triathlon olsztyn
Triathlon

Triathlon Olsztyn – opis imprezy

Triathlon Olsztyn odbył się w dniach 28-29 maja w Olsztynie. Poniżej znajdują się infomacje na temat trasy, wpisowego i daty wydarzenia. 

Triathlon Olsztyn 2022 – podstawowe informacje 

  • dystans:: Triarhlon na dystansie: 400m – 10 km – 2,5 km 
  • gdzie: Olsztyn
  • kiedy: 28-29 maja 2022
  • wpisowe: od 80 PLN

Triathlon Olsztyn 2022 – trasa 

ELEMENTAL Tri Series Olsztyn 2022 odbył się na dystansie supersprint z draftingiem (0,4-10-2,5). 

Pływanie na dystansie supersprint – 0,4 km (1 pętla). Przewidywana temperatura wody około 18-22°C. Głębokość jeziora do 6 m. Start z wody. Pomiar trasy za pomocą GPS.

Rower na dystansie 10 km z draftingiem (1 pętla). Trasa lekko pofałdowana. Pomiar trasy GPS. Kask obowiązkowy na całej trasie rowerowej. Ruch drogowy będzie całkowicie zamknięty. Zawodnicy zobowiązani są do poruszania się po trasie zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Na dystansie supersprint zabronione są rowery do jazdy na czas oraz kierownica triathlonowa

Bieg na dystansie: 2,5 km (1 pętla). Pomiar trasy GPS.”

O autorze

Treści

Cześć, jestem Jacek Bogusz i uwielbiam wszystko, co związane z rowerami! Jeśli chcesz wiedzieć, jaki rower wybrać albo w co się ubrać na przejażdżkę, to świetnie trafiłeś - chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. A jeśli myślisz o starcie w triathlonie, to opowiem Ci, jak się do niego przygotowałem i dam kilka wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć metę!