kalendarz triathlon

Czas uciekać z Xtri - przenieśmy się razem!

Dział w którym dyskutujemy na tematy związane z funkcjonowaniem xTRI.pl. Co myślisz o sposobie zarządzania tym portalem, forum? Masz pomysł jak robić to lepiej? Może brakuje Ci jakiegoś działu? Wypowiedz się tutaj.

Czy przeniesiesz się z nami na inne forum?

Ankieta wygasła 08-10-2019, 17:24

Tak - i będę tam pisać
20
95%
Tak - ale będę tam tylko czytać
1
5%
Nie
0
Brak głosów

Liczba głosów : 21

Re: Czas uciekać z Xtri - przenieśmy się razem!

Postprzez robertino » 06-10-2019, 15:15

Panowie, a próbował już któryś z Was podjąć temat odrębnego działu na innym forum z tamtejszymi adminami? Ze 20 osób na start by się zebrało. Potem pewnie się będziemy rozrastać. Dajcie znać: @Kajet mówił o bieganie.pl @Szajba SFD, @Maciej o szosa.org

Dajcie znać, ja co prawda nie jestem tam zarejestrowany, ale chętnie napiszę jeśli nie macie czasu, energii, inspiracji, itp.
robertino

Postprzez Szajba » 06-10-2019, 18:14

robertino napisał(a):Panowie, a próbował już któryś z Was podjąć temat odrębnego działu na innym forum z tamtejszymi adminami? Ze 20 osób na start by się zebrało. Potem pewnie się będziemy rozrastać. Dajcie znać: @Kajet mówił o bieganie.pl @Szajba SFD, @Maciej o szosa.org

Dajcie znać, ja co prawda nie jestem tam zarejestrowany, ale chętnie napiszę jeśli nie macie czasu, energii, inspiracji, itp.

Rozmawiałem z administracją SFD na temat odrębnego działu na forum poświęconego triathlonowi. Niestety, by coś takiego powstało potrzebne są konkrety nie deklaracje.
Deklarowałem paczkę przynajmniej kilkunastu aktywnych, generujących ruch kont i z taką paczką można zacząć coś robić.

--EDIT--
NIe chciałbym by to co wyżej źle odczytane. Nie lobbuję za SFD a za tym by ruszyć tyłki i coś zrobić, choćby coś głupiego B-)
Szajba

Postprzez Cerwantes » 07-10-2019, 12:52

Może PZT coś zasponsoruje z licencji.
Cerwantes

Postprzez RafałM » 07-10-2019, 15:13

10km - 38:46
Półmaraton - 1:24.15
1/2 IM Sieraków 4:36.28
Olimpijka No Draft Skarżysko Kamienna 2:15
Triathlon Polska - 10:36h
RafałM

Postprzez niemaniemoge » 08-10-2019, 07:54

ja też na tak!
niemaniemoge

Postprzez mmlynarczyk » 08-10-2019, 10:08

Swego czasu tez udzielalem sie na sfd. pl ... tam tez poznalem szajbe ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk
PB:
IM 11h49'47'' (Kopenhaga 2017)
1/2 IM 5h14'07'' (Gdynia 2017)
mmlynarczyk

Postprzez Maciej z NT » 08-10-2019, 10:11

Nawet nie chce mi się już wypocin do dziennika z zeszłego tygodnia wklejać.

Opcja kolejna - czy nie ustanowić forum rezerwowego do archiwizacji historii. Żaden ze mnie informatyk ale mam wykupiony serwer na home.pl, domeny, hosting.
Wyczytałem jak się zakłada fora przy pomocy phpBB i bazy ms sql. Spróbuję samodzielnie coś stworzyć :D

Czy prawnie można dokonać migracji danych na nowe forum ? Czy zaczynamy od zera ?

Jest jeszcze opcja żeby zagadać np z Akademią Triathlonu - dla mnie fajne czytadło. Forum nie ma są blogi - ale tam już minimum czwórka z matury z polskiego ?

Mistrz MKON z poprzedniego postu mam tam wejścia :)
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez Maciej z NT » 08-10-2019, 10:18

mmlynarczyk napisał(a):Swego czasu tez udzielalem sie na sfd. pl ... tam tez poznalem szajbe ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Marcin popraw stopkę proszę :)
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez PiotrS » 08-10-2019, 10:26

Chodu.
Starzeję się, ciężko utrzymać bieganie 5km w 20 minut ale czytać będę, tam gdzie będzie.
To jest normalne, że od czasu do czasu coś umiera bo zrodziło się coś innego.
Szał na TRI minął, minął też szał na biegania, teraz jest szał na kolarstwo, więc idźmy do kolarstwa.
Z racji wieku też tam chętnie spoglądam, powoli, bo i to mniej kontuzji a i więcej km się nabija, i więcej kolegów jeździ.
A biegać po 5:00 nikt ze mną nie chce.
Forum kolarskie będzie lepsze. Takie moje zdanie. Tak czy siak, jesteśmy kolarzami w pewnym sensie.
PiotrS

Postprzez kajet » 09-10-2019, 12:43

Maciej z NT napisał(a):Jest jeszcze opcja żeby zagadać np z Akademią Triathlonu - dla mnie fajne czytadło. Forum nie ma są blogi - ale tam już minimum czwórka z matury z polskiego ?

No cóż, pierwotnie nie planowałem tego, ale Twój pomysł stał się (UWAGA MODNE SŁOWO) inspiracją. Spytałem szefostwo portalu http://triathlonlife.pl, na którym prowadzę kalendarz imprez, czy w związku ze zmianą szaty graficznej i silnika portalu nie dołożyliby forum.

