kalendarz triathlon

trzymacie dietę?

O wszystkim i o niczym ;)

trzymacie dietę?

Postprzez marblee » 02-12-2019, 10:55

A jeśli tak, to jaką?
Podejrzewam, że jak ktoś poważnie traktuje kwestię uprawiania sportu, to też patrzy na to, co i kiedy je... a także jakich ilościach ;) Dlatego liczę, że ktoś z Was będzie w stanie mi coś podpowiedzieć. Do tej pory jadłam właściwie co popadnie, ale chcę zmienić nawyki na zdrowsze. Od czego powinnam zacząć, jakie produkty wyeliminować?!? Zróbcie mi tę przysługę i podzielcie się swoimi doświadczeniami w kwestii diety i zdrowego trybu życia :x
marblee

Re: trzymacie dietę?

Postprzez korek28 » 12-12-2019, 16:00

Moim zdaniem lepiej jest wyjść z założenia, że ogólnie prowadzimy zdrowy styl życia, a nie że trzymamy się konkretnej diety, bo samo słowo dieta może się źle kojarzyć :) Ja staram się jeść więcej owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych. Zamiast smażenia wybieram gotowanie albo pieczenie. Nie kupuję też sklepowych słodkości, ale jeśli już mam na coś ochotę to robię to sama i wtedy przynajmniej wiem jaki jest skład danego deseru :) Aaa, no i piję dużo wody, bo wcześniej niewiele brakowało mi do odwodnienia organizmu. I to tyle. Niby niewiele zmian, a jednak efekty widać już po kilku tygodniach
korek28

Re: polecamy

Postprzez xTri pro

xTRI.pl Pro

Powrót do Strefa zmian :)