłóż strojami FINIS
robertino

Postprzez Glithrandil » 15-07-2019, 08:01

[quote="Glithrandil"]Planuję remont - a żeby przyszoszczędzić, chciałbym dużą część prac wykonać samodzielnie. Tyle że kwestia izolacji dachu może być dla mnie nie do przeskoczenia - nie do końca jeszcze wiem, jakich materiałów powinienem użyć (papa? wełna mineralna? a może da się je jakoś sensownie połączyć?!?). Nie mówiąc już o tym, że pewnie wymagają one jakiejś specjalnej techniki montażu...
Znacie jakieś poradniki dla majsterkowiczów, które byłyby dla mnie przydatne???[/quote]
Update: na razie znalazłem co nieco przydatnych informacji na https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/papy/ - chodzi o wałściwości papy, oraz różne jej rodzaje, każdy ma swoje specyficzne właściwości. Co nie zmienia faktu, że przydałoby mi się coś bardziej szczegółowego na temat techniki kładzenia.
Glithrandil

Postprzez astek32 » 26-07-2019, 04:24

My na szczęście współpracowaliśmy z doświadczoną firmą, która realizowała nam projekt domu wliczając w to dach więc się martwić nie musieliśmy. Do wnętrz zatrudniliśmy projektanta, który wybrał do kuchni blat granitowy i kilka innych nietypowych rozwiązań, które również fajnie pasują więc śmiało mogę powiedzieć, że nam się udało.
astek32

Postprzez zafko » 09-08-2019, 09:56

Jeżeli ktoś się nie zna na takich rzeczach, to powinien raczej zaufać specjalistom w tym fachu. Jeżeli chodzi o kwestie związane z dachem, to chyba nikt nie chce nigdzie popełnić żadnego błędu, prawda? A jeżeli ktoś szuka materiałów na dach, to polecam zajrzeć na stronę: http://icpd.pl/ Produkty tylko o dobrej jakości i atrakcyjnej cenie :) Polecam z czystym sumieniem :D
zafko

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)