Minął dzień i okazuje się, że umieją podejmować szybkie decyzje - będzie forum.triathlonlife.pl.

Zobaczymy, jak to będzie wyglądać technicznie. Zasygnalizowałem, że dobrze byłoby, aby forum działało pod Tapatalkiem. Nie wiem, czy będzie działało, na pewno ma działać w ich "natywnej" apce. Na pewno zaletą triathlonlife jest to, że działa dość prężnie, stoi za nim Triathlon Energy (formalnie portal prowadzony jest przez fundację, ale to ta sama grupa ludzi), co oznacza dostęp do jakichśtam zasobów, zainteresowanie jakichśtam ludzi i szansa na to, że nie stanie się z forum to, co się stało z xtri. Mam nadzieję, że nie będzie wstydu i że będę mógł się tam przenieść z czystym sumieniem.

Wszelkie postulaty i pytania proszę zgłaszać jak najszybciej.
"People tend to break and don't want the pain anymore. He ([Sanders]) just seems to fucking enjoy it" - S. Kienle
https://enduhub.com/pl/kajet/
kajet

Postprzez robertino » 09-10-2019, 14:41

kajet napisał(a):
Maciej z NT napisał(a):Jest jeszcze opcja żeby zagadać np z Akademią Triathlonu - dla mnie fajne czytadło. Forum nie ma są blogi - ale tam już minimum czwórka z matury z polskiego ?

No cóż, pierwotnie nie planowałem tego, ale Twój pomysł stał się (UWAGA MODNE SŁOWO) inspiracją. Spytałem szefostwo portalu http://triathlonlife.pl, na którym prowadzę kalendarz imprez, czy w związku ze zmianą szaty graficznej i silnika portalu nie dołożyliby forum.

Minął dzień i okazuje się, że umieją podejmować szybkie decyzje - będzie forum.triathlonlife.pl.

Zobaczymy, jak to będzie wyglądać technicznie. Zasygnalizowałem, że dobrze byłoby, aby forum działało pod Tapatalkiem. Nie wiem, czy będzie działało, na pewno ma działać w ich "natywnej" apce. Na pewno zaletą triathlonlife jest to, że działa dość prężnie, stoi za nim Triathlon Energy (formalnie portal prowadzony jest przez fundację, ale to ta sama grupa ludzi), co oznacza dostęp do jakichśtam zasobów, zainteresowanie jakichśtam ludzi i szansa na to, że nie stanie się z forum to, co się stało z xtri. Mam nadzieję, że nie będzie wstydu i że będę mógł się tam przenieść z czystym sumieniem.

Wszelkie postulaty i pytania proszę zgłaszać jak najszybciej.

ha, super pomysł! z mojej strony, to czego mi brakowało na xtri, to ewentualnie tworzenie nowych działów, bo wszystkie imprezy wrzucaliśmy do "Imprezy triathlonowe w Polsce - sezon 2017". Oczywiście nie dla wszytkich, bo sie zrobi bałagan i rozdrobnimy/zaspamujemy się znów. Ale może jakaś grupa adminów mogłaby to robić?
robertino

Postprzez kajet » 09-10-2019, 14:47

robertino napisał(a):ha, super pomysł! z mojej strony, to czego mi brakowało na xtri, to ewentualnie tworzenie nowych działów, bo wszystkie imprezy wrzucaliśmy do "Imprezy triathlonowe w Polsce - sezon 2017". Oczywiście nie dla wszytkich, bo sie zrobi bałagan i rozdrobnimy/zaspamujemy się znów. Ale może jakaś grupa adminów mogłaby to robić?

To się rozumie samo przez się.
"People tend to break and don't want the pain anymore. He ([Sanders]) just seems to fucking enjoy it" - S. Kienle
https://enduhub.com/pl/kajet/
kajet

Postprzez Maciej z NT » 09-10-2019, 14:47

Wczoraj próbowałem sam postawić forum na własnym serwerze - mierz siły na zamiary. Obróbka skrawaniem, konstrukcje w 3D, zmiana dętki lub szytki ale nie usługi IT.

Jestem za inspiracją Kajeta - pierwszy post z nowością jaka mi żona kupiła już na nowym forum :x
You'll Never Walk Alone
Maciej z NT

Postprzez 120 » 09-10-2019, 18:44

Cieszy mnie ta decyzja nie jestem tu stałym ale niezbyt częstym gościem i strasznie ten bałagan mnie irytuje.

Popieram pomysł przenosin.

Proponuje żeby każdy w swoim podpisie dodał adres nowego forum lub informacje:

Forum przeniesiono na: http/.....

Napewno będę gościem i może bardziej aktywnym :)
120

Postprzez RafałM » 11-10-2019, 07:45

Ja to jednak jestem zacofany. Przez całą swoją karierę w tri wchodziłem praktycznie tylko na XTRI. Na http://www.triathlonlife.pl byłem może z raz. Jestem jak najbardziej za przeniesieniem tam. Możemy wrzucać propozycję portali kolarskich czy siłowych ale powinniśmy trzymać się naszej dyscypliny. (@kajet przepraszam jeśli się czepiam ale Susz nie leży (chyba ) w woj. dolnośląskim )
10km - 38:46
Półmaraton - 1:24.15
1/2 IM Sieraków 4:36.28
Olimpijka No Draft Skarżysko Kamienna 2:15
Triathlon Polska - 10:36h
RafałM

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różne sprawy portalowe, forumowe, sugestie, opinie itp.