kalendarz triathlon

Gdzie mieszkacie na stałe?

O wszystkim i o niczym ;)

Gdzie mieszkacie na stałe?

Postprzez FaintYeah » 07-11-2019, 08:43

Bo ja próbuję wyrwać się z Wrocławia i okolic - i jakoś nie daję rady :( A to problem z pracą, a to mieszkania do kapitalnego remontu się nadają... I tak od 10 lat duszę się w tej metropolii. A wielkomiejskie życie to nie dla mnie. Zdecydowanie bardziej wolę spokój, zieleń, bliskość lasu - to przecież znacznie lepsze warunki do uprawiania sportu!
Ale jest nadzieja: w weekend wybieram się oglądać parę domów i może w końcu trafię na swoje przeznaczenie - trzymajcie kciuki :ymcowboy:
FaintYeah

Re: Gdzie mieszkacie na stałe?

Postprzez FaintYeah » 12-11-2019, 11:00

Gdyby, tak mimo wszystko, kogoś to interesowało...
To z weekendowych oględzin wracam nastrojony niezwykle optymistycznie. Zdjęcia i wizualizacje na https://osiedlesielanka.pl/domy robiły duże wrażenie, ale w rzeczywistości wszystko wygląda jeszcze lepiej! Zwłaszcza te Tarnowskie Góry - szkoda tylko, że pewnie z czasem terenów zielonych będzie tam ubywać, zamiast przybywać [-(
FaintYeah

Postprzez jagoda11 » 14-11-2019, 10:26

Ja kiedyś mieszkałam w małej wiosce koło Jasła w województwie podkarpackim, ale od 5 lat mieszkam na stale w Krakowie. Przyjechałam tu na studia, a teraz tutaj pracuję i to z tym miejscem wiąże swoje życie ;)
jagoda11

Postprzez teoss » 19-11-2019, 12:53

jeśli mieszkanie to też problemy dnia codziennego. Warto być przygotowanym na sytuacji. Znalazłem blog http://expert-budowlany.pl w któym poruszane są różne tematy. związane z budową domu jak i mieszkaniem. Z czystym sumieniem polecam ten blog.
teoss

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)