kalendarz triathlon

jak się suplementować?

Jesteś tu nowy? Tutaj znajdziesz zasady pisania postów i możesz się przywitać! Dodatkowo jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z triathlonem to miejsce jest dla Ciebie.

jak się suplementować?

Postprzez BiscuitYeah » 08-11-2019, 08:22

Dzień dobry!
Postanowiłem sobie, że od przyszłego roku wezmę się za siebie i zacznę trenować :P Triathlon, jako kompleksowy sport, wydaje mi się całkiem niezłym wyborem... no i chcę mieć wszystko odpowiednio przygotowane!
Z tego co mi wiadomo do przy intensywnym wysiłku nie obejdzie się bez diety albo suplementacji - i teraz co w treningu trithlonowym będzie szczególnie istotne? Białka chyba nie, prędzej spodziewałbym się węglowodanów. Doradzicie mi coś? #-o
BiscuitYeah

Re: jak się suplementować?

Postprzez hobbes » 08-11-2019, 08:26

Przed treningiem węglowodany po treningu węglowodany i białko. Suplementów nie potrzebujesz, przyjmuj je z naturalnym i zdrowym jedzeniem. W trakcie dluzszych treningow oczywiscie batony lub żele bo inaczej się nie da - ale suplementy jako takie nie są amatorowi do niczego potrzebne.
Triangle Sports Racing Team
SAY NO TO DRAFTING!
hobbes

Postprzez kajet » 12-11-2019, 08:58

hobbes napisał(a):Przed treningiem węglowodany po treningu węglowodany i białko. Suplementów nie potrzebujesz, przyjmuj je z naturalnym i zdrowym jedzeniem. W trakcie dluzszych treningow oczywiscie batony lub żele bo inaczej się nie da - ale suplementy jako takie nie są amatorowi do niczego potrzebne.
Cześć @hobbes, jesteśmy na forum.triathlonlife.pl

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wyszłem i poszłem na:
http://forum.triathlonlife.pl
kajet

Postprzez BiscuitYeah » 13-11-2019, 09:02

[quote="hobbes"]Przed treningiem węglowodany po treningu węglowodany i białko. Suplementów nie potrzebujesz, przyjmuj je z naturalnym i zdrowym jedzeniem. W trakcie dluzszych treningow oczywiscie batony lub żele bo inaczej się nie da - ale suplementy jako takie nie są amatorowi do niczego potrzebne.[/quote]

Dzięki za podpowiedź!
Myślałem, że bez zakupów na https://taniesuple.com/ się nie obejdzie... ale skoro zdrowa żywność wystarczy, to spróbuję bez wspomagaczy!
Życzcie mi powodzenia!
BiscuitYeah

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa dla początkujacych