kalendarz triathlon

legalne wspomagacze

O wszystkim i o niczym ;)

legalne wspomagacze

Postprzez tilak » 09-08-2019, 09:57

legalne i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia - czyli jakie?!?
Miałem długą przerwę w swoich amatorskich treningach, przez parę lat w ogóle nie miałem żadnej intensywniejszej aktywności fizycznej. teraz chcę wrócić do dawnej formy (wagi i sylwetki) tylko że muszę to robić z głową. Nie chcę się odwadniać ani nic takiego, więc podejrzewam że bez porządnej suplementacji się nie obejdzie.
Takie wspomaganie działa w sposób uniwersalny, czy trzeba się udać na konsulatacje lekarskie i ustalić indywidualny tok :-o ??
tilak

Re: legalne wspomagacze

Postprzez tilak » 12-08-2019, 10:56

[quote="tilak"]legalne i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia - czyli jakie?!?
Miałem długą przerwę w swoich amatorskich treningach, przez parę lat w ogóle nie miałem żadnej intensywniejszej aktywności fizycznej. teraz chcę wrócić do dawnej formy (wagi i sylwetki) tylko że muszę to robić z głową. Nie chcę się odwadniać ani nic takiego, więc podejrzewam że bez porządnej suplementacji się nie obejdzie.
Takie wspomaganie działa w sposób uniwersalny, czy trzeba się udać na konsulatacje lekarskie i ustalić indywidualny tok :-o ??[/quote]

Przykładowo: suplementy liposomalne - znalazłem takie na https://vitallabs.pl/ i bardzo mnie kusi, żeby sobie coś zamówić. Zwłaszcza ten gluation brzmi jak idealne remedium dla kogoś, kto po intensywniejszym treningu łapie wszelkie możliwe infekcje i musi ograniczyć swoją aktywność. Jak myślicie, będzie z nich pożytek i warto je sobie zamówić :-\
tilak

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)